مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  6627 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
برزیل 1 شیلی 1 (3-2 در پنالتی) – گزارش بازی جام جهانی

برزیل 1 شیلی 1 (3-2 در پنالتی) – گزارش بازی جام جهانی

1393/04/08به گزارش آسمونی برزیل و شیلی در اولین دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی در ورزشگاه بلوهوریزنته به...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

 

1393/04/08

به گزارش آسمونی برزیل و شیلی در اولین دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی در ورزشگاه بلوهوریزنته به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان 120 دقیقه با تساوی یک بر یک همراه بود. میزبان بازی را هجومی شروع کرد و موفق شد به گل هم برسد. "داوید لوئیز" مدافع پیش تاخته برزیل در دقیقه 18 موفق شد روی اشتباه مدافعان شیلی دروازه این تیم را باز کند. هرچند تصاویر تلویزیونی نشان می‌داد "لوئیز" تاثیر کمی روی گل داشته است.

 

در ادامه بازیکنان شیلی رو به جلو حرکت کردند و موفق شدند گل تساوی را به ثمر برسانند. اشتباه "هالک" باعث شد تا "آلکسیس سانچس" در دقیقه 32 گل تساوی بازی را به ثمر برساند.

برزیل در نیمه دوم بازی را هجومی آغاز کرد. حملات پر تعداد برزیلی‌ها با درخشش دروازه‌بان و دفاع منظم شیلی راه به جایی نبرد. در میانه‌های نیمه دوم "لوئیز گوستاوو" دو اخطاره شد تا بازی بعدی تیمش را از دست بدهد. برزیلی‌ها حتی موفق شدند دروازه شیلی را نیز باز کنند. "هالک" موفق شد دروازه "براوو" را باز کند اما "هاوارد وب" با تاخیر در سوت خود دمید و اعلام کرد که این بازیکن از دست خود برای کنترل توپ استفاده کرده است تا ورزشگاه بلوهوریزنته به یک باره ساکت شود.

 

در ادامه برزیلی‌ها کاملا جلو کشیدند و چندین موقعیت جدی روی دروازه شیلی ایجاد کردند. "هالک" در دقیقه 81 یکی از موقعیت‌های جدی تیمش را از دست داد و درخشش "براوو" مانع از این شد تا مهاجم تنومند برزیلی پایش به گلزنی در این دیدار باز شود.

در نهایت بازی دو تیم در 90 دقیقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا بازی به وقت‌های اضافه کشیده شود.

 

دو تیم در 15 دقیقه نخست بازی نسبتا آرامی را به نمایش گذاشتند هرچند برزیلی‌ها برتری نسبی به حریف خود داشتند اما باز هم به گل نرسیدند تا همچنان بازی یک بر یک دنبال شود.

در وقت اضافه نیمه دوم "گری مدل" یکی از بهترین‌ بازیکنان شیلی مصدوم شد و زمین مسابقه را ترک کرد. برزیلی‌ها نیز لحظه به لحظه شدت حملات خود را روی دروازه شیلی بیشتر کردند اما باز هم نتوانستند به گل برسند. "اسکولاری" در دقایق پایانی "ویلیام" را به جای "اسکار" به زمین مسابقه فرستاد. اما حضور این بازیکن نیز موثر واقع نشد. "پینلا" در دقیقه 120 می‌توانست آب سردی بر پیکره برزیلی‌ها بریزد و تیمش را برنده کند اما ضربه این بازیکن به دیرک دروازه اصابت کرد تا پنالتی سرنوشت تیم برنده این بازی را مشخص کند.

 

دیدار برزیل و شیلی پس از 120 دقیقه به ضربات پنالتی کشیده شد که در نهایت تیم برزیل موفق شد با برتری 3 بر 2 برابر شیلی به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند.

 

در ضربات پنالتی بازیکنان برزیل بهتر عمل کردند و توانستند 3 ضربه را به گل تبدیل کنند. در سوی مقابل شیلی همین تعداد پنالتی از دست رفته داشت. برای برزیل "ویلیان" و "هالک" پنالتی های خود را از دست دادند اما "داوید لوئیز"، "نیمار" و "مارسلو" پنالتی هایشان را به گل تبدیل کردند تا برزیل به مرحله بعد برود.

 

برزیل در مرحله یک چهارم نهایی با برنده دیدار کلمبیا و اروگوئه مصاف خواهد کرد. 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره برزیل 1 شیلی 1 (3-2 در پنالتی) – گزارش بازی جام جهانی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «برزیل 1 شیلی 1 (3-2 در پنالتی) – گزارش بازی جام جهانی» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید