کد مطلب:  56601 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بایدن رسما رئیس جمهور آمریکا شد/اعلام نتایج شمارش دوباره آرا

بایدن رسما رئیس جمهور آمریکا شد/اعلام نتایج شمارش دوباره آرا

نتیجه شمارش آرا: جو بایدن 306 دونالد ترامپ 232 رای

زمان مطالعه: 1 دقیقه

با شمارش دوباره نتایج ایالت جورجیا، جو بایدن مطابق انتظار برنده اعلام شد. ایالت کارولینای جنوبی هم مطابق انتظار دونالد ترامپ برد.

به گزارش آسمونی به نقل از خبر آنلاین، تازه ترین آرای الکترال، جو بایدن 306 و دونالد ترامپ 232 رای، پایان رسمی انتخابات را نشان می دهد. جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا موفق شد در این انتخابات پنج ایالت ویسکانسین، میشیگان، پنسیلوانیا، جورجیا و آریزونا را از کنترل جمهوری خواهان خارج کند.

رئیس جمهوری منتخب آمریکا جمعه با برنده شدن در ایالت جورجیا، پیروزی انتخاباتی خود را تحکیم کرد و دونالد ترامپ هم گفت "زمان تعیین خواهد کرد" که دولت دیگری به ‌زودی روی کار خواهد آمد یا خیر. او به شدت به اذعان به اینکه بایدن ممکن است جانشین او شود، نزدیک شده است.

به گزارش خبرگزاری رویترز، مرکز "تحقیقات ادیسون" که نتیجه در جورجیا را اطلاع‌رسانی کرد، همچنین پیش‌بینی کرد که ایالت کارولینای شمالی، از دیگر ایالت‌های سرنوشت‌ساز که تعداد زیادی از آراء در آن شمارش شده است، به دونالد ترامپ برسد و در مجموع آرای الکترال برای بایدن 306 و برای ترامپ 232 نهایی ‌شود.

براساس این آمار، بایدن دموکرات در آرای الکترال توانسته ترامپ را شکست دهد و این برابر با 306 رایی است که ترامپ جمهوری‌خواه برای شسکت هیلاری کلینتون در انتخابات سال 2016 به دست آورده بود.

: برای دریافت مشاوره درباره بایدن رسما رئیس جمهور آمریکا شد/اعلام نتایج شمارش دوباره آرا فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «بایدن رسما رئیس جمهور آمریکا شد/اعلام نتایج شمارش دوباره آرا» در کادر زیر بنویسید :

3 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید