بوندسلیگای آلمان ؛ هفته یازدهم | آسمونی
کد مطلب: 38248 درج نظر
بوندسلیگای آلمان ؛ هفته یازدهم

بوندسلیگای آلمان ؛ هفته یازدهم

بازی های هفته یازدهم بوندسلیگای آلمان از امشب ( جمعه ) شروع خواهد شد .به گزارش آسمونی ، بعد از اتمام بازی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

بازی های هفته یازدهم بوندسلیگای آلمان از امشب ( جمعه ) شروع خواهد شد . به گزارش آسمونی ، بعد از اتمام بازی های لیگ قهرمانان اروپا و برخی از بازی های لیگ اروپا ، نوبت به پیگیری دوباره بازی های بوندسلیگای آلمان می رسد که در زیر می توانید زمان بندی مسابقات را ملاحظه کنید .

برنامه و زمان بندی انجام بازی ها

جمعه ( 18 آبان 1397 )

هانوفر - ولفسبورگ ( 23:00 )

شنبه ( 19 آبان 1397 )

هوفنهایم - آگزبورگ ( 18:00 ) وردربرمن - مونشن گلادباخ ( 18:00 ) فرایبورگ - ماینتس ( 18:00 ) دوسلدورف - هرتابرلین ( 18:00 ) نورنبرگ - اشتوتگارت ( 18:00 ) دورتموند - بایرن مونیخ ( 21:00 )

یکشنبه ( 20 آبان 1397 )

لایپزیگ - بایرلورکوزن ( 18:00 ) آینتراخت - شالکه ( 20:30 )   مطمئنا زیبا ترین بازی این هفته بوندسلیگای آلمان تقابل دو ابر قدرت این لیگ یعنی بایرن مونیخ و دورتموند است . این بازی که به درکلاسیکر معروف است همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده و خواهد بود . امسال اما قضیه کمی فرق می کند ، سالهای گذشته که تیم دورتموند وضعیت خوبی در بازی های خودش نداشت این بازی نوعی تشرفاتی برگزار می شد و عده ای خیلی کم احتمال برد دورتموند را می دادند ولی امسال قضیه کاملا فرق می کند . دورتموند با سرمربی گری فاوره جان تازه ای گرفته و توانسته نتایج بسیار خوبی کسب کند . حال باید دید نتیجه این بازی بسیار مهم چه می شود .

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره بوندسلیگای آلمان ؛ هفته یازدهم فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «بوندسلیگای آلمان ؛ هفته یازدهم»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 9 = ?