بایرن مونیخ 0 - 2 هرتابرلین ؛ باخت در شب فرصت سوزی باواریای | آسمونی
کد مطلب: 36689 درج نظر
بایرن مونیخ 0 - 2 هرتابرلین ؛ باخت در شب فرصت سوزی باواریایی ها

بایرن مونیخ 0 - 2 هرتابرلین ؛ باخت در شب فرصت سوزی باواریایی ها

شب گذشته بازی دو تیم بایرن مونیخ و هرتابرلین برگزار شد که با برد عجیب هرتابرلین همراه بود .به گزارش آسمونی...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

شب گذشته بازی دو تیم بایرن مونیخ و هرتابرلین برگزار شد که با برد عجیب هرتابرلین همراه بود . به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم هرتابرلین و بایرن مونیخ در ورزشگاه المپیک برلین برگزار شد و تیم هرتابرلین توانست پیروز از زمین خارج شود .

نیمه اول

بازی در نیمه اول با حملات همه جانبه و البته فرصت سوزی بازیکنان بایرن مونیخ همراه بود . تیم بایرن مونیخ با فرانک ریبری از سمت چپ حملات فراوانی را بر روی دروازه هرتابرلین بوجود میاورد ولی هیچ توپی وارد دروازه هرتابرلین نشد . در دقیقه 14 بازی روی ارسال کرنر به تیر دوم توسط خامس رودریگز ، تیم بایرن میتوانست به گل برسد که ضربه سر بواتنگ از کنار دروازه خارج شد . در دقیقه 18 روی فرار ریبری از جناح چپ و ارسال توپ ، لواندوفسکی را در در موقعیت گل زنی قرار داد که ضربه سر این بازیکن نیز به بیرون رفت .

بایرن مونیخ 0 - 2 هرتابرلین ؛ باخت در شب فرصت سوزی باواریایی ها
بایرن مونیخ 0 - 2 هرتابرلین ؛ باخت در شب فرصت سوزی باواریایی ها

گل اول هرتا برلین در دقیقه 21 بازی ارسال دودا بر روی دروازه و ضربه سر ایبیزویچ ، مانوئل نویر را به زحمت انداخت ولی این دروازه بان با یک شیرجه مانع گل شدن توپ شد . سالومون کالو برای بدست آوردن توپ بازگشتی فرار کرد ولی تکل اشتباه جروم بواتنگ در محوطه جریمه باعث سرنگونی کالو شد و داور اعلام ضربه پنالتی کرد . در دقیقه 22 ایبیزویچ پشت ضربه پنالتی ایستاد و دروازه را باز کرد . تیم بایرن مونیخ بعد از این گل پیش کشید تا گل خورده را جبران کند ، روی حرکت کیمیچ و دریبل سرپای او میتوانست دروازه را باز کند ولی ضربه این بازیکن به ریبری برخورد کرد و راهی اوت شد . در دقیقه 38 بازی نیز ، روی فرار داوید آلابا از سمت چپ و ارسال این بازیکن به روی دروازه ، آرین روبن در موقعیت دروازه خالی قرار گرفت ولی توپ روی پایش جفت و جور نشد و نتوانست دروازه را باز کند .

bayern-munich-lost-against-hertha-berlin-in-sixth-week
bayern-munich-lost-against-hertha-berlin-in-sixth-week

گل دوم هرتابرلین در دقیقه 42 و حرکت عالی خامس رودریگز ، لواندوفسکی صاحب توپ شد ولی با تعلل این بازیکن توپ از جلوی پای او دور شد و موقعیت از دست رفت . بعد از لو رفتن توپ لواندوفسکی یک ضد حمله برای تیم هرتا برلین بوجود آمد و کالو توپ را به لازارو رساند و این بازیکن با یک پاس کات بک توپ را به دودا سپرد و این بازیکن با یک شوت توپ را به طاق دروازه نویر چسباند .

نیمه دوم

در نیمه دوم نیز تیم بایرن مونیخ به حملات خود ادامه داد ولی نتوانست کاری از پیش ببرد . در دقیقه 53 و روی سانتر عالی از جاشوا کیمیچ ، توماس مولر توپ را با سر برای لواندوفسکی فرستاد که این بازیکن نتوانست دروازه را باز کند و موقعیت از دست رفت . در دقیقه 67 و روی یک ضربه کرنر ، جاشوا کیمیچ توپ را روی تیر اول ارسال کرد و ضربه سر بواتنگ در حال ورود به دروازه بود که باز هم لواندوفسکی نتوانست ضربه آخر را به توپ بزند و توپ با برخورد به پای او ، از جلوی خامس رودریگز نیز در شد . در دقیقه 78 و ارسال کرنر توسط کیمیچ بر تیر دوم روبرت لواندوفسکی با یک ضربه سر دروازه را تهدید کرد که دروازه بان تیم هرتا برلین توپ را با پایش دفع کرد . بازی در نهایت با برتری تیم هرتا برلین به پایان رسید تا بایرن مونیخ نیز بعد از بارسلونا و رئال مادرید ، سومین تیم قدرتمندی باشد که شکست را تجربه میکند .

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره بایرن مونیخ 0 - 2 هرتابرلین ؛ باخت در شب فرصت سوزی باواریایی ها فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «بایرن مونیخ 0 - 2 هرتابرلین ؛ باخت در شب فرصت سوزی باواریایی ها»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 7 = ?