کد مطلب:  21113 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
درخشان: کی‌روش خودش را سرکار گذاشته است/ فدراسیون باید به او اولتیماتوم بدهد

درخشان: کی‌روش خودش را سرکار گذاشته است/ فدراسیون باید به او اولتیماتوم بدهد

به گزارش آسمونی، حمید درخشان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، در خصوص پیروزی 3...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، حمید درخشان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، در خصوص پیروزی 3 بر صفر تیم پرسپولیس مقابل تراکتورسازی تبریز عنوان کرد: پرسپولیس روز خوبی را پشت سر گذاشت و بازی منطقی به نمایش گذاشت. با تمام احترامی که به تیم تراکتورسازی و کادر فنی خوب این تیم قائل هستم اما مقابل پرسپولیس دور از انتظار ظاهر شدند و کسی فکر نمی‌کرد تراکتورسازی برابر پرسپولیس به این شکل بازی کند. 

درخشان: کی‌روش خودش را سرکار گذاشته است/ فدراسیون باید به او اولتیماتوم بدهد
درخشان: کی‌روش خودش را سرکار گذاشته است/ فدراسیون باید به او اولتیماتوم بدهد

وی افزود: پرسپولیس در تمام خطوط تیمش بهترین عملکرد را داشت. در خط دفاع بسیار مطمئن بودند و در خط میانی نیز با وجود اینکه تمام بازیکنان عملکرد بسیار خوبی داشتند اما سروش رفیعی نقش کلیدی در تیم داشت. پرسپولیس نشان داد شایستگی حضور در صدر جدول را دارد و امیدوارم به این روند ادامه دهد تا شانس قهرمانی‌اش را بیشتر کند.

سرمربی پیشین پرسپولیس در ادامه درباره اینکه به نظر او چقدر نبودن برخی بازیکنان تراکتورسازی در رقم خوردن این نتیجه تأثیر گذار بود، تصریح کرد: این مسئله بدون شک تأثیرگذار است اما قلعه‌نویی برای غیبت بازیکنانش باید تدبیری می‌اندیشید تا تیمِ آماده پرسپولیس را کنترل کند.

درخشان در خصوص دیدار هفته آینده پرسپولیس و استقلال گفت: به نظرم بازی خوبی خواهد شد و اگر دو تیم احتیاط نکنند و ریسک بیشتری داشته باشند تماشاگران بازی خوبی را شاهد خواهند بود. امیدوارم بازی خیلی خوبی باشد و دور از ترس و استرس هر تیمی که بهتر باشد بتواند برنده بازی شود. پرسپولیس با توجه به اینکه بازی روان‌تری انجام می‌دهد و  تیم کامل‌تری است شانس بیشتری برای پیروزی در دربی دارد.

وی در مورد اظهار نظر اخیر کارلوس کی‌روش در خصوص اضافه وزن بازیکنان پرسپولیس، خاطرنشان کرد: حرف‌های کی‌روش دیگر بی‌مزه و بی‌معنی شده است. مگر می‌شود یک مربی خارجی آنقدر سبک باشد که در مورد همه چیز نظر دهد؟ او با این حرف‌ها خودش را خراب می‌کند. کی‌روش خودش را سرکار گذاشته است، بیش از اندازه لی‌لی به لالای او گذاشتند که هر چیزی دوست دارد می‌گوید. به نظر من دیگر حرف‌های کی‌روش ارزش ندارد که کسی بخواهد در موردش حرف بزند.

سرمربی پیشین پرسپولیس درباره موضع فدراسیون فوتبال در برابر اظهار نظر‌های متعدد کی‌روش گفت: فدراسیون باید به کی‌روش اولتیماتوم بدهد که دیگر حق مصاحبه ندارد. دلیل ندارد کی‌روش تا این حد مصاحبه کند و هرکس حرف زد جواب او را بدهد. او دیگر شورش را درآورده است، شخصیت مربی باید در حد بین‌المللی باشد، نه اینکه با کوچکترین حرفی سریع شمشیر بکشد و جواب همه را بدهد. در فوتبال کسی چیزی نمی‌داند و فقط او می‌فهمد؟ به نظرم این رفتار او توهین به جامعه فوتبال است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

: برای دریافت مشاوره درباره درخشان: کی‌روش خودش را سرکار گذاشته است/ فدراسیون باید به او اولتیماتوم بدهد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «درخشان: کی‌روش خودش را سرکار گذاشته است/ فدراسیون باید به او اولتیماتوم بدهد» در کادر زیر بنویسید :

3 * 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید