کد مطلب:  20033 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
برانکو برای اداره پرسپولیس باید هوشیار باشد

برانکو برای اداره پرسپولیس باید هوشیار باشد

به گزارش آسمونی، حسن خان محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به روند سرخپوشان از ابتدای لیگ تاکنون گفت:...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، حسن خان محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به روند سرخپوشان از ابتدای لیگ تاکنون گفت: از اول فصل پرسپولیس روند خوبی را آغاز کرده و رفته رفته شرایط خوبی نیز پیدا می کند. این تیم همچنین در چند بازی آخر کمی بازی همیشگی اش را ارائه نداده و به علت مسائل حاشیه ای کمی تمرکز تیم بر هم ریخته است با این حال پرسپولیس با قهرمانی در نیم فصل می تواند خودش را به روند خوبش بازگرداند.

2308085
2308085

وی افزود: مسائل حاشیه ای همیشه در پرسپولیس وجود داشته است و سرمربی تیم باید برای مواجهه با این حاشیه ها برای اداره تیم هوشیار باشد و بتواند پرسپولیس را به خوبی جمع کند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص موفقیت این تیم در آسیا افزود: این مسئله را باید قبول کنیم که فوتبال ایران از آسیا خیلی عقب است و چند سالی است که دیگر تیم های ایرانی حرفی برای گفتن درباره ندارند و این موضوع به بحث سخت افزاری مربوط می شود. تیم ما اگر در رده ملی نتایج قابل قبولی می گیرد کی روش آن تیم را خوب اداره می کند اما در رده باشگاهی واقعا دیگر کشورهای آسیا از نظر سخت افزاری خوب هستند.

سرمربی سرخپوشان در خصوص اینکه آیا پرسپولیس برای آسیا در چه نقاطی نیاز به تقویت دارد، گفت: بحث برای مسابقات آسیایی اصلا تقویت برای مثال تقویت خط دفاعی و دروازه بان نیست. سایر تیم ها در کشورهای دیگر خیلی خوب کار می کنند و از نظر سخت افزاری نیز امکانات قابل قبولی دارند.

: برای دریافت مشاوره درباره برانکو برای اداره پرسپولیس باید هوشیار باشد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «برانکو برای اداره پرسپولیس باید هوشیار باشد» در کادر زیر بنویسید :

2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید