کد مطلب: 47053 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بیوگرافی خواننده محبوب علی یاسینی

بیوگرافی خواننده محبوب علی یاسینی

خواننده ای که با دیدن چهره اش نمیتوان سن دقیق وی را حدس زد. اما وی یکی از جوانترین خوانندگان موسیقی پاپ ایران...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

خواننده ای که با دیدن چهره اش نمیتوان سن دقیق وی را حدس زد. اما وی یکی از جوانترین خوانندگان موسیقی پاپ ایران میباشد. او علاوه بر هنر خوانندگی به ترانه سرایی های زیبایش نیز مشهور است به همین خاطر علی یاسینی در کارِ آهنگسازی نیز دستی دارد و علاوه بر برخی از آهنگ های خود برای خوانندگان مطرح دیگری همچون شهاب مظفری و محمدرضا گلزار نیز آهنگسازی کرده.

ولی بیشتر از همه ترانه سرایی های علی یاسینی است که دل مخاطبین و طرفداران وی را برده، همه آهنگ های علی یاسینی حاصل ترانه سرایی های خود اوست که این ویژگی علی را از دیگر خوانندگان حال حاضر موسیقی پاپ جدا میکند. وی متولد 14امین روز از آذرماهِ سال 1375 میباشد و در اواخر سال 97 موفق شد تا در سالن وزارت کشور بصورت زنده چند آهنگ محبوب خود را اجرا کند و همین وی را به جوانترین خواننده پاپ تبدیل کرد که به چنین موفقیتی رسیده تا اولین کنسرت خود را برگزار کند.

علی یاسینی فعالیت هنری خود را در مارکت موسیقی خیلی پیش تر از آن که چنان محبوبیتی را بین طرفداران خود کسب کند با آهنگ افسردگی آغاز کرد سپس با انتشار آهنگ های راه بیا ، اگه به من بود ، نترس (اولین همکاری وی با مسعود جهانی) و وای وای (بهمراهی شهاب مظفری) توانست کم کم اسم و هنر خود را در زمینه موسیقی نشان دهد.

آهنگ جنگ علی یاسینی یکی از موفق ترین اثرات وی بود که این خواننده توانست با انتشار همزمان آهنگ جنگ و موزیک ویدئو آهنگ جنگ توانست محبوبیت خود را چند برار کند چنانکه در صفحه شخصی او در اینستاگرام افزایش دنبال کننده بسیار زیادی به چشم می خورد .

عوامل آهنگ جنگ علی یاسینی چه کسانی بودند ؟

مثل همیشه ترانه سرایی و ملودی این کار زیبا و پر از احساس کار خود علی بود و با تنظیم دلنشین سعید شمس و ملودی زیبای گیتار فرشید ادهمی این کار حس و حال عجیبی را به خود گرفت .

علی یاسینی که قرار است بزودی اولین آلبوم رسمی وی را منتشر کند در اوایل شهریور 98 خبر از انتشار تک آهنگ جدید خود به نام نقاب داد و برای اولین اذعان کرد که این آهنگ نقاب علی یاسینی یکی از محبوبترین آهنگ خودش میباشد.

رسانه ها و سایت های زیادی هستند که روز به روز از خوانندگان و فعالیت های آن ها اخبار زیادی را منتشر می کنند ؛ در این آشفته بازار مارکت موزیک پاپ ایرانی البته که هستند تعداد محدودی که توانسته اند در اندک زمان فعالیت خود طرفداران زیادی را برای خود بدست آورند یکی از این رسانه های معتبر موسیقی سایت بیر2 می باشد که ما به شما معرفی می کنیم .

رسانه بیر2 با انتشار اخبار کاملا صحیح از فعالیت های هنری خوانندگان ، دانلود آهنگ های جدید و روز توانسته در فعالیتی حدودا کمتر از سه ماه طرفداران زیادی را به خود جلب کند . ما نیز برای این رسانه پرقدرت و بروز آرزوی موفقیت روزافزون را داریم .

آلبوم پرواز علی یاسینی نیز بزودی بعد از دهه محرم منتشر خواهد شد ولی تاریخ دقیقی از انتشار آهنگ علی یاسینی به نام نقاب و آلبوم پرواز در دسترس نیست. ولی شما عزیزان میتوانید هر دو این اثرات را به محض انتشار از سایت بیر2 دریافت کنید.

همچنین شما عزیزان میتوانید برای دانلود آهنگ به سایت بیر2 مراجعه کنید .

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «بیوگرافی خواننده محبوب علی یاسینی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 5 = ?