کد مطلب:  4419 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
خیانت خونین یک زن روستایی به شوهرش

خیانت خونین یک زن روستایی به شوهرش

 تاریخ خبر: 1392/04/29  مردی که برای رسیدن به زن روستایی، همسر زن را به قتل رساند، پس از گذشت 3 ماه از جنایت لب به...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

 تاریخ خبر: 1392/04/29

 مردی که برای رسیدن به زن روستایی، همسر زن را به قتل رساند، پس از گذشت 3 ماه از جنایت لب به اعتراف گشود.

 ساعت 7 صبح، یکم فروردین ماه امسال از طریق تماس هموطنان با پلیس 110 ، ماموران نیروی انتظامی در جریان کشف یک جسد در کنار جاده دندی در گردنه قلی کندی با خبر شدند.  
 
به دنبال این گزارش کارگاهان پلیس آگاهی زنجان بلافاصله به محل مذکور اعزام شدند و پس از حضور در محل مشاهده کردند که جسد به علت تصادف، از ناحیه سینه و پهلو  دچار آسیب دیدگی شدید شده بود و کماکان خونریزی جسد از ناحیه دهان و بینی ادامه داشت، لذا ماموران طی بررسی و عکسبرداری از جسد آن را تحویل عوامل اورژانس دادند.  
 
پس از تحقیقات میدانی از اهالی روستای قلی کندی مشخص شد که مقتول به نام محمد 48 ساله در همان روستا زندگی می کرد و دارای 2 فرزند و همسر است.  
 
در ادامه ماموران جهت تحقیقات همسر متوفی را به آگاهی استان زنجان دعوت کردند که وی از مرگ شوهرش اظهار بی اطلاعی کرد.  
 
ماموران زبده که به مرگ محمد(مقتول) شک داشتند و نمی توانستند آن را حادثه تلقی کنند اقدامات گسترده اطلاعاتی خود را آغاز کردند تا اینکه از رابطه همسر مقتول با چندین مرد دیگر مطلع شدند.  
 
همچنین ماموران متوجه شدند که فردی به نام ناصر بیشترین رابطه را با این خانواده دارد به طوری که در چند سال اخیر جهت رفع مشکلات این خانواده بسیار به آنان پول پرداخته است. لذا فرد نامبرده جهت بازجویی به آگاهی دعوت شد ولی در وهله اول هرگونه جنایتی را کتمان کرد و اظهار بی اطلاعاتی نمود. ولی در ادامه ماموران که از رابطه پنهانی این مرد با همسر متوفی آگاه شده بودند، تلاش خود را برای جمع آوری مدارک بیشتر افزایش دادند، تا جایی که توانستند با دلایل و مدارک کافی متهم اول پرونده را بازداشت و مجدد به آگاهی انتقال دهند.  
 
در نهایت پس از گذشت 3 ماه از جنایت قاتل با رویارویی با مدارک مستند  و معتبر لب به اعتراف گشود گفت: حدود 300 میلیون تومان از مقتول پول می خواستم ولی محمد(مقتول) هیچ پولی نداشت که به من بدهد و من نیز بسیار به زنش علاقه داشتم و همسر محمد نیز از زندگی کردن با او خسته شده بود و تنها راه رسیدن من به همسرش کشتن بود.  
 
وی ادامه داد: به خاطر همین موضوع نقش قتل محمد را کشیدم به طوری که قبل از جنایت محمد را سوار خودرو ام کردم و به سمت روستای خودمان بردم. در بین راه موضوع پولم را وسط کشیدم تا جایی که جر و بحثمان شدت گرفت و سپس آن را از خودرو پیاده کردم تا خودش ادامه راه را برود ولی همان که از خودرو پیاده شد آن را زیر گرفتم و 3 مرتبه از روی سینه اش رد شدم و در آخرین مرتبه نیز روی سینه‌اش با خودرو ایستادم تا مطمئن شوم که فوت کرده، سپس آن را داخل صندوق عقب انداختم و در مکانی خلوت کنار جاده رهایش کردم تا اینکه اگر کسی آن را پیدا کرد فکر کند که خودرویی با آن تصادف کرده و متواری شده است. 
 
رئیس پلیس آگاهی استان زنجان سرهنگ طلوعی با اعلام این خبر اظهار داشت: در نهایت همسر متوفی نیز دستگیر و در حالی که معشوقه اش به جنایت اعتراف کرده بود، او نیز موضوع را تائید کرد . لذا پرونده هردو متهم تشکیل و در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

: برای دریافت مشاوره درباره خیانت خونین یک زن روستایی به شوهرش فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «خیانت خونین یک زن روستایی به شوهرش» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید