کد مطلب:  29176 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
غفوری: مطمئن باشید استقلال در نیم‌فصل دوم تیمی رؤیایی می‌شود

غفوری: مطمئن باشید استقلال در نیم‌فصل دوم تیمی رؤیایی می‌شود

مدافع - هافبک ملی‌پوش استقلال اعتقاد دارد که تیمش در نیم فصل دوم بهترین نتایج را کسب خواهد کرد.به گزارش...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
غفوری: مطمئن باشید استقلال در نیم‌فصل دوم تیمی رؤیایی می‌شود
غفوری: مطمئن باشید استقلال در نیم‌فصل دوم تیمی رؤیایی می‌شود

مدافع - هافبک ملی‌پوش استقلال اعتقاد دارد که تیمش در نیم فصل دوم بهترین نتایج را کسب خواهد کرد. به گزارش آسمونی، وریا غفوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره استقلال، وضعیت خودش، حضور وینفرد شفر در این تیم، گروه ایران در جام جهانی 2018 روسیه و ... صحبت‌هایی را مطرح کرد که در زیر می‌خوانید: تسنیم: به نظرت استقلال نیم‌فصل اول را چطور پشت سر گذاشت؟ بدترین شروع ممکن را داشتیم و رفته رفته شرایط‌مان سخت‌تر هم شد. وقتی هم در استقلال و پرسپولیس نتیجه نگیرید، فشار زیاد می‌شود. هواداران انتظار قهرمانی دارند و همین مسئله از نظر روحی و روانی فشار سختی به بازیکنان وارد می‌کند. خوشبختانه هر چقدر که جلوتر رفتیم، شرایط‌مان بهتر شد و آخرین بازی نیم‌فصل را مقابل سپاهان به بهترین شکل به پایان رساندیم. تسنیم: با توجه به فاصله زیاد استقلال با صدر جدول، پیش‌بینی‌ات از نیم‌فصل دوم چیست؟ مطمئن باشید استقلال در نیم‌فصل دوم متفاوت از نیم‌فصل اول خواهد بود و یک تیم رؤیایی می‌شویم. تسنیم: از چه لحاظ به استقلال خوش‌بین هستی؟ اگر ابتدای فصل را در نظر نگیرید، عملکردمان در هفته‌های پایانی نیم‌فصل روبه رشد بوده است. مطمئن باشید در نیم‌فصل دوم بهتر از همه تیم‌ها نتیجه می‌گیریم. تسنیم: از عملکردت خودت راضی بودی؟ شرایط بدی نداشتم و در بیشتر بازی‌ها به میدان رفتم. برای خودم راضی‌کننده بوده است، اما می‌توانم به لحاظ آمادگی بهتر از این باشم.

be-sure-the-team-will-dream-in-the-second-half
be-sure-the-team-will-dream-in-the-second-half

تسنیم: به بیشتر اردوهای تیم ملی هم دعوت می‌شوی و حتی زمانی که مصدوم هستی، کارلوس کی‌روش به تیم ملی دعوتت می‌کند ... درست می‌گویید و خدا را شکر در بیشتر اردوهای تیم ملی حضور داشته‌ام. تسنیم: فکر می‌کنی بتوانی مسافر جام جهانی 2018 روسیه باشی؟ من نباید این را بگویم، اما تلاشم را می‌کنم تا در خدمت تیم ملی باشم. افتخار هر بازیکنی است که در تیم ملی کشورش بازی کند. تسنیم: حالا که صحبت از جام جهانی شد، چه نظری درباره قرعه ایران داری؟ در گروه سختی افتادیم. اسپانیا و پرتغال تیم‌های قدرتمندی هستند. بیشتر بازیکنان این دو تیم در سطح اول دنیا بازی می‌کنند. ما باید تلاش بیشتری کنیم تا عملکرد خوبی داشته باشیم. تسنیم: پس از قرعه‌کشی، عده‌ای در صفحات مجازی جوک‌هایی برای تیم ملی ساخته و به طنزپردازی پرداخته‌اند. به‌ عنوان بازیکن ملی‌پوش در این مورد چه صحبتی داری؟ هر کسی نسبت به طرز فکرش برخورد می‌کند. طنزپردازی برای ما مهم نیست. نمی‌خواهم وارد این مسائل شوم، چون ارزش آن را ندارد. کسی که مسخره می‌کند یا برای تیم ملی جوک می‌سازد، ارزشش را ندارد درباره‌اش صحبت کنم. خوشبختانه خیلی‌ها به تیم ملی ایمان دارند و این برای ما مهم است. ضمن اینکه باید بگویم اسپانیا و پرتغال بازی راحتی مقابل ایران ندارند. تسنیم: کی‌روش از شرایط و امکانات فوتبال ایران رضایت ندارد. او درخواست کرده که بازیکنان ملی‌پوش پس از هر بازی به مدت یک روز و نیم در اختیار تیم ملی باشند. چه نظری در این مورد داری؟ دیدگاه کی‌روش با توجه به سال‌های حضور در سطح اول دنیا و همچنین تیم‌هایی که در آن بوده، با اینجا تفاوت دارد. باید قبول کنیم ما از فوتبال بین‌المللی عقب هستیم. کی‌روش بازیکنان را می‌خواهد تا با آنها کار کند. به نظرم این درخواست خیلی خوب است و تا از نظر روحی و روانی روی بازیکنان کار کند.

غفوری: مطمئن باشید استقلال در نیم‌فصل دوم تیمی رؤیایی می‌شود
غفوری: مطمئن باشید استقلال در نیم‌فصل دوم تیمی رؤیایی می‌شود

تسنیم: سال گذشته با مصدومیت‌های زیادی روبه‌رو شدی، اما ظاهراً امسال شرایط بهتری پیدا کرده‌ای. صددرصد همین‌طور است. سال گذشته مصدوم بودم و وقتی هم مصدوم باشی، نمی‌توانی انتظارات را برآورده کنی. امسال در 80 درصد بازی‌ها حضور داشته‌ام و شرایط خوبی دارم. سال گذشته شرایطم سخت شده بود و زمانی که کیفیت پایین بیاید، توقع هواداران برآورده نمی‌شود. خوشبختانه امسال توانستم بهتر باشم. تسنیم: آیا قبول داری پس از دربی به نسبت سال گذشته بیشتر نزد هواداران مقبولیت پیدا کرده‌ای؟ بله، در دربی تلاشم را کردم، اما تیم نتیجه را واگذار کرد. امسال قول داده بودم خیلی خوب باشم و در ادامه فصل هم بهتر خواهم شد. منبع: تسنیم

نظر خود را درباره «غفوری: مطمئن باشید استقلال در نیم‌فصل دوم تیمی رؤیایی می‌شود» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید