کد مطلب:  18275 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بدترین زمان برای بسکتبال جام باشگاه‌های آسیا انتخاب شد

بدترین زمان برای بسکتبال جام باشگاه‌های آسیا انتخاب شد

به گزارش آسمونی، مهران شاهین طبع در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد آخرین وضعیت آمادگی تیم بسکتبال پتروشیمی...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی، مهران شاهین طبع در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد آخرین وضعیت آمادگی تیم بسکتبال پتروشیمی برای حضور در رقابت های باشگاه های آسیا که از روز شنبه در چین آغاز می شود، گفت: برای حضور در این رویداد که بعد از سه سال وقفه برگزار می شود، از خیلی وقت پیش تمریناتمان را آغاز کردیم؛ البته به صورت نصفه و نیمه چون خیلی از بازیکنان درگیر تیم ملی و مسابقات فیبا آسیا چلنج بودند و دو بازیکن خارجی تیم هم که از ابتدای تمرینات با ما نبودند. 

2233298
2233298

وی با یادآوری اینکه تمرینات پتروشیمی از دو هفته پیش به صورت جدی تر و با حضور کامل نفرات پیگیری شد، ادامه داد: بعد از اتمام رقابت های فیبا آسیا چلنج و استراحت چند روزه ملی پوشان توانستیم حضور کامل بازیکنان را در تمرینات داشته باشیم. از بین دو بازیکن خارجی هم که برای این رقابت ها و لیگ برتر آتی جذب کردیم، جیمز وایت سه چهار هفته پیش به ایران آمد و تمریناتش را با تیم شروع کرد اما جرالد رابینسون همین هفته پیش در تمرینات حاضر شد. 

سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی تاکید کرد: در کل مدت زمان تمرینات تیم با ترکیب کامل خیلی زیاد نبود اما طی همین مدت سخت کار کردیم و شرایط کلی بازیکنان و تیم را برای حضور در مسابقات باشگاه های آسیا به آمادگی لازم رساندیم. خیلی از بازیکنان ما تجربه حضور در چنین رویدادی را ندارند اما همه خوب می دانند که چه مسئولیتی دارند و برای عملکرد بهتر و نتیجه گیری چه کاری باید انجام دهند. 

این مربی گفت: به لحاظ کلی شرایط حضورمان در مسابقات باشگاه های آسیا خوب نیست. چند ماه است که لیگ برتر تمام شده و برخی بازیکنان ما از کوران رقابت دور بودند. ضمن اینکه به لحاظ ملی هم زمان مناسبی برای این رقابت ها انتخاب نشده است. اصلا  تصمیم گیری و برنامه ریزی فیبا آسیا برای مسابقات باشگاه‎های آسیا درست نبود چون بدترین زمان ممکن برای برگزاری این رقابت‎ها انتخاب شده است.

شاهین طبع با اشاره به اینکه پتروشیمی اولین حضورش در رقابت های باشگاه های آسیا را تجربه خواهد کرد، گفت: بعد از سه سال همه تیم ها می آیند تا بهترین نتیجه را از این رقابت ها بگیرند. شاید یکی از مدعیان این مسابقات باشیم اما فراموش نمی کنیم که دیگر تیم ها هم با تدارک و ترکیبی خوب مهیای حضور در این رقابت ها شده اند. با این حال چگونگی عملکرد وکسب نتیجه برای تیم پتروشیمی مهم است و امیدوارم برای رسیدن به بهترین نتیجه ممکن همه بازیکنان به تیم کمک کنند و بهترین عمکلرد را داشته باشند. 

به گزارش مهر، تیم بسکتبال پتروشیمی در گروه اول مسابقات قهرمانی باشگاه‎های آسیا با تیم‌های الریاضی لبنان، ONGC هند، الریان قطر و پایویان چین تایپه دیدار خواهد کرد. در گروه دوم این رقابت‎ها نیز الشرطه عراق، ژینجیانگ چین، دراگونز مالزی، الاهلی امارات  و بارسی قزاقستان با یکدیگر رقابت خواهند داشت. پتروشیمی شنبه و در روز نخست رقابت های قهرمانی باشگاه های آسیا به مصاف نماینده چین تایپه می رود. 

: برای دریافت مشاوره درباره بدترین زمان برای بسکتبال جام باشگاه‌های آسیا انتخاب شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بدترین زمان برای بسکتبال جام باشگاه‌های آسیا انتخاب شد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید