کد مطلب:  17534 
8 نظر
8 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پانسیون پسرانه | بهترین خوابگاه پسرانه

پانسیون پسرانه | بهترین خوابگاه پسرانه

شناخت خوابگاه ، پانسیون و اقامتگاه های پسرانه خوب در تهران دغدغه خیلی ها است ، آسمونی در این مطلب سعی کرده نکات مفید و کاربردی را در این زمینه در اختیار شما عز
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

خوابگاه دانشجویی پسرانه

محل اسکان موقت دانشجویانی هستند در شهری غیر از محل سکونت خود به دانشگاه می روند و غیر بومی به حساب می آیند . خوابگاه ها زیر نظر صندوق رفاه وزارت علوم اداره می شوند.

اقامتگاه های پسرانه

مهمانسرای مخصوص اسکان آقایان است و زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و اتحادیه مهمانپذیران اداره می شوند.

پانسیون های پسرانه

سوئیت هایی برای اسکان موقت آقایان است که بخشی از هتل بوده و زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و اتحادیه هتل داران اداره می شوند.

ویژگی پانسیون ، اقامتگاه و خوابگاه پسرانه خوب

پانسیون یا خوابگاه مناسب برای اقامت است که موارد رو به رو را داشته باشد : ظرفیت اتاق ها باید متناسب با اندازه اتاق باشد تا فضای کافی و راحتی را برای اشخاص درون اتاق فراهم کند ، دسترسی خوابگاه به وسایل حمل و نقل عمومی باید مناسب باشد تا دانشجویان برای جا به جایی دچار مشکل نشوند، بعضی خوابگاه های دانشگاهی نیز هستند که در داخل دانشگاه است و خود دانشگاه آن را در اختیار دانشجویان قرار می دهد که بسیار مناسب برای اسکان است .در محله های مختلف شهر تهران پانسیون و خوابگاه هایی واقع شده اند، که از جمله آنها میتوان به مطهری، هفت تیر، انقلاب، ولیعصر، کشاورز، آرژانتین، صادقیه، ونک و میرداماد اشاره نمود. بطوریکه شما میتوانید نسبت به محل تحصیل یا کار خود مرکز مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

امکانات و خدمات پانسیون ، اقامتگاه و خوابگاه پسرانه

امکانات و خدمات مورد نیاز پانسیون ، اقامتگاه و خوابگاه های پسرانه به صورت رو به رو است : نظافت محیط ، عدم وجود حشرات موذی ، سالن مطالعه ، وای فای رایگان ، امنیت بالا ، نظافت روزانه اتاق ، حیاط مناسب و ارامش.

قیمت پانسیون ، اقامتگاه و خوابگاه پسرانه

قیمت خوابگاه ها و پانسیون ها به این ربط دارد که در اختیار دانشگاه باشد یا خودگردان باشد و خوابگاه های خود دانشگاه نیز نسبت به خوابگاه های خودگردان ارزان تر است برخی از قیمت های پانسون و خوابگاه های پسرانه تهران به صورت زیر است : با توجه به قرار گرفتن خوابگاه یا پانسیون در نقاط مختلف تهران قیمت اجاره ماهانه در حدود 200 تا 600 هزار تومان است و گاهی این قیمت به ماهی 1 میلیون تومان و بیشتر نیر میرسد که امکانات خاص و بیش تری نسبت به اتاق های معمولی دارد.   لینک های کاربردی : نقشه شهر تهران هتل های تهران مهمانسراهای تهران پانسیون دخترانه | بهترین خوابگاه دخترانه

نظر خود را درباره «پانسیون پسرانه | بهترین خوابگاه پسرانه» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید