مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  48151 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
بارسلونا 5 - 1 وایادولید ؛ حضور مسی ، کار را برای بارسلونا راحت می کند !

بارسلونا 5 - 1 وایادولید ؛ حضور مسی ، کار را برای بارسلونا راحت می کند !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم بارسلونا و رئال وایادولید از رقابت های هفته یازدهم لالیگای...
زمان مطالعه: 3 دقیقه
بارسلونا 5 - 1 وایادولید ؛ حضور مسی ، کار را برای بارسلونا راحت می کند !
بارسلونا 5 - 1 وایادولید ؛ حضور مسی ، کار را برای بارسلونا راحت می کند !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم بارسلونا و رئال وایادولید از رقابت های هفته یازدهم لالیگای اسپانیا در ورزشگاه نیو کمپ برگزار شد که طی آن با درخشش لیونل مسی ، ستاره آرژانتینی تیم بارسلونا ، این تیم به یک برد دلنشین دست پیدا کرد تا به صدر جدول برگردد. بازی از همان ابتدا با برتری تیم بارسلونا آغاز شد و تنها 2 دقیقه از بازی گذشته بود که روی ارسال توپ به روی دروازه و دفع ناقص بازیکنان تیم رئال وایادولید ، کلمنت لنگله درون محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه والی دقیق موفق شد گل اول را برای تیم بارسلونا به ثمر برساند . بعد از به ثمر رسیدن گل اول بازی توسط تیم بارسلونا ، این تیم حملات خود را به روی دروازه وایادولید افزایش داد و توپ و میدان را در اختیار داشت اما این تیم وایادولید بود که موفق شد در دقیقه 15 مسابقه روی اولین موقعیت خود از یک اشتباه ، برای خود گل سازی کند . روی ضربه آزاد گرفته شده برای تیم وایادولید بود که اشتباه مارک آندره تراشتگن در دفع توپ ، موجب شد تا توپ به اولیواس برخورد کرده و وارد دروازه بارسلونا شود تا حساب کار 1 بر 1 مساوی گردد . اما بار دیگر تیم بارسلونا دست به کار شد و حملات خود را از نو پیگیری کرد . توپ و میدان در اختیار تیم بارسلونا بود و تیم وایادولید که تازه به گل تساوی دست یافته بود اصلا دلش نمی خواست تا دوباره از تیم بارسلونا عقب بیافتد اما حضور مسی در زمین مسابقه ، عبور از خط دفاع تیم وایادولید را مانند آب خوردن کرده بود و تیم بارسلونا در دقیقه 29 به گل دوم خود روی درخشش مسی دست یافت . در دقیقه 29 مسابقه بود که روی پاس تماشایی و دقیق پشت مدافعین تیم وایادولید از لیونل مسی ، آرتورو ویدال از کمند آفساید فرار کرده و خود را به توپ رساند و موفق شد با یک ضربه نوک پا ، توپ را راهی دروازه تیم وایادولید کند تا حساب کار 2 بر 1 شود .

barcelona-wins-against-valladolid-in-laliga-11th-week-2019-2020
barcelona-wins-against-valladolid-in-laliga-11th-week-2019-2020

تیم بارسلونا ، بعد از به ثمر رسیدن گل دوم ، باز هم حملات خود را ادامه داد تا اختلاف را در همان نیمه اول مسابقه به دو گل و یا حتی بیشتر افزایش دهد تا اسیر ضدحملات تیم رئال وایادولید نشود . در دقیقه 34 مسابقه بود که تیم بارسلونا پشت محوطه جریمه تیم وایادولید صاحب یک ضربه آزاد شد که لیونل مسی با یک ضربه تماشایی و دقیق توپ را وارد دروازه کرد تا حساب کار 3 بر 1 به سود تیم بارسلونا شود . نیمه دوم مسابقه بازی کمی متعادل تر آغاز شد و تا دقایقی ، موقعیت خطرناکی بر روی هیچ یک از دروازه ها پدید نیامد . اما رفته رفته تیم بارسلونا باز هم حاکم مطلق بازی شد و توپ و میدان را در اختیار گرفت و می توانست به گل دیگری دست پیدا کند اما دروازه تیم وایادولید بسته باقی ماند . اما در نهایت بعد از تعدد حملات بازیکنان تیم بارسلونا این تیم در دقیقه 75 به گل چهارم خود دست یافت . پاس در عمق عالی ایوان راکیتیچ برای لیونل مسی در پشت مدافعین تیم وایادولید به اعجوبه آرژانتینی رسید و این بازیکن نیز با یک ضربه محکم موفق شد گل دوم خودش و گل چهارم تیمش را به ثمر برساند . اما این پایان کار نبود و درخشش لیونل مسی به اینجا ختم نشد . در دقیقه 77 مسابقه بود که لیونل مسی باز هم صاحب توپ شد و با پاسی در عمق لوئیس سوارز را صاحب موقعیت کرد تا این بازیکن نیز با یک ضربه دقیق و تمام کننده ، گل پنجم تیمش را وارد دروازه کرده و برتری تیم بارسلونا را به چهار گل افزایش دهد . در نهایت تیم بارسلونا موفق شد با درخشش لیونل مسی با دو گل و دو پاس گل با نتیجه 5 بر 1 از سد تیم وایادولید عبور کرده و دوباره به صدر جدول برگردد .

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره بارسلونا 5 - 1 وایادولید ؛ حضور مسی ، کار را برای بارسلونا راحت می کند ! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بارسلونا 5 - 1 وایادولید ؛ حضور مسی ، کار را برای بارسلونا راحت می کند !» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید