کد مطلب:  57173 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
انتقاد رسانه‌های برزیل از نیمار برای برگزاری مهمانی پنج روزه در اوج همه‌گیری کرونا

انتقاد رسانه‌های برزیل از نیمار برای برگزاری مهمانی پنج روزه در اوج همه‌گیری کرونا

به نوشته رسانه‌ها، تلفن‌های همراه میهمانان در بدو ورود آنها به این ویلا که در حدود 130 کیلومتری شهر ریو دو ژانیرو قرار دارد گرفته شده تا از انتشار اخبار مرب

زمان مطالعه: 1 دقیقه

نیمار، ستاره برزیلی تیم پاری سن ژرمن فرانسه درگیر اخبار جنجالی جدیدی شده است. بنا بر اعلام رسانه‌های برزیل او در حال حاضر و با وجود شیوع ویروس کرونا، در عمارت 10 هزار متر مربعی خود در ساحل منگاراتیبای برزیل میزبان جشن بزرگی با 500 میهمان است.

به گزارش آسمونی به نقل از یورونیوز فارسی، این جشن بزرگ برای 5 روز تا 1 ژانویه 2021 ادامه خواهد داشت و گفته می‌شود نیمار برای جلوگیری از شنیده شدن صدای پایکوبی‌ها در بیرون از این تفریگاه ساحلی، یک سیستم عایق صدا را در ویلای مجلل خود نصب کرده است.

انتقاد رسانه‌های برزیل از نیمار برای برگزاری مهمانی پنج روزه در اوج همه‌گیری کرونا
انتقاد رسانه‌های برزیل از نیمار برای برگزاری مهمانی پنج روزه در اوج همه‌گیری کرونا

برگزاری این جشن آنهم در حالی که برزیل سومین کشور جهان با بیشترین شمار مبتلایان به وبروس کرونا است، انتقادات بسیاری را در پی داشته است. تا کنون بیش از 7 میلیون و 486 هزار نفر در این کشور به کووید19 مبتلا شده و از این تعداد بیش از 191 هزار نفر جان باخته‌اند.

در حالی که اطرافیان نیمار قاطعانه برنامه‌ریزی برای چنین جشنی را انکار کرده‌اند، رسانه‌های برزیل با اتکاء به منابع خود از جمله برخی از نزدیکان اعضای گروه‌های موسیقی شرکت کننده در این جشن، همچنان بر اجرای آن اصرار دارند.

به نوشته رسانه‌ها، تلفن‌های همراه میهمانان در بدو ورود آنها به این ویلا که در حدود 130 کیلومتری شهر ریو دو ژانیرو قرار دارد گرفته شده تا از انتشار اخبار مربوط به این جشن در شبکه‌های اجتماعی جلوگیری شود.

اگرچه دولت برزیل هیچ محدودیتی برای برگزاری میهمانی‌های خصوصی وضع نکرده و به همین دلیل کار نیمار غیرقانونی محسوب نمی‌شود، اما برگزاری چنین جشن بزرگی آنهم در کشوری که از زمان آغازهمه‌گیری کووید19 بطور متوسط روزانه 500 نفر در آنجا جان باخته‌اند، خبری تکان دهنده برای برزیلی‌ها محسوب می‌شود.

به نوشته رسانه‌های برزیل این عمارت مجلل مجهز به زمین‌های فوتبال، تنیس، سالن وزنه‌برداری و مجموعه کاملی از تفریحات است.

پس از اعتراضات بسیار به برگزاری چنین جشنی، سرانجام یکی از آژانس‌هایی که مسئول برنامه‌ریزی جشن‌ها در این منطقه بود با انتشار بیانیه‌ای، بدون نام بردن از نیمار اعلام کرد که در حال سرویس دهی در یک میهمانی با 150 میهمان است و برای برگزاری این جشن نیز تمام توصیه‌های بهداشتی رعایت شده است.

: برای دریافت مشاوره درباره انتقاد رسانه‌های برزیل از نیمار برای برگزاری مهمانی پنج روزه در اوج همه‌گیری کرونا فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «انتقاد رسانه‌های برزیل از نیمار برای برگزاری مهمانی پنج روزه در اوج همه‌گیری کرونا» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید