ختافه 0 - 2 بارسلونا ؛ تراشتگن پاس گل هم میدهد ! | آسمونی
کد مطلب: 47471 درج نظر
ختافه 0 - 2 بارسلونا ؛ تراشتگن پاس گل هم میدهد !

ختافه 0 - 2 بارسلونا ؛ تراشتگن پاس گل هم میدهد !

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار دو تیم ختافه و بارسلونا در چارچوب رقابت های لالیگای اسپانیا برگزار شد که طی...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
ختافه 0 - 2 بارسلونا ؛ تراشتگن پاس گل هم میدهد !
ختافه 0 - 2 بارسلونا ؛ تراشتگن پاس گل هم میدهد !

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار دو تیم ختافه و بارسلونا در چارچوب رقابت های لالیگای اسپانیا برگزار شد که طی آن شاگردان والورده موفق شدند از سد حریف عبور کرده و موقتا به یک امتیازی تیم رئال مادرید برسند . نیمه اول مسابقه با برتری نسبی تیم بارسلونا آغاز شد اما تیم ختافه موفق شد اولین موقعیت بازی را ایجاد کند که راهی به دروازه تیم بارسلونا نداشت . تیم بارسلونا رفته رفته توپ و میدان را در اختیار می گرفت و موقعیت های خود را به روی دروازه ختافه ایجاد می کرد . روی یکی از همین موقعیت ها لوئیس سوارز می توانست روی پاس فیرپو به گل دست یابد اما ضربه اش به بیرون دروازه رفت تا همچنان بازی صفر بر صفر دنبال شود . بازی رفته رفته متعادل شد و دو تیم نمی توانستند راهی برای حمله به روی دروازه یکدیگر پیدا کنند و توپ بیشتر در میانه های زمین در جریان بود تا اینکه در دقیقه 41 تیم بارسلونا روی تیزهوشی سوارز و پاس عالی تراشتگن به گل رسید . روی حمله همه جانبه بازیکنان تیم ختافه و پاس در عمق بازیکنان این تیم ، تراشتگن از دروازه خارج شد تا مانع از گلزنی بازیکنان ختافه شود و در ادامه توپ را کنترل کرد و با پاسی دقیق به پشت مدافعین تیم ختافه ، سوارز را پیدا کرد و این بازیکن با یک ضربه چیپ موفق شد تک گل نیمه اول تیمش را وارد دروازه کند تا تیم بارسلونا پیروز به رختکن برود .

barcelona-wins-against-getafe-in-laliga-7th-week-2019-2020
barcelona-wins-against-getafe-in-laliga-7th-week-2019-2020

در نیمه دوم مسابقه ، تیم بارسلونا خیلی زود موفق شد به گل دوم دست یابد . تنها 4 دقیقه بعد از شروع نیمه دوم مسابقه بود که روی حرکت کارلس پرز و شوت سنگین او ، سوریا توپ را به طور ناقص دفع کرد تا جونیور فیرپو خود را درون محوطه جریمه به توپ رسانده و گل دوم تیمش را به ثمر برساند . بعد از این گل بود که تیم بارسلونا برای حفظ نتیجه کمی عقب نشست و حمله خاص دیگری را بر روی دروازه ختافه ایجاد نکرد و اما در طرف مقابل تیم ختافه بود که کاملا هجومی شده بود و حملات خود را پی در پی بر روی دروازه تیم بارسلونا انجام می داد . روی یکی از همین موقعیت ها بود که تیم ختافه می توانست به گل برسد اما لنگله مانع از بازشدن دروازه تیمش شد . اما در دقیقه 82 ، حضور لنگله برای تیم در خط دفاعی بارسلونا کارساز نبود و با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد تا تیم بارسلونا ده نفره به کار خود ادامه دهد . در نهایت تیم بارسلونا موفق شد با نتیجه 2 بر صفر پیروز این مسابقه شود و اولین برد خارج از خانه خود را در لالیگا کسب کند .

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره ختافه 0 - 2 بارسلونا ؛ تراشتگن پاس گل هم میدهد ! فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «ختافه 0 - 2 بارسلونا ؛ تراشتگن پاس گل هم میدهد !»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 9 = ?