مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  30533 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نقد فیلم " بمب ؛ یک عاشقانه "

نقد فیلم " بمب ؛ یک عاشقانه "

فیلم بمب اختصاصی آسمونی : لاله عالم در فضای سرد و خشن موشک باران دهه 60 ، انجا که ادم ها نمی دانند ، فردا...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

فیلم بمب
فیلم بمب
فیلم بمب اختصاصی آسمونی : لاله عالم در فضای سرد و خشن موشک باران دهه 60 ، انجا که ادم ها نمی دانند ، فردا زنده اند یا خیر ، عشقی کودکانه در پناهگاه منزلی شکل می گیرد، همزمان که عشقی در حال زوال ، دوباره شعله ور می شود. این خلاصه ای بود از فیلم بمب : یک عاشقانه ، جدیدترین اثر پیمان معادی به عنوان کارگردان و همچنین بازیگر نقش اصلی فیلم”ایرج".
نقد فیلم
نقد فیلم
شاید مثبت ترین جزء فیلم طراحی صحنه ولباس آن باشد که می تواند مخاطب را با خود همراه سازد و به فضای آن دوران ببرد و حس نوستالژی ایجاد کند. همچنین فیلمبرداری محمود کلاری از دیگر ویژگی های خوب آن در خلق فضاهای ملتهب و سرد می باشد. ریتم فیلم اما کند است و ضربه اصلی را همین ریتم کند به فیلم وارد می سازد. ابهاماتی نیز به فیلم وارد است که ناشی از ضعف فیلمنامه می باشد.
bomb-movie
bomb-movie
دلیل سردی میان زوج اصلی فیلم، ایرج و همسرش، با بازی معادی و حاتمی که باید گره اصلی داستان باشد ، تنها با اشاراتی مبهم و نا مشخص بازگو می شود. فیلم بمب : یک عاشقانه، برخلاف اسمش عاشقانه نیست اما در ستایش مفهوم عشق در تقابل با مرگ و ناامیدی است. شاید اگر معادی همه تمرکزش را بر کارگردانی می گذاشت شاهد فیلم یک دست تر و بهتری بودیم . به هرحال از نظر نگارنده این فیلم در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر . فیلم متوسطی ارزیابی می شود. اختصاصی آسمونی : لاله عالم
نقد فیلم
نقد فیلم
bomb-movie
bomb-movie

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره نقد فیلم " بمب ؛ یک عاشقانه " فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نقد فیلم " بمب ؛ یک عاشقانه "» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید