کد مطلب: 48364 درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
لیگ قهرمانان اروپا ؛ بایرن مونیخ 2 - 0 المپیاکوس ؛ بدون سرمربی بودن بهتر از حضور کواچ !

لیگ قهرمانان اروپا ؛ بایرن مونیخ 2 - 0 المپیاکوس ؛ بدون سرمربی بودن بهتر از حضور کواچ !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم بایرن مونیخ و المپیاکوس در شب چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان...
زمان مطالعه: 3 دقیقه
لیگ قهرمانان اروپا ؛ بایرن مونیخ 2 - 0 المپیاکوس ؛ بدون سرمربی بودن بهتر از حضور کواچ !
لیگ قهرمانان اروپا ؛ بایرن مونیخ 2 - 0 المپیاکوس ؛ بدون سرمربی بودن بهتر از حضور کواچ !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم بایرن مونیخ و المپیاکوس در شب چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد که در نهایت تیم بایرن مونیخ موفق شد با 2 گل از سد حریف خود گذشته و به پیروزی ارزشمندی دست پیدا کرده و به دور حذفی صعود کند . تیم بایرن مونیخ که اولین بازی بدون حضور سرمربی را پشت سر قرار می گذاشت بازی را بسیار بهتر از تیم المپیاکوس آغاز کرد و می توانست روی چندین موقعیت مختلف در همان دقایق ابتدایی بازی به گل برتری دست پیدا کند . موقعیت لئون گورتزکا در دقیقه 3 مسابقه که با شوت دقیق این بازیکن همراه شد را دروازه بان المپیاکوس ، خوزه سا ، با واکنشی به موقع دفع کرد . چند دقیقه بعد نوبت ناکامی روبرت لواندوفسکی در برابر دروازه بان تیم المپیاکوس رسید . ارسال توپ به روی دروازه توسط بنجامین پاوارد که در این بازی در نقش دفاع راست حضور یافته بود ، با ضربه سر لواندوفسکی همراه شد اما باز هم خوزه سا موفق شد این موقعیت را از بازیکنان تیم بایرن مونیخ دفع کرده و مانع باز شدن زود هنگام دروازه اش شود . تیم المپیاکوس که توان مقابله با خط حمله تیم بایرن مونیخ را نداشت در طول نیمه اول مسابقه موفق به خلق موقعیتی بر روی دروازه حریفش نشد و در طول مسابقه تنها به دفاع کردن در برابر مهره های هجومی تیم بایرن مونیخ بود . تیم بایرن مونیخ اما در سمت دیگر ، حملات پر تعداد خود را بر روی دروازه المپیاکوس اجرا می کرد اما موفق به به ثمر رساندن گلی در نیمه اول مسابقه نشد . شاید مهم ترین موقعیت تیم بایرن مونیخ در نیمه اول مسابقه در دقایق پایانی رخ داد جایی که بنجامین پاوارد از می رفت تا با یک شوت سنگین دروازه تیم المپیاکوس را باز کند اما ضربه اش علاوه بر واکنش دروازه بان تیم المپیاکوس ، به تیرک دروازه برخورد کرد تا حسرت به ثمر رساندن گل در نیمه اول مسابقه همچنان بر دل هواداران تیم بایرن مونیخ باقی بماند .

bayern-munich-wins-against-olympiacos-in-champions-league-4th-night-2019-2020
bayern-munich-wins-against-olympiacos-in-champions-league-4th-night-2019-2020

نیمه دوم مسابقه نیز ، دروازه بان تیم المپیاکوس قهرمان اصلی تیمش بود . جایی که خیلی زود می رفت تا لئون گورتزکا برای بار دوم دروازه این تیم را مورد تهدید قرار دهد اما باز هم دوئل گورتزکا و خوزه سا ، با برتری دروازه بان المپیاکوس به اتمام رسید . روی ارسال کیمیچ به روی دروازه بود که گورتزکا می رفت تا با ضربه سر دروازه المپیاکوس را باز کند اما ضربه اش با واکنش دروازه بان همراه شد و توپی از خط دروازه عبور نکرد . حملات تیم بایرن مونیخ بی مهابا بر روی دروازه المپیاکوس اجرا می شد تا اینکه تیم بایرن مونیخ در دقیقه 68 موفق شد دروازه تیم المپیاکوس را باز کند . روی حرکت کینگزلی کومن از سمت راست بود که این بازیکن با یک ارسال دقیق موفق شد لواندوفسکی را در موقعیت گلزنی قرار دهد و قاتل محوطه جریمه نیز با یک ضربه دقیق و حساب شده موفق شد بالاخره دروازه المپیاکوس را باز کرده تا حساب کار 1 بر صفر شود . بعد از به ثمر رسیدن گل اول مسابقه بود که فشار از روی تیم بایرن مونیخ برداشته شد و این تیم با خیالی راحت تر حملات خود را ترتیب می داد . اما این پایان کار نبود . در دقیقه 89 تیم بایرن مونیخ موفق شد گل دوم را نیز وارد دروازه حریف یونانی اش کند . روی ارسال کومن به روی دروازه بود که توپ توسط مدافعین تیم المپیاکوس به طرزی ناقص دفع شد و توپ به ایوان پریسیچ رسید و این بازیکن نیز با یک ضربه دقیق موفق شد حساب کار را 2 بر صفر کرده و خیال طرفداران را راحت کند . در نهایت تیم بایرن مونیخ موفق شد با نتیجه 2 بر صفر از سد تیم المپیاکوس عبور کرده و با 12 امتیاز صعود خود به دور بعدی رقابت ها را مسجل کند و به عنوان اولین تیم حاضر در دور حذفی این رقابت ها ، بازی های بعدی خود را تشریفاتی طور برگزار کند .

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «لیگ قهرمانان اروپا ؛ بایرن مونیخ 2 - 0 المپیاکوس ؛ بدون سرمربی بودن بهتر از حضور کواچ !»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 2 = ?