کد مطلب:  26345 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
Batman: Arkham جدیدی در کار نیست

Batman: Arkham جدیدی در کار نیست

شرکت وارنر برادرز سال 2015 جدیدترین عنوان سری بازیهای Batman: Arkham را با نام Batman: Arkham Knight برای PC،PS4 و XBOX ONE منتشر کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

شرکت وارنر برادرز سال 2015 جدیدترین عنوان سری بازیهای Batman: Arkham را با نام Batman: Arkham Knight برای PC،PS4 و XBOX ONE منتشر کرد. سپس شایعاتی منتشر شد که خبر از عنوان جدید این فرنچایز می داد. گزارش بیان می کرد در نسخه جدید با عنوانی متفاوت رو به رو هستیم.
به تازگی Kevin Conroy صداپیشه شخصیت بتمن به تازگی آشکار ساخت که نسخه جدید  Batman: Arkham در کار نیست زیرا شرکت وارنربرادرز چنین بازی را در دست ساخت ندارد. Conroy اظهار داشت که قابل باور نیست سازندگان Batman: Arkham Knight برنامه ای برای نسخه جدید ندارد و این موضوع با عدم کار روی عنوان جدیدی صحت دارد. Konroy سری بازیهای Batman: Arkham را شگفت انگیز دانست.
با این حساب نمی توان روی عنوان جدیدی از سری Batman: Arkham باز کرد. Kevin Conroy با چنین پیامی آب پاکی را روی دست طرفداران این فرنچایز افسانه ای ریخته است. سری بازیهای Batman: Arkham طرفداران بسیاری داشته و هر زمانی که منتشر می شود با استقبال فروشی رو به رو است.

نظر خود را درباره «Batman: Arkham جدیدی در کار نیست» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید