کد مطلب:  51323 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
بایرلورکوزن 4 - 3 دورتموند ؛ سر حد جذابیت و هیجان

بایرلورکوزن 4 - 3 دورتموند ؛ سر حد جذابیت و هیجان

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار جذاب و تماشایی دو تیم بایر لورکوزن و دورتموند در هفته بیست و یکم...
زمان مطالعه: 4 دقیقه
بایرلورکوزن 4 - 3 دورتموند ؛ سر حد جذابیت و هیجان
بایرلورکوزن 4 - 3 دورتموند ؛ سر حد جذابیت و هیجان

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار جذاب و تماشایی دو تیم بایر لورکوزن و دورتموند در هفته بیست و یکم بوندسلیگای آلمان برگزار شد که طی آن دو تیم طی ارائه یک دیدار هیجان انگیز ، جشنواره ای از گل ها را به نمایش گذاشتند اما در آخر این تیم بایر لورکوزن بود که موفق شد به پیروزی دست پیدا کند . بازی از همان ابتدا با برتری تیم دورتموند آغاز شد و این تیم می توانست در دقیقه 5 مسابقه به گل اول خود دست پیدا کند . روی حرکت جیدون سانچو از سمت چپ محوطه جریمه بود که این بازیکن با یک حرکت تماشایی و همکاری با جولین برنت ، توپ را در ادامه به ارلینگ هالند رساند اما این بازیکن روی نقطه پنالتی نتوانست توپ را به طور کامل کنترل کند و توپ از پای او جدا شد و موقعیت از دست رفت . اما این تیم بایر لورکوزن بود که به گل اول دست یافت . روی یک ضدحمله در دقیقه 20 مسابقه بود که توپ توسط ندیم امیری ، به پشت مدافعان تیم دورتموند برای کوین والند فرستاده شد و این بازیکن با تصاحب توپ و یک ضربه تماشایی و زمینی با پای چپ موفق شد توپ را روانه دروازه رومن بورکی کرده و حساب کار را یک بر صفر به سود تیم بایر لورکوزن کند . گل تیم لورکوزن اما تنها 2 دقیقه دوام آورد . در دقیقه 21 مسابقه بود که روی حرکت و توپ ربایی جولین برنت این تیم به یک ضربه کرنر دست یافت . روی ارسال کرنر به روی دروازه توسط جیدون سانچو بود که روی اشتباهات مدافعین تیم بایر لورکوزن در یار گیری ، متس هوملز به راحتی موفق شد با یک ضربه سر دیدنی توپ را وارد دروازه کرده تا بازی بار دیگر به تساوی کشیده شود. تیم لورکوزن تنها 2 دقیقه بعد به گل دوم خود دست یافت اما داور مسابقه این گل را به دلیل آفساید نپذیرفت . روی ارسال توپ به روی دروازه بود که دیابی با یک ضربه والی تماشایی توپ را به سمت دروازه رومن بورکی شلیک کرد اما داور مسابقه گل را نپذیرفت و دستور به ادامه بازی داد .

bayerleverkusen-wins-against-dortmund-in-bundesliga-21th-week-2019-2020
bayerleverkusen-wins-against-dortmund-in-bundesliga-21th-week-2019-2020

در دقیقه 32 بازی بود که تیم دورتموند موفق شد به گل دوم خود دست پیدا کند و در این مسابقه پیش بیافتد . این بار روی حرکت گوئررو بود که ارسال توپ این بازیکن به روی دروازه با برخورد به بازیکن لورکوزن به امره چان رسید و این بازیکن از فاصله ای نسبتا دور اقدام به شوت زنی کرد و با یک ضربه فنی و استثنایی توپ را وارد دروازه تیم لورکوزن کرد تا زیباترین گل این دیدار به ثمر برسد . جذابیت این دیدار در نیمه اول مسابقه پایان نداشت و تیم بایر لورکوزن در دقیقه 43 موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند . روی ارسال کوتاه کرنر توسط کای هورتز بود که توپ در ادامه به روی دروازه ارسال شد و روی تیر دوم جاناتان تاه با یک ضربه به توپ ، کوین والند را صاحب موقعیت کرد و والند نیز با یک ضربه والی موفق شد گل دوم خودش و تیمش را به ثمر برساند تا همه چیز در پایان نیمه اول مسابقه برابر شود . نیمه دوم مسابقه نیز همانند نیمه اول کاملا گرم و هیجانی دنبال می شد . در دقیقه 52 مسابقه بود که روی حرکت از سمت چپ توسط جیدون سانچو و تغییر مسیر او و پاسش به اشرف حکیمی بود که حکیمی با یک مکث به موقع توپ را کنترل کرد و با یک پاس کات بک توپ را به سانچو برگرداند تا این بازیکن با یک شوت سرضرب دروازه تیم بایر لورکوزن را باز کند اما داور مسابقه در ادامه خطای بازیکن دورتموند را اعلام کرد و گل را نپذیرفت . تیم لورکوزن در ادامه پیش کشید و می توانست در دقیقه 63 به گل سوم خود دست پیدا کند . روی ضد حمله بازیکنان تیم بایر لورکوزن بود که کای هورتز و دیابی در موقعیت دو به تک به رومن بورکی قرار گرفتند اما کای هورتز با خود خواهی به توپ ضربه زد و ضربه اش به تیرک دروازه برخورد کرد و به گل تبدیل نشد . تیم دورتموند در ادامه بعد از گل نشدن ضد حمله تیم بایر لورکوزن طی یک ضد حمله به گل رسید . در دقیقه 64 بود که روی حرکت تماشایی بازیکنان تیم دورتموند و همکاری خیره کننده این تیم ، توپ به اشرف حکیمی رسید و این بازیکن توپ را در سمت چپ به رافائل گوئررو رساند و این بازیکن موفق شد با یک ضربه ساده به توپ دروازه لورکوزن را باز کند تا حساب کار سه بر دو شود .

بایرلورکوزن 4 - 3 دورتموند ؛ سر حد جذابیت و هیجان
بایرلورکوزن 4 - 3 دورتموند ؛ سر حد جذابیت و هیجان

تیم بایر لورکوزن که نمی خواست در خانه مغلوب تیم دورتموند شود پیش کشید و موفق شد در دقیقه 81 به گل تساوی دست پیدا کند . روی حرکت و پاس تماشایی کای هورتز برای کوین والند بود که این بازیکن می رفت تا در موقعیت تک به تک قرار بگیرد اما تکل بلند متس هوملز مانع از به ثمر رسیدن گل شد ولی در ادامه توپ به لئون بیلی رسید و این بازیکن موفق شد با یک ضربه به خلاف جهت رومن بورکی موفق شد گل سوم تیمش را به ثمر برساند و بازی بار دیگر به تساوی کشیده شود . تنها یک دقیقه بعد روی یک غافل گیری تیم بایر لورکوزن به گل چهارم خود دست یافت . روی حرکت کای هورتز و ارسال توپ در ادامه به روی دروازه بود که توپ با عبور از همه بازیکنان داخل محوطه جریمه به لئون بیلی رسید و این بازیکن با یک ضربه پشت پا ، توپ را به دیلی سینکگریون رساند و ارسال این بازیکن به روی دروازه با پرش بلند و ضربه سر تماشایی لارس بندر همراه شد تا حساب کار چهار بر سه به سود تیم بایر لورکوزن شود . تیم دورتموند که چیزی برای از دست دادن نداشت بار دیگر پیش کشید اما این بار نتوانست در 9 دقیقه باقی مانده از موقعیت هایش استفاده کند و بازی در نهایت با نتیجه چهار بر سه به سود تیم بایر لورکوزن به اتمام رسید تا تیم دورتموند نتواند اختلافش را با تیم بایرن مونیخ کمتر کند و تیم بایر لورکوزن نیز در یک قدمی جا گذاشتن تیم دورتموند در جدول قرار بگیرد .

نظر خود را درباره «بایرلورکوزن 4 - 3 دورتموند ؛ سر حد جذابیت و هیجان» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید