کد مطلب:  29834 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
بهترین آرایشگاه های عروس

بهترین آرایشگاه های عروس

ازدواج و مراسم عروسی هم جزء تصمیمات سخت و حساسی هست که همه ما با ظرافت خاصی در موردش فکر می کنیم. همین مطلب باعث شده تا انتخاب آرایشگاه عروس به یه تصمیم مهم برای عروس خانم ها تبدیل شود.
زمان مطالعه: 4 دقیقه

تصمیم گیری و انتخاب بعضی اوقات یکی از سخت ترین کارهاست به خصوص اگر آدم دودلی باشید و همیشه در انتخاب دچار شک و تردید شوید. این کار وقتی دشوارتر می شود که انتخاب بر سر موضوع بسیار مهمی باشد و دیگر زمانی برای عوض کردن تصمیم نداشته باشیم. آسمونی در این بخش بهترین آرایشگاه های عروس را برای شما عزیزان شرح می دهد.

ویژگی های آرایشگاه عروس خوب


آرایشگاه عروس خوب
آرایشگاه عروس خوب

انتخاب آرایشگاه عروس خوب به یک تصمیم مهم برای عروس خانم ها تبدیل شده است. افراد برای انتخاب آرایشگاه عروس وقت زیادی صرف بازدید شو عروس و میکاپ آرتیست های مختلف می کنند و در اینترنت و وبسایت های مختلف به دنبال تبادل نظر برای انتخاب آرایشگاه هستند تا از تجربیات سایر عروس ها برای تصمیم گیری و انتخاب یک آرایشگاه خوب استفاده کنند.

اما همیشه هم حساب کتاب های ما درست از آب در نمی آید. در بین دوست و فامیل یا با مطالعه نظرات عروس خانم ها در اینترنت به این نتیجه می رسیم که گاهی باز هم عروس خانمی که کلی تحقیق و بررسی کرده و آرایشگاه عروسیش یا میکاپ آرتیست مورد نظرش را انتخاب کرده است. در انتها پس از روز عروسی از تصمیم خودش ناراحت است و همه چیز باب میلش پیش نرفته است. واقعا چرا؟ برای انتخاب آرایشگاه عروس به چه مواردی باید توجه کنیم؟ و چه مواردی انتخاب ما را محدود تر می کند؟

میکاپ آرتیست: با دیدن آلبوم عروس و نمونه کارهای هر میکاپ آرتیستی می توان به راحتی فهمید که سلیقه میکاپ آرتیست یا سبک کاری او به چه صورت است.

شینیون کار عروس: قطعا یک شینیون یا مدل مو زیبا تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره شما دارد و از آنجاییکه اکثر عروس خانم ها دوست دارند در شب عروسیشان تک باشند یک شینیون خاص و شیک بسیار اهمیت دارد.با دیدن نمونه کارها یا در روز بازدید عروس می توانید کاملا متوجه به روز بودن شینیون کار آن آرایشگاه بشوید.

شلوغی یا خلوتی آرایشگاه عروس: بعضی از آرایشگاه ها در روز از یه تعدادی بیشتر عروس قبول نمی کنند یا بعضی از آرایشگاه ها طبقه یا اطاق مجزا برای عروس خانم ها در نظر می گیرند و با پذیرایی صبحانه و نهار و... سعی می کنند آرامش عروس را حفظ کنند.

اخلاق پرسنل آرایشگاه عروس: در همان جلسه اول از برخورد مشاور عروس و گفتگو با میکاپ آرتیست و دیدن رفتار سایر پرسنل آرایشگاه با مشتریان می توانید به این نتیجه برسید که می توانید به این آرایشگاه اعتماد کنید یا نه پس وقتی برای دیدن آلبوم عروس به آرایشگاهی میرید بهتر حداقل نیم ساعت در محیط آرایشگاه بمانید تا متوجه حال و هوای کاری آن سالن زیبایی بشید این موضوعات و خیلی از موارد دیگه برای عروس ها مهمه تا در همان جلسه اول آرایشگاهی را انتخاب کنند یا نه اما یکسری موارد مهمی در انتخاب آرایشگاه عروس هست که با دیدن آلبوم عروس،شرکت در شو عروس و صحبت با میکاپ آرتیست و...دستگیرمان نمی شود و فقط می توانیم بنا به تجربه به این سوالاتمون پاسخ بدیم

دوام آرایش: آیا واقعا کیفیت آرایش بعد از پانزده ساعت یا هجده ساعت به خوبی صبح که آرایش شدیم هست؟ خیلی وقت ها در چند ساعت اول که عروس از آرایشگاه خارج میشود از میکاپ خودش راضی است اما همچنان که زمان می گذره آرایش کدر میشه و گاهی زیر ساز و کرم عروس کاملا براق می شود.

آدرس آرایشگاه: نزدیک بودن آرایشگاه به آتلیه یا باغ عروس یکی از مواردی هست که انتخاب آرایشگاه را برای عروس ها محدود می کند چون زمان بندی و تاخیر نداشتن در روز عروسی خیلی مهمه.

خدمات آرایشگاه عروس خوب


آرایشگاه عروس خوب
آرایشگاه عروس خوب

پکیج عروس و اینکه خدمات آرایش عروس شامل چه مواردی است؟  بعضی از پکیج های عروس شامل خدمات بسیار گسترده تری مثل ماساژ، پذیرایی، گریمور همراه عروس، پاکسازی و درمان های پوستی چند جلسه قبل از عروسی و... می شود. اما به طور متوسط یک پکیج عروس شامل خدمات قبل عروسی مثل پاکسازی پوست، اصلاح و ابرو، اپیلاسیون، رنگ مو، کاشت ناخن می شود و خدمات روز عروسی هم شامل گریم و میکاپ عروس، شینیون به همراه مو اضافه ،کرایه تاج عروس می شود. حتما توجه کنید که در بسیاری از آرایشگاه ها تهیه تور عروس و لنز با خودتان است.

تعرفه قیمت آرایشگاه عروس خوب


آرایشگاه عروس خوب
آرایشگاه عروس خوب

هزینه آرایشگاه عروس معمولا با توجه به آرایشگاه، میکاپ آرتیست ، پکیج آرایشی و ... از 600.000 تومان تا 2500.000 تومان است. البته موارد استثنا هم که قیمت های خیلی خیلی بالاتر برای یک شب آرایش عروس می گیرند هم وجود دارد.

اعتبارسنجی آرایشگاه عروس خوب


آرایشگاه عروس
آرایشگاه عروس

دوام شینیون: در خیلی از مجالس عروسی حتما تجربه دیدن شینیون باز شده یا مو وز شده عروس را داشته اید. پس قطعا دوست ندارید برای شما هم این اتفاق بی افتد.

خوش قول بودن میکاپ آرتیست: آیا در آرایشگاه ها به موقع حاضر می شوید؟ معمولا با تاخیر خارج شدن عروس از آرایشگاه برنامه ریزی کل روز را دچار مشکل می کند.

خلاقیت آرایشگر عروس: بعضی مواقع ما مدلی را می پسندیم که از کودکی دوست داشتیم برای روز عروسیمان این مدل مو یا رنگ رژلب به خصوص را استفاده کنیم اما به نظر آرایشگرمان خیلی این مدل یا سبک مناسب ما نیست اما در عین حال با یک خلاقیت به خصوص کار صحیح اما نزدیکتر به سلیقه ما را انجام می دهد چاره چیست؟چگونه یک آرایشگاه خوب برای عروسی انتخاب کنیم

تجربه شخصی: برای یک آرایش مهمانی یا عروسی که دعوتید به آرایشگاهی که برای عروسی خودتون کاندید کردید بروید تا از نزدیک با سبک میکاپ و دوام آرایش و برخورد پرسنل آن آرایشگاه آشنا بشید.با اینکار حدودا جواب خیلی از سوالاتتان را می گیرید

استفاده از تجربیات دیگران: از دوستان و آشنایانی که برای مراسم خود به آرایشگاه رفته اند و مراسمشان را برگزار کرده اند مشورت بگیرید و نکاتی را که آنها رعایت کرده اند, در نظر بگیرید.

: برای دریافت مشاوره درباره بهترین آرایشگاه های عروس فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بهترین آرایشگاه های عروس» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید