کد مطلب:  49001  درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
لیگ قهرمانان اروپا ؛ ستاره سرخ 0 - 6 بایرن مونیخ ؛ لواندوفسکی خاطرات رئال ، دورتموند را زنده کرد !

لیگ قهرمانان اروپا ؛ ستاره سرخ 0 - 6 بایرن مونیخ ؛ لواندوفسکی خاطرات رئال ، دورتموند را زنده کرد !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم ساره سرخ و بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد که...
زمان مطالعه: 3 دقیقه
لیگ قهرمانان اروپا ؛ ستاره سرخ 0 - 6 بایرن مونیخ ؛ لواندوفسکی خاطرات رئال ، دورتموند را زنده کرد !
لیگ قهرمانان اروپا ؛ ستاره سرخ 0 - 6 بایرن مونیخ ؛ لواندوفسکی خاطرات رئال ، دورتموند را زنده کرد !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم ساره سرخ و بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد که باواریایی ها موفق شدند با یک نمایش فوق العاده از فوق ستاره خود روبرت لواندوفسکی ، تیم ستاره سرخ را در هم شکسته و با نتیجه 6 بر صفر پیروز شوند و با اقتدار به عنوان تیم اول گروه B به مراحل حذفی صعود کنند . بازی از همان دقایق ابتدایی با برتری تیم بایرن مونیخ همراه بود . این تیم که اولین دیدار خود را بعد از اخراج کوواچ در لیگ قهرمانان اروپا برگزار می کرد می توانست از دقیقه 8 مسابقه به گل برسد اما روبرت لواندوفسکی نتوانست از موقعیت بدست آمده نهایت استفاده را کند و توپی از خط دروازه ها عبور نکرد . حملات تیم بایرن مونیخ اما ادامه دار بود تا اینکه در دقیقه 14 مسابقه ، دروازه ستاره سرخ بلگراد باز شد . روی ارسال تماشایی فیلیپه کوتینیو از سمت راست به روی دروازه بود که لئون گورتزکا با پرشی عالی ، ضربه ای دقیق و محکم را با سر به توپ زد و توپ را به قعر دروازه ستاره سرخ رساند تا حساب کار خیلی زود یک بر صفر به سود تیم بایرن مونیخ شود . تیم بایرن مونیخ در ادامه توسط فیلیپه کوتینیو صاحب موقعیت گلزنی شد اما ضربه او از راهی دور با واکنش به موقع بورخان ، دروازه بان ستاره سرخ ، همراه شد و توپی از خط دروازه عبور نکرد . در ادامه و در آخرین دقایق نیمه اول مسابقه ، تیم بایرن مونیخ به گل دوم خود دست یافت . روی حرکت لواندوفسکی بود که این مهاجم لهستانی موفق شد گل دوم تیمش را به ثمر برساند اما داور مسابقه بعد از باز بینی صحنه گل را نپذیرف تا نیمه اول مسابقه با نتیجه 1 بر صفر به سود تیم بایرن مونیخ به اتمام برسد . اما نیمه دوم مسابقه ، موتور روبرت لواندوفسکی شروع به کار کرد . در دقیقه 53 مسابقه بود که داور مسابقه به سود تیم بایرن مونیخ اعلام ضربه پنالتی کرد تا روبرت لواندوفسکی پشت ضربه پنالتی ایستاد و موفق شد با یک ضربه تمام کننده گل دوم تیمش را به ثمر برساند و حساب کار را 2 بر صفر کند .

bayern-munich-wins-against-red-star-belgrade-in-champions-league-5th-night-2019-2020
bayern-munich-wins-against-red-star-belgrade-in-champions-league-5th-night-2019-2020

تنها 7 دقیقه بعد ، روبرت لواندوفسکی بار دیگر موفق شد دروازه ستاره سرخ را باز کند . روی پاس کورنتین تولیسو بود که روبرت لواندوفسکی خود را به توپ رساند و موفق شد گل دوم خودش و گل سوم تیم بایرن مونیخ را وارد دروازه ستاره سرخ کند . طوفان روبرت لواندوفسکی در این دیدار پایان نداشت و تنها 4 دقیقه بعد بود که این بازیکن موفق به ثبت هت تریک خود شد . روی حرکت بنجامین پاوارد و ارسال او به روی دروازه بود که بار دیگر روبرت لواندوفسکی با پرشی تماشایی موفق شد توپ را با ضربه سر وارد دروازه ستاره سرخ کرده و گل سوم خودش را به ثمر برساند و برتری بایرن مونیخ را به عدد 4 افزایش دهد . بعد از به ثمر رسیدن هت تریک روبرت لواندوفسکی بود که 3 دقیقه بعد این بازیکن چهارمین گل خود را وارد دروازه ستاره سرخ کرد تا پوکر خود را کامل کند . روی پاس ایوان پریسیچ بود که لواندوفسکی با یک ضربه دقیق موفق شد دروازه ستاره سرخ را برای چهارمین بار باز کرده تا این مهاجم بتواند تنها در 14 دقیقه موفق به ثبت پوکری استثنایی شود و تمامی طرفداران فوتبال را به یاد بازی او به همراه تیم دورتموند در برابر رئال مادرید بخت برگشته در فصل 2012/2013 بیاندازد . اما گلزنی های تیم بایرن مونیخ به همینجا ختم نشد و این تیم موفق شد در دقیقه 89 به گل ششم خود دست پیدا کند . روی حرکت ایوان پریسیچ بود که این بازیکن توپ را به کورنتین تولیسو رساند و این هافبک فرانسوی نیز موفق شد دروازه ستاره سرخ را باز کرده تا تیم بایرن مونیخ در انتهای این مسابقه با نتیجه 6 بر صفر به پیروزی دست پیدا کند .  

: برای دریافت مشاوره درباره لیگ قهرمانان اروپا ؛ ستاره سرخ 0 - 6 بایرن مونیخ ؛ لواندوفسکی خاطرات رئال ، دورتموند را زنده کرد ! فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «لیگ قهرمانان اروپا ؛ ستاره سرخ 0 - 6 بایرن مونیخ ؛ لواندوفسکی خاطرات رئال ، دورتموند را زنده کرد !» در کادر زیر بنویسید :

7 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید