ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  37116 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
خرید و فروش پیج اینستاگرام

خرید و فروش پیج اینستاگرام

خرید پیج اینستاگرام یکی از روش هایی است که بتوانید تنها با صرف هزینه و بدون تلاش، یک پیج اینستاگرام با فالوورهای زیاد داشته باشید.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

خرید و فروش پیج اینستاگرام

خرید پیج اینستاگرام نیز مانند خیلی از حرکات میانبر دیگر که در دنیای بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ اتفاق می افتد، قطعا خوبی هایی دارد وگرنه از آن استفاده نمی شد. خرید پیج اینستاگرام هم مثل اکثر فرآیندهای بازاریابی اینترنتی، جنبه های مثبت و منفی دارد.

خرید و فروش پیج اینستاگرام با فالوور واقعی امکان پذیر است یا خیر؟
موضوعی که شاید در بحث خرید و فروش پیج های اینستاگرام اندکی خطرناک باشد و سبب از دست رفتن پول شما بشود، این است که پیج اینستاگرام واقعی نباشد و فالوورهای آن تماما فیک باشند.افرادی هستند که متاسفانه پیج های فیک خریداری کردند و یا دوستانی دارم که یک پیج با 80k فالوور فیک درست می کنند و سپس آن را به قیمت بالایی می فروشند. خریداران هم غافل از اینکه با صرف هزینه های بسیار، هیچ بازخوردی نخواهند گرفت.بنابراین مهمترین موضوع در خرید پیج اینستاگرام این است که واقعی بودن یا نبودن آن را بسنجیم.

روش ها تشخیص فیک بود فالوور پیج اینستاگرام

1- بصورت حضوری پیج اینستاگرام را خریداری کنید و مورد دیگری که لازم است اجرا کنید این است که از فروشنده بخواهید در حضور شما یک پست بگذارد و در 1 ساعت اول تعداد لایک و کامنت را رصد کنید. نرخ مشخصی وجود ندارد اما بطور معمول باید 20% الی 30% کل اینگیجمنت یک پیج در همان 1 ساعت اول مشاهده شود. برای مثال اگر یک پیج 100k فالوور دارد و بطور معمول 10 هزارلایک می خورد، باید در 1 ساعت اول حدود 2 تا 3 هزار لایک بگیرد. در غیر اینصورت کمی شک کنید.

2- فالوورهای فیک معمولا لایک نمی کنند بنابراین ادمین این گونه پیج ها نیاز دارند تا لایک های فیک نیز ایجاد کنند. نکته ای که در اینجا مطرح می شود این است که افرادی که پست را لایک کرده اند، طبیعتا با توجه به روش های دریافت لایک فیک، جز فالوورهای آن صفحه نیستند. بنابراین توصیه می کنم اگر یک پیج 100k فالوور دارد، کمی وقت بگذارید و 1000 تا از پروفایل های لایک کننده را چک کنید. ببینید آیا این افراد جز فالوورها نیز هستند یا نه. اگر نبودند یک جای کار ایراد دارد و باید بیشتر دقت کنید.

3- اسم فالوورها را چک کنید. معمولا فالوورهای فیک و یا فالوورهایی که با برنامه هایی مانند «فالوور بگیر» بدست می آیند، اسم ها و یوزرنیم های طبیعی ندارند. اگر چند پیج واقعی را چک کنید متوجه این موضوع می شوید.

4- قیمت خیلی پایین فروش یک پیج می تواند تا حدودی این حرف را به شما یادآور شود که «هیچ ارزانی بی دلیل نیست»

تکنیک هایی که در بالا ارائه شد بطور قطعی عمل نمی کند اما تا 90% می تواند شما را مطمئن کند که فالوورهای یک پیج فیک است یا نه.

قیمت های پیج اینستاگرام

هیچ هزینه ثابت و نرخ مشخصی برای خرید و فروش پیج اینستاگرام وجود ندارد.
اما درباره خرید فالوور واقعی به این شکل نیست و معمولا اگر در وبسایت های مختلف نگاهی بیاندازید، قیمت ها به یک میزان است.البته، به تازگی برخی از وبسایت ها اقدام به فروش پیج اینستاگرام می کنند و این وبسایت ها چون تعداد زیادی پیج برای فروش دارند، معمولا نرخ آنها با توجه به تعداد فالوورهای هر پیج مشخص است.اما اگر بخواهم به طور کلی بگویم، هزینه ها برای فروش یک پیج که فالوورهای واقعی داشته باشد، معمولا براساس تعداد فالوور، نرخ اینگیجمنت و تعداد لایک و … تعیین می شود.

حال اگر بخواهم یک تخمین قیمت حدودی به شما بگویم، باید بگویم به عنوان مثال قیمت یک پیج اینستاگرام 100k واقعی می تواند چیزی بین 10 تا 20 میلیون و حتی بالاتر باشد.

ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره خرید و فروش پیج اینستاگرام فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «خرید و فروش پیج اینستاگرام» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید