کد مطلب:  54636 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بهترین سوپرمارکتهای آنلاین ایران

بهترین سوپرمارکتهای آنلاین ایران

هرجای ایران باشید، آیا دوست ندارید در یک چشم به هم زدن تمام مواد اولیه ی غذایی مورد نیازتان تامین شود؟

زمان مطالعه: 1 دقیقه

قبل تر با شما درمورد بهترین سوپرمارکت های سنتی صحبت کردیم. لیکن این بار با وجود وضعیت کرونا، باید سری بزنیم به سوپرمارکت های آنلاین.


مزیت این نوع سوپرمارکت ها بر انواع حضوری و سنتی آنها همین عدم نیاز به خارج شدن از خانه است. با توجه به هشدارهای سازمان بهداشت جهانی، خیلی از ما به این نتیجه رسیدیم که بهتر است هرآنچه لازم داریم را از جهان وسیع اینترنت پیدا کنیم تا مجبور به خارج شدن از خانه نشویم. علاوه بر این مزیت های فراوان دیگر انواع سوپرمارکت آنلاین صرفه جویی در وقت، صرفه جویی اقتصادی و تنوع کالا است.


بسیاری از این سوپرمارکت های آنلاین در صورتی که خرید شما از مقداری معمول بیشتر باشد، هزینه ی ارسال را از شما نخواهند گرفت. این مساله ی بسیار مهمی است، غیرممکن است اما حتی اگر کرونا را هم درنظ نگیریم، رفت و آمد های پرهزینه به هایپر مارکت های بزرگ با چند کیسه ی پلاستیک خوراکی و مواد اولیه ی غذایی در دستمان در هوای گرم تابستان بسیار میتواند طاقت فرسا شود!
حالا فکر کنید که این سوپرمارکت ها معمولا تمام کالاهای مورد نظرتان را هم موجود داشته باشند! آیا تابحال برایتان پیش آمده که وارد یک سوپرمارکت شوید و نوشیدنی مورد علاقه ی شما و یا پفک محبوب فرزندتان را نداشته باشد؟ مساله ی کوچکی است اما شما بی شک تا آخر روز به همان خوراکی ای که شانس داشتنش را از دست دادید فکر خواهید کرد و این میتواند دردسرساز باشد!
پس سر جای خود ثابت بنشینید! کرونا نگیرید و با چند کلیک ساده هرآنچه دوست دارید امروز نوش جان کنید را از اینترنت به سرعت و راحتی تهیه کنید. خرید اینترنتی تنها برای لباس و لوازم خانگی نیست، اینجا همه چیز تازه و سالم است. بله، آسمونی به شما میگوید که صدالبته در قرن 21 همه چیز ممکن است. تره بار اینترنتی؟ لبنیات تازه؟ شور و ترشی؟ نان؟ خوراکی های فریزیری؟ اسنک های نیمه آماده؟ همه چیز همینجاست. اگر هم صاحب چنین کسب و کاری هستید همینجا برای دسترسی راحت تر، خودتان را نشان بدهید.

: برای دریافت مشاوره درباره بهترین سوپرمارکتهای آنلاین ایران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بهترین سوپرمارکتهای آنلاین ایران» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید