کد مطلب:  27765 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بوفون: باید به خاطر سابقه مان هم که شده به جام جهانی راه یابیم

بوفون: باید به خاطر سابقه مان هم که شده به جام جهانی راه یابیم

دروازه بان تیم ملی ایتالیا صعود به جام جهانی را برای فوتبال این کشور یک الزام می داند.به گزارش آسمونی،...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بوفون: باید به خاطر سابقه مان هم که شده به جام جهانی راه یابیم
بوفون: باید به خاطر سابقه مان هم که شده به جام جهانی راه یابیم

دروازه بان تیم ملی ایتالیا صعود به جام جهانی را برای فوتبال این کشور یک الزام می داند. به گزارش آسمونی، بعد از پایان مرحله گروهی رقابت های جام جهانی در منطقه اروپا، 8 تیم ایتالیا، کرواسی، سوئد، ایرلند شمالی، جمهوری ایرلند، دانمارک، یونان و سوئیس به پلی آف راه پیدا کردند و لاجوردی پوشان باید در این مرحله برابر سوئد در دو بازی رفت و برگشت به میدان بروند. جان لوئیجی بوفون درباره شانس صعود ایتالیا به چام جهانی گفت:

صعود به جام جهانی برای من و تمام اعضای تیم ملی ایتالیا یک هدف است و همه دوست داریم تیم بتواند به این رقابت ها راه یابد. پلی آف همیشه رقابت های نزدیک و حساسی است ولی ما باید به خاطر تاریخ و سابقه خودمان در جام های جهانی به این رقابت ها راه یابیم. بازی با سوئد یکی از حساس ترین بازیها در این مرحله است. سوئد تیمی است که فوتبال با برنامه و خوبی بازی می کند. باید در بهترین شرایط خودمان قرار داشته باشیم تا بتوانیم برنده این دیدار شویم.

بوفون درباره انتخاب به عنوان بهترین دروازه بان سال جهان گفت:

وقتی به سن و سال من می رسید، بیشتر به فکر رکوردها هستید و افتخارات شخصی. من هم خیلی خوشحال هستم که توانستم در 20 سال فوتبال به افتخارات زیادی دست یابم. رسیدن به این عنوان در سالهای پایانی فوتبال من لذت دیگری دارد و اهمیت زیادی برای من دارد. البته اینکه من به عنوان بهترین دروازه بان انتخاب شدم به این معنا نیست که حتما بهتر هستم. من خودم ممکن است انتخاب دیگری د اشته باشم. در هر صورت این یک انتخاب بود و من از تمام کسانی که به من رای دادند تشکر می کنم.

جان لوئیجی بوفون پیشتر اعلام کرده بود بعد از جام جهانی 2018 دستکش هایش را آویزان خواهد کرد و از فوتبال خداحافظی می کند. منبع: isna

: برای دریافت مشاوره درباره بوفون: باید به خاطر سابقه مان هم که شده به جام جهانی راه یابیم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «بوفون: باید به خاطر سابقه مان هم که شده به جام جهانی راه یابیم» در کادر زیر بنویسید :

9 - 2 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید