ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  932 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
راهنمای خرید لباس عروس

راهنمای خرید لباس عروس

راهنمای خرید لباس عروس به دختران جوان کمک می‌کند تا در تب و تاب تدارک مراسم عروسی به سادگی به سراغ خرید یا رزرو لباس عروسی‌شان بروند.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

خرید لباس عروس و یا حتی سفارش دوخت لباس عروس یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین دغدغه‌های دخترهای جوان در آستانه مراسم ازدواج‌شان است. انتخاب لباس عروس مابین انواع و اقسام طراحی‌های زیبا با قیمت‌های مختلف کاری دشوار به نظر می‌رسد.

در لیست خرید عروسی شاید بتوان گفت لباس عروس یکی از بخش‌های اصلی برای عروس خانوم‌ها می‌باشد. ما در این بخش از آسمونی به شما کمک می‌کنیم تا به نکاتی در ارتباط با خرید، سفارش یا اجاره لباس عروس توجه کنید تا اصولی‌تر به سراغ لباس عروس‌تان بروید.

راهنمای خرید لباس عروس
سفارش لباس عروس

نکات کاربردی خرید لباس عروس

در نظر گرفتن فرم و طرح اندام مهم‌ ترین فاکتور برای انتخاب یک لباس‌ عروس مناسب است. در کنار طرح اندام، فرم کلی صورت و حتی رنگ پوست سبزه نباید به فکر لباس‌ های سفید یخچالی باشند. خانم هایی که بالاتنه پری دارند، باید لباسی را انتخاب کنند که بالاتنه ساده ای دارد و خانم هایی که بالاتنه شان ظریف و استخوانی است، باید از میان لباس هایی که بالاتنه آنها کار شده انتخاب کنند. اگر شانه های افتاده ای دارید، از مدل هایی که روی سرشانه یک آستین کوتاه دارد انتخاب کنید. همچنین یقه های پشت گردنی هم برای شما مناسب اند. اما اگر شانه هایتان بیش از حد پهن است، باید لباسی را انتخاب کنید که از روی شانه بند ضخیم رد شود. برای بلند نشان دادن گردن کوتاه لباس های یقه باز مانند مدل های دکلته یقه هفت یا بنددار انتخاب نمایید. برای اینکه کمرتان باریک تر دیده شود لباسی را انتخاب کنید که یک دامن پف کرده بزرگ داشته باشد.

استایل عروس

خرید لباس عروس بر اساس قد

لباس‌های پرنسسی بیشتر برای عروس خانم‌ های قد بلند مناسب‌ هستند چون دامن این لباس‌ ها خیلی پف‌ دار است و خود به‌ خود قد شما را کوتاه‌ تر جلوه می‌ دهد. بنابراین اگر شما ریزنقش هستید یا قد چندان بلندی ندارید، بهتر است به کمک خانم صاحب مزون به دنبال مدل‌ هایی بگردید که به اندام شما مثل شمع بنشیند. اگر کسانی‌ که قد کوتاهی دارند، در شب عروسی لباس‌ های پف‌ دار بپوشند، کوتاه‌ تر به‌نظر می‌ رسند. اگر خیلی ظریف و کوچک باشید، در لباس عروس‌ های حجیم و پف‌ دار گم خواهید شد. اگر ریزنقش و چندان قدبلند نباشید، لباس عروس‌ های بلند و ماکسی شما را قدبلندتر نشان می‌ دهد.

چاقی و لاغری

اگر لاغر هستید، از رنگ‌های نباتی و کرم و شیری برای لباس عروس‌تان استفاده نکنید و اگر پرتر هستید و کمی اضافه وزن دارید، زیاد سمت سفیدهای براق نروید. اگر پایین تنه شما چاق است، دامن‌های پف دار را انتخاب کنید و اگر قدتان کوتاه است، دامن‌های کمتر پف دار را در نظر بگیرید.

مدل مو و لباس عروس

مدل مو

انتخاب لباس عروس با توجه به مدلی که برای موها در نظر دارید هم مهم است. این فاکتور در انتخاب تور مناسب از نظر نوع طراحی و کوتاه و بلندی، بسیار تاثیرگذار است. مثلا اگر قرار است شینیون پشت سر و خیلی بالا نباشد انتخاب مناسب، یک تور کار شده کوتاه است نه بلند. یادتان باشد مدل مو در انتخاب یقه مناسب برای لباس عروس هم نقش بسزایی دارد. لباس‌های با یقه بسته را نمی‌توانید با موهای باز بپوشید. اما برای لباس‌هایی با یقه باز تقریبا هر نوع مدل مویی قابل انتخاب است.

تصاویر جدیدترین مدل لباس عروس

مدل جدید لباس عروس
طرح تور لباس عروس
مدل لباس عروس ساده و شیک
لباس عروس پوشیده
لباس عروس طرح دار
لباس عروس لاکچری
لباس عروس مدل ساتن
استایل ساده و شیک لباس عروس
لباس عروس دنباله دار
لباس عروس آستین دار
لباس عروس آستین دار
مدل لباس عروس پرنسسی
مدل لباس عروس پرنسسی
لباس عروس مدل تور
لباس عروس مدل تور
لباس عروس شیک 
لباس عروس شیک 
مدل زیبای لباس عروس
مدل زیبای لباس عروس
مزون لباس عروس
مزون لباس عروس
لباس عروس مدل پوشیده
لباس عروس مدل پوشیده
مدل شیک لباس عروس
مدل شیک لباس عروس
مراسم عروسی
مراسم عروسی
لباس عروس ساده
لباس عروس ساده
لباس عروس طرح دار
لباس عروس طرح دار
لباس عروس

 

نظر خود را درباره «راهنمای خرید لباس عروس» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره راهنمای خرید لباس عروس فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید