کد مطلب:  43145  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بهنام صفوی درگذشت / مکان و زمان تشییع مشخص شد

بهنام صفوی درگذشت / مکان و زمان تشییع مشخص شد

 آسمونی : بهنام صفوی ، خواننده پاپ کشورمان، پس از تحمل 6 سال عارضه مغزی، صبح روز دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 در سن 36...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

بهنام صفوی درگذشت / مکان و زمان تشییع مشخص شد
بهنام صفوی درگذشت / مکان و زمان تشییع مشخص شد

 آسمونی : بهنام صفوی ، خواننده پاپ کشورمان، پس از تحمل 6 سال عارضه مغزی، صبح روز دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 در سن 36 سالگی درگذشت.

بهنام صفوی، خواننده پاپ کشورمان، در 36 سالگی درگذشت.

وی که از سال 1392 دچار ضایعه مغزی شده بود، با پیشرفت این بیماری در صبح 29 تیرماه 1394 مجبور به عمل جراحی سختی شد. حال بهنام صفوی بعد از عمل در ایران بسیار بهتر شده بود و حتی آلبوم جدید خودش به نام (معجزه) را هم منتشر و کنسرت‌ها و اجراهای زیادی را هم برگزار کرد. همچنین چند تک آهنگ را هم بعد از عمل خود منتشر کرد، ولی در سال 1396 دوباره بیماری بهنام صفوی تشدید شد و این بار برای درمان به آلمان سفر کرد و توسط پورفسور سمیعی در بیمارستان INI هانوفر آلمان تحت عمل جراحی دوباره قرار گرفت.

بهنام صفوی بعد از عمل جراحی خود در آلمان به ایران بازگشت و دوره‌های شیمی درمانی و پرتودرمانی و روند ادامه درمان خود را انجام می‌داد که صبح روز دوشنبه 23 اردیبهشت در سن 36 سالگی در شهر اصفهان دار فانی را وداع گفت.

یکی از اقوام نزدیک بهنام صفوی از برگزاری مراسم تشییع پیکر او در اصفهان خبر داد.

تدین از اقوام نزدیک بهنام صفوی در گفتگو با خبرنگار حوزه موسیقی  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص زمان و مکان تشییع پیکر این خواننده فقید گفت: مراسم تشییع پیکر بهنام صفوی خواننده پاپ کشورمان در اصفهان برگزار می شود. برای اینکه اقوام و دوستداران بهنام از تهران و دیگر شهر‌ها خودشان را به مراسم تشییع برسانند، احتمالاً این مراسم پنجشنبه 26 اردیبهشت ماه برپا شود.

وی افزود: به دلیل اینکه پدر و مادر بهنام در اصفهان ساکن هستند، مراسم تشییع در اصفهان خواهد بود و برنامه ریزی شده که پیکر او را در قطعه هنرمندان اصفهان دفن کنیم.

وی در خصوص برگزاری مراسم برای این هنرمند فقید در تهران اظهار کرد: قطعاً مراسم یادبودی هم در تهران برای بهنام برگزار می‌شود؛ چراکه بسیاری از نزدیکان و طرفداران او در پایتخت ساکن هستند.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
: برای دریافت مشاوره درباره بهنام صفوی درگذشت / مکان و زمان تشییع مشخص شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «بهنام صفوی درگذشت / مکان و زمان تشییع مشخص شد» در کادر زیر بنویسید :

4 * 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید