کد مطلب: 38164 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بارسلونا 3 - 2 رایو وایه کانو ؛ تعویض شکست با پیروزی در دقایق پایانی

بارسلونا 3 - 2 رایو وایه کانو ؛ تعویض شکست با پیروزی در دقایق پایانی

شب گذشته بازی دو تیم بارسلونا و رایو وایه کانو در ورزشگاه رایو وایه کانو برگزار شد که بازی با برد تیم مهمان...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]
شب گذشته بازی دو تیم بارسلونا و رایو وایه کانو در ورزشگاه رایو وایه کانو برگزار شد که بازی با برد تیم مهمان به پایان رسید .

به گزارش آسمونی ، تیم بارسلونا شب گذشته در حالی پا به میدان گذاشت که لیونل مسی را علارغم خبر های مبنی بر بهبود ساعدش ، در اختیار نداشت . ولی در نهایت توانست با نتیجه 3 بر 2 و در دقایق پایانی تیم وایه کانو را شکست دهد .

نیمه اول

نیمه اول را تیم بارسلونا خوب شروع کرد و توانست در دقیقه 11 به گل برتری برسد .

بارسلونا 3 - 2 رایو وایه کانو ؛ تعویض شکست با پیروزی در دقایق پایانی

روی فرار عالی جوردی آلبا از سمت چپ و پاس کات بک این بازیکن درون محوطه جریمه ، توپ به سوارز رسید و این بازیکن نیز به راحتی توپ را وارد دروازه رایه وایه کانو کرد .

در دقیقه 30 تیم وایه کانو می توانست گل تساوی را به ثمر برساند . رائول دی توماس بازیکن قرضی رئال مادرید روی یک حرکت عالی از سمت راست ، با ارسال یک پاس عرضی ، پوزو را صاحب موقعیت کرد ولی ضربه پوزو با اختلاف اندکی از کنار دروازه تراشتگن به بیرون رفت تا دروازه بارسلونا همچنان بسته باقی بماند .

barcelona-wins-against-rayo-vallecano-in-11th-week

در دقیقه 35 تیم رایو وایه کانو توانست حساب کار را برابر کند . توپ ارسال شده به روی دروازه به خوبی توسط بازیکنان بارسلونا دور نشده و در قوس محوطه جریمه به پوزو رسید و این بازیکن نیز با یک ضربه دقیق توپ را وارد دروازه تیم بارسلونا کرد تا بازی به تساوی کشیده شود .

در دقیقه 40 تیم بارسلونا به زدن گل دوم بسیار نزدیک شد اما تیر دروازه مانع از باز شدن دروازه شد . حرکت عالی سوارز و یک دو با رافینیا ، سوارز را در موقعیت شوت زنی قرار داد و این بازیکن با یک ضربه فنی می رفت که دروازه وایه کانو را باز کند ولی توپ با برخورد به تیرک دروازه راهی به دروازه پیدا نکرد .

نیمه دوم

در نیمه دوم ، تیم بارسلونا حملاتی را بر روی دروازه رایو وایه کانو ترتیب داد ولی این وایه کانو بود که به گل دوم رسید .

در دقیقه 57 روی ارسال توپ به درون محوطه جریمه ، رائول دی توماس با ضربه سر توپ را به تیرک دروازه بارسلونا کوبید و توپ برگشتی به آلوارو گارسیا رسید و او نیز به راحتی دروازه بارسلونا را باز کرد تا کام بک بازیکنان وایه کانو کامل شود .

بعد از گل دوم وایه کانو بارسلونا در شوک فرو رفت و توان حمله کردن را از دست داد . تیم وایه کانو یک سره حمله می کرد ولی هر چه میزدند به در بسته می خوردند .

بارسلونا 3 - 2 رایو وایه کانو ؛ تعویض شکست با پیروزی در دقایق پایانی

در دقیقه 87 بارسلونا بالاخره موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند .ارسال عالی آلبا به روی دروازه با ضربه سر جرارد پیکه همراه شد و توپ به دمبله رسید و این بازیکن با یک ضربه والی دقیق توپ را به گوشه دروازه تیم وایه کانو فرستاد تا نتیجه بازی بار دیگر برابر شود .

تیم بارسلونا با این گل دیر هنگام ، خیالش از نباختن راحت شد و به راحتی جلو کشید و اقدام به حمله کرد و مزد حملاتش را نیز گرفت .

barcelona-wins-against-rayo-vallecano-in-11th-week

در دقیقه 90 ، روی ارسال بی نظیر سرجی روبرتو به روی دروازه و اشتباه مدافعین رایو وایه کانو ، سوارز بدون هیچ گونه دخالتی با دروازه بان تک به تک شد و توانست دروازه آلبرتو گارسیا را به راحتی باز کند تا بازی با نتیجه 3 بر 2 به نفع تیم بارسلونا به پایان برسد .

معرفی نویسنده:

پروفایل روابط عمومی آسمونی که موضوعات و مطالب آن توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، که بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «بارسلونا 3 - 2 رایو وایه کانو ؛ تعویض شکست با پیروزی در دقایق پایانی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 8 = ?