مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  3126 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
زیبا، جوان و شگفت‌انگیز

زیبا، جوان و شگفت‌انگیز

  برای آنکه خودتان را چند سال جوان‌تر کنید، بهتر است به جای استفاده از بوتاکس، کمی موهای‌تان را کوتاه‌تر...
زمان مطالعه: 3 دقیقه

 

برای آنکه خودتان را چند سال جوان‌تر کنید، بهتر است به جای استفاده از بوتاکس، کمی موهای‌تان را کوتاه‌تر کنید. این‌کار باعث می‌شود که موها هم مدل و حالت بهتری داشته باشند و هم سالم‌تر بمانند. پس سرتان را بالا بگیرید، شانه‌ها را صاف نگه دارید و با عشق کاری را که دوست دارید انجام دهید. می‌گویند نیمی از زیبایی زنان در موهای‌شان است؛ ولی چگونه می‌توان در هر سنی موها را زیبا نگه داشت؟

چگونه می‌توان در چهل‌سالگی نیز موهایی به پرپشتی سی سالگی و بیست‌سالگی داشت؟ وقتی که موها ضخیم و پرپشت هستند، کوتاه‌کردن آنها اهمیت زیادی دارد. اگرموهای شما پرپشت و بلند است، لایه‌های رویی را به صورت سه گوش به سمت پایین موها از پشت خرد کنید. بهتر است کوتاه کردن موها از پایین فک‌ها در دو طرف صورت شروع شود و بعد لایه‌های زیری را بلند‌تر کوتاه کرد. موهای پشت سر بلندتر باشند. علاوه بر کوتاه کردن موها، رنگ کردن آنها نیز اهمیت زیادی دارد. از رنگ کردن موها بیش از اندازه پرهیز کنید. این‌کار باعث می‌شود که موهای‌تان و البته رنگ آنها بی‌ارزش به نظر برسد. رنگ موی انتخابی شما باید با رنگ طبیعی پوست و چهره شما تناسب داشته باشد و به عبارتی روی صورت‌تان بنشیند. می‌‌توانید موهای اطراف صورت خود را کمی روشن‌تر کنید. همیشه رنگ‌مو را با توجه به ترکیب کلی صورت‌ خود انتخاب کنید. سعی کنید رنگ‌های بسیار تیره و بسیار روشن را در کنار هم استفاده نکنید. موهای خود را ساده رنگ کنید تا هیچ‌وقت از مد افتاده به نظر نرسند. موهایی که به شکل‌ها و رنگ‌های خاص در‌می‌آیند، نیاز به مراقبت‌های ویژه نیز دارند و باید به تعداد دفعات بیشتری به آرایشگاه مراجعه کنید.

 

چگونه به موهای‌تان روح و حالت بدهید

موهای حالت‌دار (موج‌دار) خیلی سریع و راحت شکل و فرم می‌گیرند؛ بنابراین اگر موهای حالت‌داری دارید، قدر زیبایی طبیعی آن را بدانید. این‌گونه موها همیشه پرپشت و پرحجم به نظر می‌رسند
1- معمولاً موهای موج‌دار رطوبت کمتری دارند. استفاده از س‍رُم مو باعث می‌شود موها کمتر وز شوند؛ اما به هر حال سرم مو حالت آرایشی دارد و اثر آن زود از بین می‌رود. به جای سرم مو و برای گرفتن نتیجه طولانی‌مدت‌تر، از ماسک قوی نرم‌کننده استفاده کنید تا با عمق بیشتری در موها نفوذ کند و رطوبت بیشتری را به آن برساند و اثر آن تا مدت بیشتری حفظ شود.

2- موهایی که بیش از اندازه فر هستند را نباید شانه زد. فقط باید با نوک انگشتان و یا با استفاده از یک شانه دندانه درشت در حالی‌که موها خیس هستند آنها را از هم باز کنید.

3- در طول روز اگر موهای‌تان بیش از حد وز به نظر رسید، می‌‌توانید با استفاده از برخی محصولات مثل موها را مرطوب‌تر کنید.

4- با استفاده از بابلیس نیز می‌توان موهای خشک و فر را به صورت نرم و فر درآورد.

 

من موهای خاکستری‌ام را بسیار دوست دارم

بسیاری از خانم‌ها در سنین جوانی با سفیدشدن موهای خود مواجه می‌شوند. اما اگر کمی اعتماد به نفس داشته باشند، درمی‌یابند که حتی خاکستری شدن موها هم اتفاق بدی نیست و بدون آنکه هزینه‌ای کنید موها به حالت سایه روشن درمی‌آیند.سفید شدن موها به دلیل بی‌رنگ شدن آنها گاه باعث پیرتر به نظر رسیدن می‌شود، ولی می‌توان با استفاده از برخی روش‌ها به چهره گرما و جوانی بیشتری داد. معمولاً موها یک‌شبه سفید نمی‌شوند و این اتفاق در طول چند سال رخ می‌دهد؛ بنابراین می‌توان برخی قسمت‌های موها را انتخاب و آنها را کمی تیره کرد تا موها به صورت‌ لایت در آیند و جذابیت بیشتری داشته باشند.

موهای خاکستری تن خاکستری دارند و آنقدر روشن هستند که به رنگ برنج در‌می‌آیند. با استفاده از شامپوی رنگ می‌توان به موها کمی تن بنفش داد و سردی و گرفتگی رنگ موها را خنثی کرد. موهای خاکستری معمولا رطوبت کمتری دارند؛ بنابراین باید از محصولات مرطوب کننده و چرب کننده مو برای رساندن مواد مغذی به آنها استفاده نمود.

 

زیبا، جوان و شگفت‌انگیز

افرادی که موهای خوبی دارند، معمولاً هر روز به آنها شامپو می‌زنند و خیال‌شان راحت است که موهای‌شان آسیب نمی‌بیند؛ اما بیش از اندازه شامپو زدن باعث از بین رفتن چربی طبیعی موها می‌شود. این کار باید یک روز در میان انجام شود و بعد از آن به موها نرم‌کننده زد. شامپوهای خشک باعث از بین رفتن بیشتر چربی موها و کاهش رطوبت آنها می‌شود و فقط افرادی که موهای بسیار چرب دارند باید از آنها استفاده کنند.کمی از موهای جلوی پیشانی را روی آن بریزید تا جوان‌‌تر به نظر برسید. حتی اگر خیلی‌ها هم مخالف این مسأله باشند باز هم توجهی به آنها نکنید؛ چرا که با این‌کار چند سال جوان می‌شوید. برای آنکه همیشه موهای نرم و جذابی داشته باشید، از سرم مو در حالی‌که هنوز موها مرطوب هستند، استفاده کنید. اگر موهای معمولی دارید، می‌توانید از موس‌های حجم دهنده استفاده کنید و آنها را از ریشه به انتهای موها بکشید. اگر موهای‌تان بیش از حد کلفت و ضخیم است از اسپری حجم‌دهنده استفاده کنید و بدون استفاده از شانه و فقط با نوک انگشتان آنها را شانه بزنید

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره زیبا، جوان و شگفت‌انگیز فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «زیبا، جوان و شگفت‌انگیز» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید