کد مطلب:  35268 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شکنجه وحشیانه گربه توسط چند حیوان آزار!

شکنجه وحشیانه گربه توسط چند حیوان آزار!

به گزارش آسمونی:ویدئوی آزار و اذیت و شکنجه یک گربه توسط چند حیوان آزار شیطان صفت به ویدئویی داغ در شبکه های...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
به گزارش آسمونی:ویدئوی آزار و اذیت و شکنجه یک گربه توسط چند حیوان آزار شیطان صفت به ویدئویی داغ در شبکه های اجتماعی تبدیل شد.

ویدئویی که چند نوجوان شرور را در حال اذیت و آزار و شکنجه  یک گربه نشان می دهد به ویدئویی داغ در یکی از شبکه های اجتماعی تبدیل شد. "آنا " اهل دهکده برنهام واقع در منطقه باکینگهام شر انگلیس در تاریخ 11 جولای و هنگامی که گربه اش مفقود شد پوستری را برای یافتن آن چاپ و پخش کرد.

شکنجه وحشیانه گربه توسط چند حیوان آزار!
شکنجه وحشیانه گربه توسط چند حیوان آزار!


اما روز شنبه او با دیدن یک ویدئو در یکی از شبکه های اجتماعی که چند نوجوان شرور را در حال کشتن گربه او نشان می داد کاملا شوکه شد.

در ویدئوی منتشر شده در حالی که یکی از این چند نوجوان پوستر را در مقابل دوربین تلفن همراه گرفته است می گوید : " این گربه گم شده کجاست؟ " او سپس پیش از آنکه بلند شروع به خندیدن کند ادامه می دهد : " شما آن را کشتید؟ آره؟"

در ادامه ویدئو مشاهده می شود که این چند نوجوان در حالی که به بدن بی جان گربه لگد می زنند یکی از آن می گوید : " این شبیه به توپ بیسبال است." و یکی دیگر از آنها می گوید : " دوباره لگد بزن."

اما انتشار این ویدئو در شبکه های اجتماعی با بازخورد کاربران همراه بود.

یکی از کاربران در کامنتی نوشت : " من نتوانستم این ویدئو را تا پایان ببینم. باورم نمی شود چنین آدم هایی در اطراف ما زندگی می کنند که کشتن حیوانی بیگناه برای آنها یک تفریح محسوب می شود."

گفتنی است؛ صاحب این گربه شکایت خود را از این چند نوجوان شرور اعلام و پلیس انگلیس تحقیقات خود را برای دستگیری آنها آغاز کرده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
: برای دریافت مشاوره درباره شکنجه وحشیانه گربه توسط چند حیوان آزار! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «شکنجه وحشیانه گربه توسط چند حیوان آزار!» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید