ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  5667 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
چطور بدون آرایش زیبا شویم؟

چطور بدون آرایش زیبا شویم؟

بدون آرایش هم می‌توان زیبا بود اگر به چند نکته توجه کنید و هر روز به این نکات توجه کنید.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

برای زیبا شدن و ظاهری مرتب داشتن فقط لازم نیست میکاپ انجام دهید. جدای میکاپ و زیباتر به نظر رسیدن، راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید ظاهری زیبا هم داشته باشید. با این بخش از آسمونی همراه باشید تا با روش‌های طبیعی زیباسازی چهره آشنا شوید.

زیبایی بدون آرایش

استراحت کافی

یکی از راه‌های زیباتر به نظر رسیدن، خواب کافی است. هر شب به مقدار کافی بخوابید. عده‌ای این مقدار را 6-8 ساعت هر شب توصیه می‌کنند. قبل از خواب آب بنوشید و از نوشیدنی‌های الکلی و قندی دوری کنید. این عوامل به ظاهر جزئی در کنار یکدیگر به سلامت پوست کمک فراوانی می‌کنند و باعث می‌شوند زیر چشم گود رفتگی یا سیاهی بوجود نیاید.

استفاده از گلاب

هر روز به پوست صورت خود گلاب بزنید یا گلاب اسپری کنید یا با پنبه نرم، گلاب را به صورت خود و بخصوص زیر چشم بمالید تا پوستی براق و شفاف داشته باشید.

نحوه شستن صورت

پوست تان چرب و روغنی می‌شود از تمیز کننده‌ها مانند شیرپاک کن کمک بگیرید و به آرامی پاک کنید و بعد با آب خنک بشویید. بیش از حد از آب داغ و گرم بر روی پوست صورت خود استفاده نکنید.

ابروها و تناسب صورت

ابرو یکی از مهم‌ترین بخش‌های صورت است و تاثیر زیادی بر زیبایی آن دارد. می‌توانید با مراجعه به یک آرایشگاه خوب اندازه و فرم آن را تغییر دهید. یادتان باشد که مدل ابرو بسیار بر چهره شما تاثیرگذار است پس حتما به آن توجه ویژه داشته باشید. اگر ابروهای‌تان ریخته است یا مداد بزنید یا برای تاتو یا کارهای دیگر آرایشی اقدام کنید.

استفاده از مرطوب کننده

هر روز از یک مرطوب‌کننده خوب برای چرب کردن بدن و صورت‌تان کمک بگیرید و هر زمان از خانه بیرون می‌روید مصرف کرم ضدآفتاب را فراموش نکنید. هر شب پس از شست‌شوی صورت، مرطوب‌کننده را فراموش نکنید.

رژیم غذایی مناسب

غذایی که می‌خورید نقش مهمی در سلامت و زیبایی شما دارد. مصرف میوه و سبزیجات به زیبایی و شفافیت پوست شما کمک فراوانی خواهد کرد. اگر هر روز قبل از هر وعده غذایی یک عدد میوه میل کنید هم سالم‌تر خواهید بود و هم پوست زیبایی خواهید داشت. غذاهای پختنی بسیار بر زیبایی پوست تاثیر دارد.

مدل مو

این را بدانید که باید مدل مو شما مناسب سن و متناسب با فرم صورت و اندام شما باشد. این را هم باور داشته باشید که مدل موی شما بسیار بسیار بر زیبایی چهره شما تاثیرگذار است.

موهای سالم

برای شستن موها فقط از شامپوی مناسب موهای‌تان استفاده کنید. یادتان باشد نرم کننده را از فقط از میانه مو تا انتهای آن باید بکار ببرید و به ریشه و کف آن نزنید. هرازگاهی از روغن مناسب مو بعد از حمام هم استفاده کنید.

نظر خود را درباره «چطور بدون آرایش زیبا شویم؟» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره چطور بدون آرایش زیبا شویم؟ فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید