کد مطلب: 48025 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
لیگ قهرمانان اروپا ؛ المپیاکوس 2 - 3 بایرن مونیخ ؛ لواندوفسکی ناجی همیشگی کوواچ

لیگ قهرمانان اروپا ؛ المپیاکوس 2 - 3 بایرن مونیخ ؛ لواندوفسکی ناجی همیشگی کوواچ

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم بایرن مونیخ و المپیاکوس در لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد که...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
لیگ قهرمانان اروپا ؛ المپیاکوس 2 - 3 بایرن مونیخ ؛ لواندوفسکی ناجی همیشگی کوواچ
لیگ قهرمانان اروپا ؛ المپیاکوس 2 - 3 بایرن مونیخ ؛ لواندوفسکی ناجی همیشگی کوواچ

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم بایرن مونیخ و المپیاکوس در لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد که طی آن در یک بازی جذاب و تماشایی تیم بایرن مونیخ با درخشش مهاجم نوک خود ، روبرت لواندوفسکی ، موفق شد از سد تیم المپیاکوس بگذرد . بازی با حملات تیم بایرن مونیخ آغاز شد و این تیم می توانست خیلی زود به گل دست یابد . روی دو موقعیت ایجاد شده توسط فیلیپه کوتینیو ، این بازیکن می توانست دروازه تیم المپیاکوس را روی ضربات خود باز کند اما ضرباتش راهی به دروازه پیدا نکرد تا همچنان بازی بدون گل باقی بماند . بر خلاف روند بازی اما ، تیم المپیاکوس به گل اول دست یافت . روی اولین موقعیت جدی این تیم در دقیقه 23 ، تسیمکاس با یک ارسال تماشایی توپ را در اختیار یوسف العربی قرار داد و این بازیکن با یک ضربه سر تمام کننده موفق شد دروازه بایرن مونیخ را علارغم واکنش مانوئل نویر باز کند تا حساب کار 1 بر صفر به سود تیم بایرن مونیخ شود . بعد از باز شدن دروازه تیم بایرن مونیخ ، این تیم سراپا حمله شد تا تیم المپیاکوس را به توپ ببندد . در دقیقه 33 حملات مداوم تیم بایرن مونیخ جواب داد و توماس مولر با یک ضربه می رفت که دروازه را باز کند اما با واکنش خوب دروازه بان تیم المپیاکوس ، توپ بلوکه شد و در ریباند ، روبرت لواندوفسکی به راحتی دروازه را باز کرد تا بازی به تساوی کشیده شود .

bayern-munich-wins-against-olympiacos-in-erd-night-of-champions-league-2019-2020
bayern-munich-wins-against-olympiacos-in-erd-night-of-champions-league-2019-2020

در نیمه دوم مسابقه باز هم تیم بایرن مونیخ تیم برتر میدان بود . اگرچه در دقایق ابتدایی بازی در نیمه دوم ، این تیم المپیاکوس بود که چندین موقعیت خوب را از دست داد و توپی از خط دروازه بایرن مونیخ عبور نکرد تا تیم بایرن مونیخ در دقیقه 61 به گل برتری دست پیدا کند . روی پاس عالی توماس مولر برای روبرت لواندوفسکی ، این مهاجم لهستانی موفق شد با یک ضربه دقیق دروازه تیم المپیاکوس را باز کند تا حساب کار 2 بر 1 به سود تیم بایرن مونیخ شود و دومین گل خود را به ثمر برساند . بعد از به ثمر رسیدن گل دوم تیم بایرن مونیخ ، کمی فشار از روی بازیکنان این تیم برداشته شد و بازیکنان بایرن مونیخ بدون مشکل به ادامه بازی پرداختند و موفق شدند در دقیقه 73 به گل دیگری دست پیدا کنند . در دقیقه 73 مسابقه بود که روی حرکت کورنتین تولیسو در بیرون محوطه جریمه ، این بازیکن طی یک حرکت عالی موفق شد یک ضربه دقیق و تماشایی را روانه دروازه المپیاکوس کند تا گل سوم تیم بایرن مونیخ وارد دروازه حریف شده و برتری این تیم مسجل شود . تیم المپیاکوس که بازی برده را شکست خورده بود جلو کشید تا شاید اختلاف گل ایجاد شده را کاهش دهد و تنها 6 دقیقه بعد موفق شد برتری بایرن مونیخ را به یک گل کاهش دهد . در دقیقه 79 مسابقه بود که دوس سانتوس تورس ، خارج از محوطه تیم بایرن مونیخ صاحب موقعیت شد و شوتش را به سمت دروازه نویر روانه کرد که توپ بعد از اصابت به مدافعین این تیم تغییر مسیر داد و وارد دروازه شد تا بازی در نهایت با نتیجه 3 بر 2 به سود تیم بایرن مونیخ به اتمام برسد .

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «لیگ قهرمانان اروپا ؛ المپیاکوس 2 - 3 بایرن مونیخ ؛ لواندوفسکی ناجی همیشگی کوواچ»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 5 = ?