کد مطلب:  21423 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دوچرخه ، یار همراه محیط زیست

دوچرخه ، یار همراه محیط زیست

همه ما می‌ دانیم که بشر به طرق مختلف به محیط زیست آسیب می رساند که یکی‌ از مهم ترین آنها استفاده بیش از...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

دوچرخه ، یار همراه محیط زیست
دوچرخه ، یار همراه محیط زیست
همه ما می‌ دانیم که بشر به طرق مختلف به محیط زیست آسیب می رساند که یکی‌ از مهم ترین آنها استفاده بیش از اندازه از اتومبیل ها می‌‌باشد که باعث آلودگی محیط زیست شده مخصوصاً در شهر‌های بزرگ که تعداد بیشماری اتومبیل برای جابجایی شهری استفاده می‌ گردد. حتی در مسیر‌های خیلی‌ کوتاه. اما اگر استفاده از دوچرخه برای کارهای روزانه فراگیر شود، هم به محیط زیست کمک کرده ایم و هم به سلامت خودمان. آسمونی در این بخش مطالب مفیدی در مورد فواید دوچرخه سواری برای محیط زیست و طبیعت برای شما عزیزان تهیه کرده است.

برای حل مشکل همگانی شدن دوچرخه سواری توصیه می شود با تبلیغات مناسب دوچرخه را جایگزین آن نمائیم مثلا اگر یک پزشک متخصص نام آشنا یا یک سیاستمدار یا یک ورزشکار و … برای رفتن به سر کار خود از دوچرخه استفاده کنند و رسانه‌‌های جمعی‌ و فضاهای اجتماعی نیز به آن بپردازند این عمل تبلیغات خوبی برای همگانی شدن استفاده از دوچرخه خواهد شد که این کار فواید بسیاری برای جامعه خواهد داشت:

1-از آلودگی محیط‌های شهری به مقدار زیادی کاسته خواهد شد.

2- از مصرف بی‌ رویه سوخت‌های فسیلی جلوگیری خواهد کرد.

3- باعث کاهش هزینه‌های خانوار خواهد شد .

4- به سلامتی‌ عمومی مردم کمک خواهد کرد و باعث کاهش استرس و بیماری‌های ناشی‌ از چاقی خواهد شد و مردم کمتر نیاز خواهند داشت به مجموع‌های ورزشی بروند.

بنابرین ما می‌‌توانیم برای سفر‌های کوتاه شهری مثلا برای رفتن به اداره یا رسیدن به مترو یا ایستگاه اتوبوس از دوچرخه به جای اتومبیل استفاده کنیم و آسایش و سلامتی‌ را برای خودمان و جامعه مان به ارمغان بیاوریم.

 

: برای دریافت مشاوره درباره دوچرخه ، یار همراه محیط زیست فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «دوچرخه ، یار همراه محیط زیست» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید