کد مطلب: 37869 درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
بارسلونا 2 - 0 اینتر میلان ؛ بارسلونا به مسی متکی نیست

بارسلونا 2 - 0 اینتر میلان ؛ بارسلونا به مسی متکی نیست

تیم بارسلونا شب گذشته در برابر اینتر میلان به میدان رفت و توانست در برابر تماشاگران خود این تیم ایتالیایی را...
زمان مطالعه: 3 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]
تیم بارسلونا شب گذشته در برابر اینتر میلان به میدان رفت و توانست در برابر تماشاگران خود این تیم ایتالیایی را شکست دهد .

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم بارسلونا و اینتر میلان در ورزشگاه نیو کمپ برگزار شد که در نهایت تیم بارسلونا در غیاب ستاره خود توانست تیم اینتر میلان را شکست دهد .

نیمه اول

بازی در نیمه اول با حملات هر دو تیم همراه بود ولی تیم اینتر میلان بازی را بهتر آغاز کرد .

اولین موقعیت بازی روی اشتباه تراشتگن به وجود آمد و توپ به پریشیچ رسید ولی ضربه او از کنار دروازه با اختلاف به بیرون رفت . در دقیقه 15 روی ارسال از سمت چپ توسط پریشیچ ، ایکاری می توانست با یک ضربه ساده به توپ دروازه را باز کند که با واکنش تراشتگن همراه شد ولی داور مسابقه اعتقادی به کرنر نداشت و ضربه دروازه برای بارسلونا اعلام شد .

در دقیقه 17 اولین حمله جدی بارسلونا روی دروازه اینتر میلان انجام شد . روی ارسال کرنر از سمت راست و ضربه سر لنگلت توسط هندانوویچ روی خط دروازه دفع شد .گل اول بازی در دقیقه 32 و روی حرکت عالی رافینیا و سوارز زده شد . ضد حمله سریع بارسلونا و سانتر سوارز به روی دروازه دقیقا جلوی پای رافینیا فرود آمد و این بازیکن با یک ضربه راحت دروازه را باز کرد .

در دقیقه 37 تیم اینتر میلان می توانست روی شوت وسینو به گل تساوی برسد . پاس در عمقی برای ایکاردی فرستاده شد که ضربه سر پیکه مانع از پا به توپ شدن او شد و توپ به وسینو رسید و او نیز با یک شوت سنگین قصد در بازکردن دروازه داشت که ضربه اش با اختلاف اندک از بالای دروازه تراشتگن به بیرون رفت .

در آخرین دقیقه وقت های تلف شده تیم بارسلونا می توانست اختلاف را به دو گل برساند . روی یک ضربه کاشته چسبیده به محوطه جریمه ، کوتینیو پشت توپ ایستاد ولی ضربه اش به مدافعین اینتر میلان برخورد کرد و تغییر جهت داد و با اختلاف اندک از سمت چپ دروازه هندانوویچ به بیرون رفت .

نیمه دوم

در دقیقه 50 بازی تیم اینتر میلان می توانست به گل تساوی برسد . ارسال فنی پولیتانو به روی دروازه به خودی خود در حال ورود به دروازه بود که با واکنش لحظه آخری تراشتگن همراه شد و به گل تبدیل نشد .

در دقیقه 51 نیز روی اشتباه مدافعین بارسلونا در محوطه جریمه تیمشان ، توپ به بازیکنان اینتر رسید ولی ضربه پولیتانو از بالای دروازه به بیرون رفت .

در دقیقه 58 بالاخره تیم بارسلونا موفق شد در نیمه دوم اولین حمله جدی اش را انجام دهد . ارسال کرنر بر روی دروازه با دخالت بازیکنان اینتر میلان دفع شد و توپ به سوارز رسید . این بازیکن توانست با رد شدن از بازیکنان پیش رو در محوطه جریمه اقدام به شوت زنی کند ولی ضربه اش توسط هندانوویچ دفع شد و به کرنر رفت .در دقیقه 66 این دیدار ، ضربه کاشته دیگری برای بازیکنان بارسلونا بوجود آمد که سوارز پشت توپ ایستاد . بروزوویچ با خوابیدن در لحظه آخر پشت دیوار دفاعی مانع از باز شدن دروازه اینتر میلان توسط ضربه زمینی سوارز شد .

در دقیقه 70 بازی روی یک ضد حمله از شاگردان والورده ، ارسال کوتینیو به داخل محوطه جریمه ، با ضربه سر چکشی سوارز همراه شد ولی با واکنش سمیر هندانوویچ توپ برگشت داده شد و به راکیتیچ رسید . راکیتیچ نیز با یک ضربه سر توپ را به کوتینیو رساند ولی ضربه کوتینیو به تیرک دروازه اینتر میلان برخورد کرد .گل دوم بارسلونا در دقیقه 83 زده شد . جوردی آلبا با فراری سریع از بین بازیکنان اینتر میلان ، صاحب توپ شد و توانست با یک ضربه زیبا دروازه را برای بار دوم باز کند .

سوارز نیز در دقیقه 90 بازی می توانست اختلاف را به سه گل برساند . پاس زیبای جوردی آلبا برای سوارز به این بازیکن رسید ولی ضربه سوارز با واکنش مناسب هندانوویچ همراه شد و به گل تبدیل نشد . بازی در نهایت با نتیجه 2 بر صفر به پایان رسید .

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «بارسلونا 2 - 0 اینتر میلان ؛ بارسلونا به مسی متکی نیست»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 5 = ?