کد مطلب:  31757 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
تاجران بیت کوین ثروت خود را با خرید لامبورگینی به رخ می کشند

تاجران بیت کوین ثروت خود را با خرید لامبورگینی به رخ می کشند

به گزارش آسمونی سیلیکون ولی به خاطر پول و ثروت شناخته می شود؛ اما ثروتمندان این منطقه علاقه ای ندارند ثروت...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
به گزارش آسمونی سیلیکون ولی به خاطر پول و ثروت شناخته می شود؛ اما ثروتمندان این منطقه علاقه ای ندارند ثروت خود را به رخ بکشند و فرهنگ آن به گونه ای است که میلیاردرها و میلیونرها را به داشتن ظاهری ساده تشویق می کند. اغلب این ثروتمندان به پوشیدن کفش های اسپرت و سویشرت عادت دارند و بیش از تمرکز بر تفریح و خوش گذرانی، روی کار متمرکز می شوند.

تاجران بیت کوین ثروت خود را با خرید لامبورگینی به رخ می کشند
تاجران بیت کوین ثروت خود را با خرید لامبورگینی به رخ می کشند


اما به نظر می رسد میلیونرهایی که از طریق ارز دیجیتال به ثروت دست یافته اند، از این فرهنگ مستثنا هستند. افرادی که با استفاده از ارزهایی همچون بیت کوین و اتریوم (دومین ارز مجازی ارزشمند) به ثروت رسیده اند؛ دست به خرید ساخته های لوکس و گران قیمت  لامبورگینی می زنند و خرید این خودرو را به عنوان مهم ترین نماد ثروت به شمار می آورند.

این خودروی چشم نواز ایتالیایی دست مایه ی شوخی های اینترنتی نیز شده است؛ وقتی سکه ی دیجیتال جدیدی به خریداران اطمینان می دهد که با خرید این سکه ثروتمند خواهند شد، اغلب در شبکه های اجتماعی پرسیده می شود: «کی می توانیم لامبورگینی بخریم؟» افراد دوست دارند بدانند چه زمانی توانایی خرید این ابرخودروی ایتالیایی که قیمت آن از 200 هزار دلار شروع می شود خواهند داشت.

سال گذشته، زمانی که قیمت ارزهای دیجیتال در اوج بود، برنامه نویس 35 ساله ای اهل آتلانتا به نام پیتر سدینگتون موفق شد با بیت کوین هایی که در سال 2011 به قیمت 45 دلار خریداری کرده بود، یک دستگاه لامبورگینی هوراکان مدل 2015 به قیمت 200 هزار دلار خریداری کند. هنگامی که سدینگتون در سال 2011 این سکه های مجازی را خریداری کرد، قیمت هر بیت کوین 3 دلار بود.

خانواده ای اهل ساحل شرقی کالیفرنیا خواهان خرید منزلی مسکونی در ساحل منهتن به قیمت 3.2 میلیون دلار بودند. این خانواده که درخواست کردند نام آن ها فاش نشود، قصد داشتند هزینه ی منزل را از طریق بیت کوین پرداخت کنند؛ اما نماینده ی فروشنده با این کار مخالف بود. خانم مورتی اعلام کرد که این خانواده باید به گونه ای به فروشنده ی منزل ثابت کنند که قصد کلاهبرداری ندارند.

در همین زمان، قیمت بیت کوین افزایش پیدا کرد و این خانواده تصمیم گرفتند با اضافه ی پول خود، از فروشنده ای در اورنج کانتی یک لامبورگینی خریداری کنند. این فروشنده ی خودرو از جمله کسانی بود که اجازه می داد هزینه ی خودرو در قالب بیت کوین پرداخت شود.

فروش لامبورگینی رو به افزایش است

بر اساس مقاله ای که اخیرا در نشریه ی نیویورک تایمز منتشر شده، در میان جامعه ی دارندگان ارزهای دیجیتال، خرید لامبورگینی ممکن است تنها راه قابل قبول برای هزینه کردن این پول مجازی باشد.

علاوه بر این، لامبورگینی در سال 2017 دو خودروی هوراکان پرفورمانته و آونتادور اس را عرضه کرد. این دو خودرو بسیار موفق بودند و همین مسئله می تواند دلیل افزایش فروش لامبورگینی در این سال باشد.

افرادی که به ارز دیجیتال و خودروی لامبورگینی علاقه دارند، می توانند با مراجعه به وب سایت When-Lambo.com محاسبه کنند که پس از چه مدت سرمایه گذاری در زمینه ی ارز دیجیتال می توانند لامبورگینی خودشان را خریداری کنند. البته در این وب سایت اعلام شده است که محاسبات انجام شده بر اساس قیمت سکه های دیجیتالی در هفت روز گذشته هستند و تأکید میشود که این محاسبات صرفا خیالی هستند.

منبع خبر : نوداد
: برای دریافت مشاوره درباره تاجران بیت کوین ثروت خود را با خرید لامبورگینی به رخ می کشند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تاجران بیت کوین ثروت خود را با خرید لامبورگینی به رخ می کشند» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید