کد مطلب:  53825 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 5 دقیقه
نامه های عاشقانه برد پیت ، ازدواج دوم جنیفر آنیستون را به طلاق کشاند

نامه های عاشقانه برد پیت ، ازدواج دوم جنیفر آنیستون را به طلاق کشاند

از آن زمان گفته می شود وقتی تروکس متوجه شد جنیفر نامه های عاشقانه ای که برد پیت، همسر سابقش برای او نوشته بود را مخفی نگه داشته بود، این موضوع او را نابود کرد. این نامه ها در واقع یادداشت های کوتاهی از دورانی بود که آنیستون و پیت با یکدیگر بودند و حاوی پیام هایی بود مثل «امشب خیلی زیبا شده بودی» و «از حالا دلم برایت تنگ شده».
زمان مطالعه: 5 دقیقه
نامه های عاشقانه برد پیت ، ازدواج دوم جنیفر آنیستون را به طلاق کشاند
نامه های عاشقانه برد پیت ، ازدواج دوم جنیفر آنیستون را به طلاق کشاند
نامه های عاشقانه برد پیت ، ازدواج دوم جنیفر آنیستون را به طلاق کشاند-Brad Pitt's love letters divorced Jennifer Aniston's second marriage

جدایی سلبریتی ها همیشه برای رسانه ها و بخصوص مردم، خبر جذابی به حساب می آید. اما بعضی از طلاق ها جدای سروصدای خبرگزاری ها، دل بسیاری را هم به درد آورده است. در ادامه این پست آسمونی را ببینید.

خبر جدایی برد پیت و جنیفر آنیستون از یکدیگر در سال 2005 قلب های زیادی را در سرتاسر دنیا شکاند.

آن ها یک زوج همه چیز تمام به نظر می رسیدند اما بعد از گذشت 5 سال از ازدواج شان به زندگی مشترک خود پایان دادند.

هر دوی آن ها ابتدا تأکید داشتند که هیچ کسی در طلاق آن ها نقش نداشته اما شایعه ی رابطه ی عاشقانه ی برد پیت با همبازی اش در فیلم «آقا و خانم اسمیت» (Mr and Mrs Smith) یعنی آنجلینا جولی رفته رفته قوت گرفت.

برد به جنیفر گفته بود که این شایعات حقیقت ندارند و حتی ادعا می شد پیت و آنیستون در فکر از سرگیری رابطه ی خود هستند.

هر دوی آن ها کماکان حلقه ی ازدواج شان را به دست می کردند و حتی یک بار ناظران را با قرار دو نفره شان در یکی از رستوران های لس آنجلس، آن هم چند هفته بعد از تأیید جدایی شان از یکدیگر، شگفت زده کردند.

brad-pitts-love-letters-divorced-jennifer-anistons-second-marriage
brad-pitts-love-letters-divorced-jennifer-anistons-second-marriage

همان زمان منبعی به نشریه ی Mirror گفته بود:

«برد و جنیفر باهم می خندیدند و دست های یکدیگر را گرفته بودند، آن ها کاملاً خوشحال به نظر می رسیدند. شوک بزرگی بود.»

«انگار نه انگار همین چند هفته قبل اصلاً اتفاقی افتاده بود. حتی موقع خوردن غذا هم دست هایشان از هم جدا نمی شد.»

اما وقتی تصاویر شاد برد پیت و آنجلینا جولی در حال بازی با پسرخوانده ی جولی یعنی مادکس در ساحل کنیا منتشر شد، همه ی امیدها به ترمیم رابطه ی برد و جنیفر بر باد رفت.

جنیفر آنیستون هم مانند بقیه ی مردم اینگونه بود که دست آخر متوجه شد همسر سابقش به کس دیگری دلباخته بود.

آنیستون در مصاحبه ی خود با نشریه ی Vanity Fair با اذعان به اینکه احساس خشم، رنج و شرم می کرد گفت: «دنیا شوکه بود و من هم همینطور.»

نامه های عاشقانه برد پیت ، ازدواج دوم جنیفر آنیستون را به طلاق کشاند
نامه های عاشقانه برد پیت ، ازدواج دوم جنیفر آنیستون را به طلاق کشاند

جنیفر در دورانی که درگیر اندوه ناشی از پایان زندگی مشترکش بود خود را از کانون توجه دور نگه می داشت.

اما در سال 2007 آنیستون سر صحنه ی فیلم «تندر استوایی» (Tropic Thunder) با جاستین تروکس، بازیگر آمریکایی آشنا شد و سه سال بعد، در جریان یک همکاری مشترک دیگر در فیلم «عشق سفر» (Wanderlust) بود که به نظر می رسید آنیستون بالاخره توانسته با تروکس پایان خوش قصه ی زندگی اش را پیدا کند.

چیزی نگذشت که جنیفر و جاستین در حال لذت بردن از قرارهای شام دو نفره و عاشقانه با یکدیگر دیده شدند و در سال 2011 شایعه شد که آن ها باهم زندگی می کنند.

در سال 2012 جنیفر در مصاحبه ای از رابطه ی عاشقانه ی خود با جاستین پرده برداشت.

او گفته بود: «وقتی همه ی آن چیزهایی که نمی خواهید در شریک عاطفی تان وجود داشته باشد را به مرور زمان تجربه کردید، کم کم برایتان مشخص می شود چه چیزهایی را واقعاً می خواهید در او وجود داشته باشد.»

«هر چه سنم بالاتر می رود متوجه می شوم که چه ویژگی هایی در روابط عاشقانه اهمیت دارند و چه چیزهایی مناسب من است. و اینکه در مورد چه چیزهایی کوتاه نخواهم آمد.»

بعد از به عهده گرفتن سرپرستی یک سگ بی پناه، جاستین تروکس در سال 2012 از جنیفر آنیستون خواستگاری کرد و جنیفر هم با کمال میل پیشنهاد ازدواج او را پذیرفت.

سه سال بعد این زوج طی مراسمی پنهانی با یکدیگر پیمان زناشویی بستند. جالب آنکه آن ها به مهمانان خود گفته بودند این مراسم جشن تولد 44 سالگی تروکس است و فهمیدن اینکه در واقع به مراسم عروسی این زوج دعوت شده بودند مهمانان را شوکه کرده بود.

مهمانان عروسی، همبازی های آنیستون در سریال «دوستان» (Friends)، کورتنی کاکس و لیسا کودرو و همینطور تعدادی از چهره های شاخص هالیوود یعنی امیلی بلانت و همسرش جان کرازینسکی و الن دیجنرس و پورشا دی روسی بودند.

جیمی کیمل، مجری مشهور، آنیستون و تروکس را به عقد یکدیگر درآورد.

brad-pitts-love-letters-divorced-jennifer-anistons-second-marriage
brad-pitts-love-letters-divorced-jennifer-anistons-second-marriage

به نظر می رسید این زوج دیگر شادتر از این نمی توانند باشند. آن ها در شبکه های مجازی برای یکدیگر پست های عاشقانه می گذاشتند و تبدیل به یک زوج ایده آل شده بودند.

با این حال، تا پیش از سال 2017 رفته رفته مشکلات خود را نشان داده بودند، یعنی زمانی که آنیستون و تروکس درگیر وضعیتی شدند که «یا همه چیز را درست می کرد یا همه چیز را خراب».

یک سال بعد وقتی آنیستون در 11 فوریه ی 2018 جشن تولد 49 سالگی اش را در کنار دوستانش برگزار کرد، غیبت تروکس در جشن شک برانگیز شد.

تنها 4 روز بعد یعنی 15 فوریه ی 2018، این زوج طی بیانیه ای رسماً از پایان زندگی مشترک خود خبر دادند.

طبق این بیانیه، تصمیم برای پایان این ازدواج «دوطرفه بود و به طور دوستانه انتهای سال قبل گرفته شده بود».

در این بیانیه همچنین آمده بود: «ما که بهترین دوستان یکدیگر هستیم تصمیم گرفته ایم راه خود به عنوان یک زوج را از همدیگر جدا کنیم، اما مشتاقیم دوستی ارزشمندمان را با یکدیگر ادامه دهیم.»

از آن زمان گفته می شود وقتی تروکس متوجه شد جنیفر نامه های عاشقانه ای که برد پیت، همسر سابقش برای او نوشته بود را مخفی نگه داشته بود، این موضوع او را نابود کرد.

این نامه ها در واقع یادداشت های کوتاهی از دورانی بود که آنیستون و پیت با یکدیگر بودند و حاوی پیام هایی بود مثل «امشب خیلی زیبا شده بودی» و «از حالا دلم برایت تنگ شده».

اینطور ادعا می شود که گرچه جنیفر به جاستین اطمینان داده بود پشت این نامه ها ماجرایی در میان نیست، اما «این صحبت ها تأثیری بر همسرش نداشت» و «این اتفاق اثر زیادی بر او گذاشته بود».

علاوه بر این ها، گفته می شد آنیستون و تروکس بر سر محل زندگی شان هم با یکدیگر اختلاف داشتند.

اینطور که گفته می شود جاستین نیویورک را دوست داشت اما جنیفر می خواست خانه ی اصلی شان در لس آنجلس باشد.

از زمان جدایی از جاستین تروکس، جنیفر دوباره با برد پیت ارتباط پیدا کرده و دوستی نزدیکی میان آن ها به وجود آمده.

مدتی قبل بود که رفتار صمیمانه ی آن ها با یکدیگر در مراسم SAG Awards خبرساز شد و یکی از دوستان مورد اعتماد آنیستون به نشریه ی Mirror گفته جنیفر و برد دست کم سه قرار عاشقانه ی مخفیانه با هم داشته اند که یکی از آن ها در خانه ی جنیفر در زمان کریسمس بود.

این منبع گفته: «من فکر نمی کنم جنیفر دیگر برد را دوست نداشته باشد، حتی با اینکه او را به خاطر آنجلینا جولی رها کرد و قلبش را شکست.»

«خیلی طول کشید اما جنیفر برد را به خاطر همه چیز بخشید و این بخشش نقش بزرگی در از سر گرفتن رابطه ی آن ها دارد.»

یکی از همکاران برد پیت در شرکت فیلمسازی او که Plan B نام دارد هم گفته: «تنها چیزی که برد از آن می تواند حرف بزند جنیفر است. آن ها دوباره به هم علاقه مند شده اند و من سال ها بود که هر دوی آن ها را تا این حد خوشحال ندیده بودم.»
: برای دریافت مشاوره درباره نامه های عاشقانه برد پیت ، ازدواج دوم جنیفر آنیستون را به طلاق کشاند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «نامه های عاشقانه برد پیت ، ازدواج دوم جنیفر آنیستون را به طلاق کشاند» در کادر زیر بنویسید :

5 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید