کد مطلب: 38826 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بارسلونا 2 - 0 ویارئال ؛ برد با طعم بازگشت به صدر جدول

بارسلونا 2 - 0 ویارئال ؛ برد با طعم بازگشت به صدر جدول

شب گذشته بازی دو تیم بارسلونا و ویارئال برگزار شد که تیم آبی اناری پوش مسابقه موفق شد دو بر صفر نتیجه را به...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]
شب گذشته بازی دو تیم بارسلونا و ویارئال برگزار شد که تیم آبی اناری پوش مسابقه موفق شد دو بر صفر نتیجه را به نفع خود به پایان برساند .

به گزارش آسمونی ، شب گذشته بازی دو تیم بارسلونا و ویارئال در ورزشگاه نیوکمپ برگزار شد که تیم بارسلونا موفق شد در خانه از سد تیم ویارئال بگذرد .

نیمه اول

بازی در نیمه اول پایاپای دنبال می شد و هر دو تیم موقعیت های گل زنی خوبی را از دست دادند . در دقیقه 8 ضربه فنی بیرون محوطه جریمه لیونل مسی با واکنش خوب آسنخو همراه شد و توپ به کرنر رفت .

از طرفی دیگر تیم ویارئال در دقیقه 13 می توانست روی اشتباه مدافع بارسلونا ، لنگلت ، توسط مورنو به گل برسد که ضربه او از داخل شش قدم با بد شانسی به تیرک دروازه تیم بارسلونا اصابت کرد و به گل تبدیل نشد .

بارسلونا 2 - 0 ویارئال ؛ برد با طعم بازگشت به صدر جدول

گل اول بازی در دقیقه 35 به ثمر رسید . ارسال کرنر نه چندان خوب دمبله به روی دروازه بعد از برخورد به سرخیو بوسکتس به دمبله رسید و این بازیکن روی ارسال مجدد توانست پیکه را صاحب موقعیت کند و این بازیکن بلند قامت نیز با یک ضربه سر دروازه تیم ویارئال را فروریخت .

البته گل به ثمر رسیده باید مردود اعلام می شد زیرا هنگام برخورد توپ به بوسکتس ، رمبله در آفساید قرار داشت و کمک داور مسابقه می بایست آفساید اعلام می کرد .

در دقیقه 38 بارسلونا به زدن گل دوم بسیار نزدیک شد ولی واکنش آسنخو ، مانع گلزنی لیونل مسی روی پاس کات بک جوردی آلبا شد .

بازی در نیمه اول با همان تک گل جرارد پیکه با نتیجه 1 بر صفر به اتمام رسید .

نیمه دوم

نیمه دوم اکثر موقعیت ها بر روی دروازه بارسلونا انجام می شد و تیم ویارئال برای جبران گل خورده جلو کشید .

در دقیقه 68 ، سانتی کازورلا روی یک ضربه کاشته ، می رفت که دروازه بارسلونا را باز کند که ضربه اش با فاصله اندکی از بالای دروازه به بیرون رفت .

در دقیقه 77 ، فیلیپ کوتینیو با از پیش رو برداشتن مدافع روبرویش اقدام به شوت زنی کرد که ضربه فنی او با اختلافی کم از کنار دروازه تیم ویارئال به بیرون رفت .

barcelona-wins-against-villarreal-in-14th-week

گل دوم بارسلونا روی تیزهوشی لیونل مسی به ثمر رسید . دید عالی این بازیکن آلنیا را در موقعیت مناسب دید و با یک پاس بی نقص او را پا به توپ کرد . ضربه چیپ آلنیا نیز بعد از برخورد کوچکی که به کتف آسنخو داشت وارد دروازه شد تا گل دوم بارسلونا هم به ثمر برسد .

بازی در نهایت با نتیجه 2 بر صفر به پایان رسید .

اختصاصی آسمونی 

معرفی نویسنده:

پروفایل روابط عمومی آسمونی که موضوعات و مطالب آن توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، که بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «بارسلونا 2 - 0 ویارئال ؛ برد با طعم بازگشت به صدر جدول»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 9 = ?