کد مطلب: 43712 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کتاب آسمانی ترین مهربانی

کتاب آسمانی ترین مهربانی

کتاب آسمانی ترین مهربانی مجموعه ای است از احادیث قدسی و نبوی و سخنان معصومین علیهم السلام درباره ی حضرت جواد...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

کتاب آسمانی ترین مهربانی مجموعه ای است از احادیث قدسی و نبوی و سخنان معصومین علیهم السلام درباره ی حضرت جواد الأئمه (ع) که توسط سید مهدی شجاعی جمع آوری شده است. اگر به خواندن کتاب علاقه دارید و به دنبال جالب ترین کتاب ها هستید این بخش آسمونی را تا پایان مطالعه نمایید چرا که کتاب آسمانی ترین مهربانی را معرفی می کنیم.کتاب آسمانی ترین مهربانی

در کتاب آسمانی ترین مهربانی برای سهولت کار خواننده، منبع هر حدیث یا روایت ذیل مطلب همراه با توضیح (در صورت نیاز) درج شده است. بخش های پایانی کتاب اختصاص دارد به ذکر چند نمونه از نامه هایی که امام جواد به افراد مختلف نوشته اند، مشخصات ظاهری امام، نام ها و کنیه ها و القاب حضرت، زیارت نامه ی حضرت جواد به نقل از سید بن طاوس به همراه ترجمه و در آخر چند حدیث از سخنان گهربار امام آمده است.

به گزارش آسمونی در مقدمه ی این کتاب می خوانیم: می خواستم تو را خورشید بنامم. از روشنایی منتشرت. دیدم که خورشید، سکه صدقه ای است که تو هر صبح از جیب شرقی ات درمی آوری، دور سر عالم می چرخانی و در صندوق مغرب می اندازی. و بدین سان استواری جهان را تضمین می کنی. می خواستم نام تو را ابر بگذارم- از شدت کرامتت. دیدم که نسیم، فقط بازدم توست که در فضای قدسی فرشتگان تنفس می کنی. به اینجا رسیدم که: زیباترین و زیبنده ترین نام، همان است که خدا برای تو برگزیده است، ای کریم ترین بخشنده ی روی زمین. ای جواد!

مشخصات کتاب آسمانی ترین مهربانی

موضوع کتاب آسمانی ترین مهربانی

آثار سید مهدی شجاعی

نویسنده کتاب آسمانی ترین مهربانی

سید مهدی شجاعی

تاریخ چاپ کتاب آسمانی ترین مهربانی

1397

تعداد صفحات کتاب آسمانی ترین مهربانی

168 صفحه

قطع کتاب آسمانی ترین مهربانی

رقعی

نوبت چاپ کتاب آسمانی ترین مهربانی

نهم

قیمت کتاب آسمانی ترین مهربانی

110000 ریال

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «کتاب آسمانی ترین مهربانی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 4 = ?