کد مطلب:  39610 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
لیست عکاسی های مشهد

لیست عکاسی های مشهد

انتخاب آتلیه خوب برای عروس به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این پست می توانید ویژگی های بهترین آتلیه ها را مشاهده کنید.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

آتلیه عروس شاید دومین کاری باشد که بعد از رزرو تالار و یا باغ عروسی، به آن خواهید پرداخت، از آنجایی که انتخاب آتلیه خوب برای عروسی یکی از اقدامات ضروری و در عین حال مهم است، بایستی این انتخاب با توجه به نکات مهمی از قبیل هزینه آتلیه عروس، قیمت، فضای آتلیه، نورپردازی و در کل تمام جزئیات حساس آن صورت گیرد تا بتواند بهترین لحظه‌هایتان را ماندگار کند و به زیباترین شکل به ثبت برساند. منتها چگونگی انتخاب آتلیه خوب برای عروسی مستلزم رعایت نکات ریز و هوشمندانه‌ای می‌باشد که اگر آنها را به خاطر بسپارید، می‌توانید بهترین آتلیه عروس و داماد را برای باشکوه‌ترین روز زندگی‌ تان برگزینید و مادامی که فیلم و عکس عروسی خود را مشاهده می کنید، آن لحظه‌ها برایتان خاطره‌های خوش و شیرین آن روز بزرگ را تداعی کند. پیشنهاد پورتال آسمونی این است برای اینکه در انجام اینکار مهم موفق شوید، با ما تا پایان این مقاله همراه شوید. بررسی 4 مورد از آتلیه‌ها می‌تواند به شما کمک کند تا بر اساس نمونه ها و موارد مهمی که در ادامه به آنها می‌پردازیم، یکی از آنها را انتخاب نمایید.

اهمیت فضای آتلیه عروس 

انتخاب آتلیه خوب برای عروسی، بستگی به محیطی دارد که قرار است از شما و همسرتان عکس‌هایی گرفته شود. به همین دلیل، هنگامی که از اولین مرحله که دیدن نمونه کارها بود، رد شدید، به فضا توجه کنید، آیا فضای آتلیه از رنگ‌های مناسبی طراحی شده است؟ دیزاین آتلیه به چه صورت است؟ آیا شادی آفرین و آرامش بخش است یا خیر؟

این موارد را باید در هنگام بررسی فضای آتلیه درنظر داشته باشید، چرا که محیط آتلیه عروس تاثیر فوق العاده‌ای بر روی عکس های شما خواهد گذاشت و بایستی از رنگ‌های متناسب، نشاط آور و دیزاین مدرنی برخوردار باشد. همچنین متراژ و مساحت آتلیه نیز می تواند حائز اهمیت باشد و باعث می شود هم عروس و داماد و هم عکاس در هنگام عکس گرفتن راحت باشند و عکاس بتواند عکس های دور و نزدیک (واید، مدیوم، و کلوز آپ و …) را به خوبی اجرا کند.

 لیست عکاسی های مشهد

دوربین های باکیفیت

همانطور که می‌دانید با پیشرفت علم و تکنولوژی، دوربین‌ها از روال سنتی و با تجهیزات کم به دوربین‌های دیجیتال تغییر یافتند و به جای استفاده از چند دوربین با لنز، امروزه از یک دوربین دیجیتال با لنزهای متنوعی استفاده می‌شود، با وجود این دوربین‌ها دیگر عروس و دامادها دغدغه‌ی تصاویر با کیفیت را نخواهند داشت، وضوح یا همان رزولوشن بالا یکی از مزیت های بارزی است که استفاده از این دوربین‌ها به همراه خواهد داشت، که به عبارتی می توانند تصویر را با بهترین کیفیت و شفافیت تهیه کنند

نورپردازی مناسب در آتلیه

همانقدر که نوع دوربین‌ها و به روز بودنشان مهم است، نورپردازی نیز یکی دیگر از ویژگی‌های یک آتلیه عروس خوب و حرفه‌ای می‌باشد، یادتان باشد، برای دقت بیشتر در نورپردازی، حتما عکس‌های قبل و بعد از ادیت را بررسی کنید تا نورپردازی را در آن چک کنید و اطمینان حاصل نمایید که آتلیه موردنظر از تجهیزات نورپردازی برخوردار است.

اگر آتلیه خوبی در مشهد میشناسید در قسمت نظرات این پست معرفی کنید.

نظر خود را درباره «لیست عکاسی های مشهد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید