کد مطلب:  18458 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بهترین مکان ها برای مسافرت خارجی در پاییز

بهترین مکان ها برای مسافرت خارجی در پاییز

درست که همه فکر می‌کنند تابستان فصل مسافرت است اما این موضوع بیشتر به خانواده‌هایی مربوط می‌شود که...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

tour4
tour4
درست که همه فکر می‌کنند تابستان فصل مسافرت است اما این موضوع بیشتر به خانواده‌هایی مربوط می‌شود که فرزندان مدرسه‌ای یا دانشگاهی دارند. بسیاری از زوج‌ها می‌توانند کل برنامه‌ریزی سفرشان را به بعد از تابستان موکول کنند. پورتال آسمونی در این بخش به معرفی بهترین مکانها برای مسافرت خارجی در فصل پاییز را برای شما عزیزان عنوان می کند که در ادامه می خوانید.

کشورهای گرمسیری بهترین تورهای گردشگری در فصل پاییز به شمار می‌روند.

در فصل پاییز کدام تورهای خارجی رونق می‌گیرند؟ این سوالی است که برخی از مسوولان تورهای گردشگری به آن پاسخ داده‌اند.

tour2
tour2

با فرا رسیدن فصل پاییز بازار تبلیغات تور‌های ویژه پاییزی داغ می‌شود و جالب اینجاست که این تور‌ها هیچ محدودیتی ندارند و بیشتر مکان‌ها و کشورها در این نوع تورها توصیه می‎شوند، اما باز هم برخی از تورهای گردشگری در تمامی آژانس‌ها مشترک هستند.

مسوول فروش یکی از  تورهای خارجی در یکی از آژانس‌های مسافرتی برای فصل پاییز تور‌ دبی را پیشنهاد کرد و گفت: دبی به دلیل آب و هوای مساعد در فصل پاییز و همچنین به دلیل قیمت مناسب تورهای این شهر نسبت سایر تورها بیشتر مورد استقبال قرار می‌گیرد و در حال حاضر قیمت این تور در آژانس‌های مختلف از حدود 800 هزار تومان تا 2٫5 میلیون تومان است.

tour3
tour3

او در ادامه گفت: تور تایلند و مالزی نیز از تورهای مناسب در فصل پاییز هستند، اما قیمت این تورها در مقایسه با تور دبی بیشتر است.

مسوول یکی‌دیگر از تورهای خارجی بیان کرد: بهترین زمان سفر به استانبول در فصل بهار و پاییز است، در این ماه‌ها درجه حرارت هوا بین 16 تا 25 درجه سانتی‌گراد است و رطوبت نیز مطلوب است، در فصل تابستان هوا گرم و شرجی و در زمستان بارندگی در استانبول زیاد است.

tour5
tour5

«فصل فصل آفریقاست»، این را مسوول تور‌های آفریقایی دریکی از آژانس‌ها گفت و ادامه داد: کنیا، ماداگاسکار و آفریقای جنوبی بهترین انتخاب برای این فصل است.

یکی دیگر از مسوولان تورهای آفریقایی گفت: از آنجا که آفریقای جنوبی کشوری است در جنوبی‌ترین بخش قاره آفریقا، به همین دلیل در نیمکره جنوبی کره زمین قرار گرفته است. کشورهایی که در نیمکره جنوبی قرار دارند دارای فصل‌هایی عکس فصل کشورهای نیمکره شمالی هستند. به همین دلیل زمانی که برای نمونه در ایران زمستان است در آفریقای جنوبی تابستان است. به همین دلیل نیمه دوم سال موعد برگزاری تورهای آفریقای جنوبی است و بیشتر تورهای ایرانی نیز در این فصل برگزار می‌شود. میانگین دمای این کشور در نیمه دوم سال بسیار متغیر است اما در مجموع با آب و هوای 20 تا 25 درجه روبه‌رو هستیم.

tour1
tour1

یکی از برگزارکنندگان تورهای اروپایی نیز جزیره سیسیل و همچنین جنوب ایتالیا را بهترین تورها در فصل پاییز عنوان کرد و گفت: در کل کشورهای گرمسیری بهترین تورهای گردشگری در فصل پاییز به شمار می‌روند.

در میان سایر تورهای گردشگری، اکثر آنها مالزی، تایلند، سنگاپور و… را بهترین تورهای این ایام معرفی کرده و دلیل آن را آب و هوای مساعد و قیمت مناسب این تورها اعلام کردند؛ البته این تورها در میان کشورهای آسیایی بهترین پیشنهاد هستند.

: برای دریافت مشاوره درباره بهترین مکان ها برای مسافرت خارجی در پاییز فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بهترین مکان ها برای مسافرت خارجی در پاییز» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید