کد مطلب:  46788 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
محله بهجت آباد

محله بهجت آباد

نام محله : بهجت آبادموقعیت جغرافیایی : مرکز تهرانمنطقه شهرداری : منطقه 6 شهرداری تهران ، ناحیه 3بافت :...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

نام محله : بهجت آباد موقعیت جغرافیایی : مرکز تهران منطقه شهرداری : منطقه 6 شهرداری تهران ، ناحیه 3 بافت : تقریبا نوساز محدودیت ترافیکی : دارد (طرح ترافیک ) محله های همسایه : سنایی ، ولیعصر ، کشاورز ، ساعی ایستگاه های مترو : ایستگاه میدان ولیعصر ، میدان جهاد و میرزای شیرازی ایستگاه های بی ار تی : ایستگاه های میدان ولیعصر و مطهری ( خط 1 ) قیمت هر متر مربع : 14 تا 20 میلیون تومان ( در سال 98 )

اطلاعات عمومی محله بهجت آباد

بافت محله : تراکم جمعیتی : حدود 18 هزار نفر در این محله زندگی می کنند . قیمت ملک : قیمت ملک در محله انقلاب از 14 میلیون تومان شروع شده و به 20 میلیون تومان خاتمه میابد ( در سال 98 ) .

اطلاعات جغرافیایی محله بهجت آباد

همسایه های بهجت آباد : محله بهجت آباد از شمال به محله ساعی و خیابان بهشتی راه دارد ، از جنوب به محله ولیعصر و خیابان کریم خان می رسد ، در غرب محله ، محله کشاوزر قرار دارد و شرق این محله سنایی است . میادین و خیابان های اصلی : خیابان های کریم خان ، ولیعصر، مطهری و زرتشت از خیابان های مهم این محله اند میدان ولیعصر نیز تنها و مهم ترین میدان این محله به شمار می آید.

اماکن مهم محله بهجت آباد

بوستان ها و فضای سبز : پارک بهجت آباد و پارک بهشت از مهم ترین بوستان های این محله اند. حمل و نقل عمومی : ایستگاه های مترو میدان جهاد ، میدان ولیعصر و میرزای شیرازی ایستگاه های بی ار تی میدان ولیعصر و مطهری نیاز ساکنین را به وسایل حمل و نقل عمومی بر اورده می کند. پمپ بنزین ها : پمپ بنزین های میرزای شیرازی و زرتشت واقع در خیابان های میرزا شیرازی و زتشت از مهم ترین پمپ بنزین های این محله به شمار می آیند. مراکز خرید و تجاری : سینما : سینما های آفریقا ، استقلال و قدس واقع در خیابان ولیعصر از سینما های مهم محله بهجت آباد به شمار می آیند. اماکن اداری : تنها یک دفتر پیشخوان دولت واقع در خیابان میرزای شیرازی وجود دارد که از اماکن اداری این محله به شمار می آید. مراکز درمانی : بیمارستان یاس واقع در سرو ، بیمارستان توس واقع در خیابان عبادی و بیمارستان هاجر واقع در خیابان ولیعصر از مراکز درمانی هستند که نیاز های اهالی را در زمینه های درمانی و بهداشتی بر آورده می کنند. مساجد : مسجد شفا و مسجد کمیل در خیابان ولیعصر از مساجد و مراکز مذهبی مهم این محله به شمار میروند.  

: برای دریافت مشاوره درباره محله بهجت آباد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «محله بهجت آباد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید