کد مطلب:  19084 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
درخشان: تیم ملی با داشتن این بازیکنان، کار سختی مقابل سوریه ندارد

درخشان: تیم ملی با داشتن این بازیکنان، کار سختی مقابل سوریه ندارد

به گزارش آسمونی، حمید درخشان با حضور در غرفه خبرگزاری تسنیم در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، حمید درخشان با حضور در غرفه خبرگزاری تسنیم در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در خصوص دیدار تیم‌های ملی ایران و سوریه اظهار داشت: خوشبختانه تیم ملی شرایط  خیلی خوبی دارد و تاکنون نیز توانسته نتایج قابل قبولی را کسب کند. تیم سوریه همیشه کمی برای ما دردسرساز شده و آن هم به دلیل این است که بازیکنانش فیزیکی بازی می‌کنند و ما باید در آن دیدار هوشیار باشیم. 

139508201853019409168444
139508201853019409168444

وی افزود: با داشتن این تیم و این بازیکنان، کار سختی را مقابل سوریه نداریم و اگر هوشیار بازی کنیم، می‌توانیم سه امتیاز این دیدار را کسب کنیم که در آن صورت تقریباً راه صعودمان هموار شده است. 

سرمربی پیشین پرسپولیس درباره دعوت از 7 بازیکن این تیم به تیم ملی عنوان کرد: این دفعه اول نیست که چنین اتفاقی می‌افتد. اگر به گذشته هم برگردیم، بازیکن زیادی از پرسپولیس به تیم ملی دعوت می‌شدند. در زمان سرمربیگری مایلی‌کهن 9 بازیکن از پرسپولیس به تیم ملی دعوت شدند که 8 بازیکن از آن جزو نفرات اصلی بودند. در واقع تیم‌های بزرگ همین‌طور هستند و بازیکنان مستعد و خوبی را دارند که می‌تواند به تیم ملی کمک کند. از این اتفاق خوشحالم و این برای تیم پرسپولیس یک اتفاق خوب است. 

درخشان در پاسخ به این سوال که به نظر او چه تیم‌هایی مدعی قهرمانی لیگ برتر هستند، گفت: به نظرم لیگ خوبی خواهیم داشت، چون همه تیم‌ها تلاش می‌کنند فوتبال زیبایی را ارائه دهند. فکر می‌کنم لیگ پویایی داشته باشیم و در نهایت هم پرسپولیس، تراکتور و کمی هم سپاهان را مدعی قهرمانی لیگ می‌بینم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

: برای دریافت مشاوره درباره درخشان: تیم ملی با داشتن این بازیکنان، کار سختی مقابل سوریه ندارد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «درخشان: تیم ملی با داشتن این بازیکنان، کار سختی مقابل سوریه ندارد» در کادر زیر بنویسید :

2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید