کد مطلب:  28807 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
تاریخ شروع جام جهانی 2018 روسیه ، زمان بازی ها و تیم های حاضر

تاریخ شروع جام جهانی 2018 روسیه ، زمان بازی ها و تیم های حاضر

جام جهانی 2018 روسیه 21 امین سری مسابقات جام جهانی است و در کشور روسیه برگزار خواهد شد.شروع مسابقات جام...
زمان مطالعه: 4 دقیقه

جام جهانی 2018 روسیه 21 امین سری مسابقات جام جهانی است و در کشور روسیه برگزار خواهد شد. شروع مسابقات جام جهانی 2018 در تاریخ 14 ژوئن 2018 (پنج‌شنبه 24 خرداد 1397) و پایان آن در 15 ژوئیه 2018 (یک‌شنبه 24 تیر 1397 ) خواهد بود. امتیاز میزبانی این سری از مسابقات در تاریخ 2 دسامبر 2010 به روسیه اهدا شد و به این صورت روسیه اولین کشور آسیا شرقی است که میزبانی جام جهانی را بر عهده گرفته است. 32 کشور در این مسابقات به رقابت با هم خواهند پرداخت که پس از پایان مسابقات مقدماتی 31 کشور مشخص شدند و روسیه هم به عنوان میزبان در مسابقات حضور خواهد داشت. پس از انجام 64 مسابقه که در 12 ورزشگاه و 11 شهربرگزار می شوند قهرمان جام جهانی 2018 مشخص خواهد شد. مسابقه فینال در تاریخ 15 ژوئیه (یکشنبه 24 تیر 1397 ساعت 18:30 به وقت تهران )  در شهر مسکو و ورزشگاه لوژنیکی برگزار خواهد شد.

تیم های راه یافته به جام جهانی 2018

اروپا:

1- روسیه (میزبان) 2- بلژیک 3- انگلستان 4- فرانسه 5- آلمان 6- ایسلند 7- لهستان 8- پرتغال 9- صربستان 10- اسپانیا 11- سوئد 12- سوییس 13- کرواسی 14- دانمارک

آمریکای جنوبی:

15- آرژانتین 16- برزیل 17- کلمبیا 18- اروگوئه 19- پرو

آمریکای شمالی و مرکزی:

20- مکزیک 21- کاستاریکا 22- پاناما

آسیا:

23- ایران 24- ژاپن 25- عربستان سعودی 26- کره جنوبی 27- استرالیا

آفریقا:

28- مصر 29- نیجریه 30- مراکش 31- سنگال 32- تونس

دیدارهای مرحله گروهی

گروه A

روسیه - عربستان- مصر - اروگوئه

روسیه-عربستان ( 24 خرداد ساعت 18:30)

مصر- اروگوئه ( 25 خرداد ساعت 20:30)

روسیه- مصر (29 خرداد ساعت 21:30)

اروگوئه- عربستان (30 خرداد ساعت 18:30)

روسیه- اروگوئه ( 4 تیر ساعت 17:30)

مصر-عربستان (ساعت 17:30)

 

گروه B

پرتغال - اسپانیا - ایران -  مراکش

مراکش - ایران ( 25 خرداد ساعت 18:30)

پرتغال - اسپانیا ( 25 خرداد ساعت 21:30)

پرتغال- مراکش ( 30 خرداد 15:30)

ایران- اسپانیا ( 30 خرداد 21:30)

ایران-پرتغال ( 4 تیر ساعت 21:30)

اسپانیا-مراکش ( 4 تیر ساعت 21:30)

 

گروه C

فرانسه - پرو - دانمارک - استرالیا

فرانسه- استرالیا ( 26 خرداد ساعت 13:30)

پرو-دانمارک ( 26 خرداد ساعت 19:30)

دانمارک-استرالیا ( 31 خرداد ساعت 17:30)

فرانسه- پرو ( 31 خرداد ساعت 20:30)

دانمارک-فرانسه ( 5 تیر ساعت 17:30)

استرالیا-پرو ( 5 تیر ساعت 17:30)

 

گروه D

آرژانتین - ایسلند - کرواسی - نیجریه

آرژانتین - ایسلند ( 26 خرداد ساعت 16:30)

کرواسی - نیجریه ( 26 خرداد ساعت 17:30)

آرژانتین - کرواسی ( 31 خرداد ساعت 21:30)

نیجریه - ایسلند ( 1 تیر ساعت 18:30)

نیجریه - آرژانتین ( 5 تیر ساعت 21:30)

ایسلند - کرواسی ( 5 تیر ساعت 21:30)

 

گروه E

برزیل - سوئیس - کاستاریکا - صربستان

کاستاریکا-صربستان ( 27 خرداد ساعت 19:30)

برزیل- سوئیس ( 27 خرداد ساعت 21:30)

برزیل- کاستاریکا ( 1 تیر ساعت 15:30)

سوئیس-صربستان ( 1 تیر ساعت 17:30)

برزیل-صربستان ( 6 تیر ساعت 21:30)

سوئیس-کاستاریکا ( 6 تیر ساعت 21:30 )

 

گروه F

آلمان - مکزیک - سوئد - کره جنوبی

آلمان - مکزیک ( 27 خرداد ساعت 18:30)

سوئد - کره جنوبی ( 28 خرداد ساعت 15:30)

کره جنوبی - مکزیک ( 2 تیر ساعت 18:30)

آلمان - سوئد ( 2 تیر ساعت 21:30)

آلمان - کره جنوبی ( 6 تیر ساعت 17:30)

مکزیک - سوئد ( 6 تیر ساعت 17:30)

 

گروه G

بلژیک - پاناما - تونس - انگلیس

بلژیک - پاناما ( 28 خرداد ساعت 18:30)

تونس - انگلیس ( 28 خرداد ساعت 21:30)

بلژیک - تونس ( 2 تیر ساعت 15:30)

انگلیس - پاناما ( 3 تیر ساعت 15:30)

بلژیک - انگلیس ( 7 تیر ساعت 21:30)

پاناما - تونس ( 7 تیر ساعت 21:30)

 

گروه H

لهستان - سنگال - کلمبیا - ژاپن

کلمبیا - ژاپن ( 29 خرداد ساعت 15:30)

لهستان - سنگال ( 29 خرداد ساعت 18:30)

ژاپن - سنگال ( 3 تیر ساعت 20:30)

کلمبیا - لهستان ( 3 تیر ساعت 21:30)

ژاپن- لهستان ( 7 تیر ساعت 17:30)

کلمبیا - سنگال ( 7 تیر ساعت 17:30)

 

مرحله یک هشتم نهایی:

بازی شماره 49: تیم اول گروه A - تیم دوم گروه B ( 9 تیر )

بازی شماره 50: تیم اول گروه C - تیم دوم گروه D ( 9 تیر )

بازی شماره 51: تیم اول گروه B - تیم دوم گروه A ( 10 تیر )

بازی شماره 52: تیم اول گروه D - تیم دوم گروه C ( 10 تیر )

بازی شماره 53: تیم اول گروه E - تیم دوم گروه F ( 11 تیر )

بازی شماره 54: تیم اول گروه G - تیم دوم گروه H ( 11 تیر )

بازی شماره 55: تیم اول گروه F - تیم دوم گروه E ( 12 تیر )

بازی شماره 56: تیم اول گروه H - تیم دوم گروه G ( 12 تیر )

 

مرحله یک چهارم نهایی:

دیدار شماره 57: برنده دیدار شماره 49 - برنده دیدار شماره 50 ( 15 تیر )

دیدار شماره 58: برنده دیدار شماره 53 - برنده دیدار شماره 54 ( 15 تیر )

دیدار شماره 59: برنده دیدار شماره 51 - برنده دیدار شماره 52 ( 16 تیر )

دیدار شماره 60: برنده دیدار شماره 55 - برنده دیدار شماره 56 ( 16 تیر )

 

مرحله نیمه نهایی:

دیدار شماره 61: برنده دیدار شماره 57 - برنده دیدار شماره 58 ( 19 تیر )

دیدار شماره 62: برنده دیدار شماره 59 - برنده دیدار شماره 60 ( 20 تیر )

 

رده بندی:

بازنده دیدار شماره 61 - بازنده دیدار شماره 62 ( 23 تیر )

 

فینال

برنده دیدار شماره 61 -برنده دیدار شماره 62 ( 24 تیر )

منبع: اختصاصی آسمونی

: برای دریافت مشاوره درباره تاریخ شروع جام جهانی 2018 روسیه ، زمان بازی ها و تیم های حاضر فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «تاریخ شروع جام جهانی 2018 روسیه ، زمان بازی ها و تیم های حاضر» در کادر زیر بنویسید :

9 - 5 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید