کد مطلب: 25072 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ستاره ملی پوش برزیلی به بارسلونا پیوست

ستاره ملی پوش برزیلی به بارسلونا پیوست

به نظر می رسد که بارسلونا با چند هفته تاخیر سرانجام موفق شده سومین خرید تابستانی خود را انجام دهد؛ ستاره ای...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به نظر می رسد که بارسلونا با چند هفته تاخیر سرانجام موفق شده سومین خرید تابستانی خود را انجام دهد؛ ستاره ای که از چین به جمع آبی اناری ها خواهد پیوست.
به گزارش آسمونی، تا سه هفته پیش کمتر رسانه ای در اسپانیا خبری از پائولینیو منتشر نمی کرد. بارسلونا سخت در پی جذب این بازیکن بود ولی مخالفت گوانگژوی چین، مانع بزرگی در راه انتقال پائولینیو محسوب می شد. حتی کار به جایی رسید که مالک باشگاه چینی، بارسلونا را تهدید به شکایت کرد.
گوانگژو اعلام کرد که تنها در ماه ژانویه و پس از اتمام سوپرلیگ چین حاضر به مذاکره با بارسا خواهد شد؛ مگر اینکه بلوگرانا حاضر به پرداخت رقم فسخ قرارداد 40 میلیون یورویی این بازیکن شود.

در همین راستا امروز دیلی میل ادعا کرد که بارسلونا حاضر شده این رقم را بپردازد و توافق با خود بازیکن هم که ماه گذشته حاصل شده بود. از نگاه این منبع معتبر انگلیسی، کار انتقال پائولینیو به بارسا نهایی شده است.
در همین رابطه موندودپورتیوو هم دقایقی پیش به نقل از منابع نزدیک به مدیریت بارسلونا تایید کرد که پائولینیو روز دوشنبه به بارسلونا می آید تا تست های پزشکی باشگاه را پشت سر بگذارد.

 

پائولینیو مشتاق بود تا در بارسا با نیمار، دوست و هموطنش همبازی شود ولی با پیوستن نیمار به پی اس جی این امکان میسر نخواهد بود. این هافبک 29 ساله با فیزیک بدنی مناسب و شم گلزنی بالا می تواند آلترناتیوی خوب برای هافبک های ارزشمند بارسلونا باشد.

به این ترتیب بارسلونا پس از دلوفئو و سمدو، سومین خرید فصل خود را انجام داده است. بارسا همچنین جذب کوتینیو و عثمان دمبله را نیز در دستور کار خود دارد.

منبع: varzesh3

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «ستاره ملی پوش برزیلی به بارسلونا پیوست»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 9 = ?