کد مطلب: 5089 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
لپ تاپ های برتر 2013

لپ تاپ های برتر 2013

در طی یک بررسی  بهترین برند های سازنده لپ تاپ در سال 2013 انتخاب شده اند. این بررسی با توجه به پارامتر های...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

در طی یک بررسی  بهترین برند های سازنده لپ تاپ در سال 2013 انتخاب شده اند. این بررسی با توجه به پارامتر های مختلف نظیر طراحی بدنه، راحت بودن و کاربردی بودن تاچ پد و کیبرد، کیفیت صدا و تصویر، ارزش در برابر بها، نوآوری های به کار رفته در محصولات و نرم افزار های اولیه انجام گرفته و با اینکه نمی توان نتایج آن را دلیل قطعی برای تأیید خرید یا عدم خرید محصولی دانست می تواند تا حدی مقبولیت برند ها را در بازار نشان دهد.

لپ تاپ های برتر 2013
لپ تاپ های برتر 2013

در جدولی که در بالا مشاهده می کنید 9 برند برتر تولید کننده لپ تاپ رده بندی شده اند. در ادامه توضیحات داده شده در مورد 3 تولید کننده ای که موفق به کسب بیشترین امتیازات شده اند را مشاهده خواهید کرد:

best-laptops-2013
best-laptops-2013
مقام اول: اپل

سالهاست که اپل مقام اول لیست بهترین تولید کنندگان لپ تاپ را از آن خود کرده است، در تست ها و بررسی های انجام شده این برند موفق شد در 5 مورد از 8 مورد مقام اول را از آن خود کند. طراحی اپل همیشه جزء برترین ها بوده است، همچنین کیفیت صدا و تصویر و البته کیبرد و تاچ پد. تاچ پد های اپل در بین برند های مختلف رقیبی ندارند البته می توان گفت لنوو با پیشرفت های اخیر خود تا حدی به اپل نزدیک شده است اما هنوز برای شکست دادن رقیب سرسخت خود راه زیادی در پیش دارد. اپل با هر یک سری های خود اعم از ایر، پرو و … طرفداران بسیاری پیدا کرده است. 

لپ تاپ های برتر 2013
لپ تاپ های برتر 2013
مقام دوم:لنوو

بر اساس این بررسی در حال حاضر لنوو نزدیک ترین رقیب اپل به شمار می رود، این برند در بخش ارزش در برابر بها و همچنین نو آوری از دیگر برند ها پیشی گرفته است و کیبرد و تاچ پد های با کیفیتی نیز ارائه می دهد. سری های یوگا و تینک پد این برند طرفداران زیادی دارند. 

best-laptops-2013
best-laptops-2013
مقام سوم: ایسوس

ایسوس که در سال گذشته در بررسی انجام شده توسط همین سایت مقام پنجم را از آن خود کرده بود با پیشرفت زیادی که داشت توانست به مقام سوم برسد. در بخش نوآوری به همراه لنوو مقام اول را از آن خود کرده است که شاید به لطف ساخت اولین اولترا بوک با گرافیک قوی Zenbook Prime UX32VD بود. البته در دیگر محصولات این شرکت هم پیشرفت های زیادی رخ داده است.

البته باید گفت که این رده بندی شامل هر یک از تولیدات نمی شود و در صورتی که تمایل به خرید لپ تاپی خاص دارید بهتر است که به بررسی های تخصصی انجام شده بر روی آن مراجعه کنید.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «لپ تاپ های برتر 2013»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 4 = ?