بارسلونا 2 - 1 ختافه ؛ کسب سه امتیاز با چنگ و دندان | آسمونی
کد مطلب: 51431 درج نظر
بارسلونا 2 - 1 ختافه ؛ کسب سه امتیاز با چنگ و دندان

بارسلونا 2 - 1 ختافه ؛ کسب سه امتیاز با چنگ و دندان

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم بارسلونا و ختافه در هفته بیست و چهارم لالیگا اسپانیا برگزار...
زمان مطالعه: 3 دقیقه
بارسلونا 2 - 1 ختافه ؛ کسب سه امتیاز با چنگ و دندان
بارسلونا 2 - 1 ختافه ؛ کسب سه امتیاز با چنگ و دندان

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم بارسلونا و ختافه در هفته بیست و چهارم لالیگا اسپانیا برگزار شد که طی آن تیم بارسلونا موفق شد با برد خفیف دو بر یک از سد تیم ختافه عبور کرده و با تیم رئال مادرید هم امتیاز شود . بازی از همان ابتدا در اختیار بازیکنان تیم بارسلونا قرار داشت و فشار سنگین بازیکنان تیم ختافه و پرس آنها باعث شده بود که بازیکنان تیم بارسلونا نتوانند به راحتی توپ را در اختیار یک دیگر قرار دهند و تیکی تاکا معروف خود را به نمایش بگذارند . اما از طرفی دیگر ، با پرس بازیکنان تیم ختافه ، فرصت ارسال ها و پاس های بلند برای بازیکنان تیم بارسلونا به پشت مدافعین این تیم به راحتی فراهم می شد و تیم بارسلونا می رفت که خیلی زود در دقیقه 14 مسابقه به گل دست پیدا کند . روی پاس بلند سرخیو بوسکتس از زمین خودی به پشت مدافعین تیم ختافه ، برای لیونل مسی بود که این بازیکن در موقعیت تک به تک با سوریا ، دروازه بان ختافه ، قرار گرفت اما نتوانست ضربه مناسبی به توپ بزند و سوریا توپ را جمع کرد . اما بر خلاف روند بازی این تیم ختافه بود که به گل دست یافت . روی یک حرکت از سمت چپ و فرار از سد بازیکنان تیم بارسلونا بود که خورخه مولینا به توپ رسید و این بازیکن می رفت که دروازه را باز کند اما دخالت جرارد پیکه باعث شد تا توپ به کرنر فرستاده شود . روی ارسال کرنر به روی دروازه بود که توپ در ابتدا با ضربه سر می رفت که تبدیل به گل شود اما مارک آندره تراشتگن در برابر توپ ایستادگی کرد اما روی ریباند نیوم خود را به توپ رساند و دروازه تیم بارسلونا را باز کرد ، اما داور مسابقه با بازبینی صحنه گل را به دلیل خطای نیوم بر روی ساموئل اومتیتی نپذیرفت . تیم بارسلونا بعد از چندین دقیقه تحت فشار بودن بالاخره در دقیقه 33 بازی پیش کشید و به گل اول دست یافت . روی حرکت ساموئل اومتیتی و پاس این بازیکن برای لیونل مسی بود که مسی با یک پاس تماشایی از بین پاهای مدافع تیم ختافه ، توپ را به انتوان گریزمن رساند و این بازیکن با یک ضربه دقیق موفق شد دروازه را باز کرده تا حساب کار یک بر صفر به سود تیم بارسلونا شود . بعد از به ثمر رسیدن گل اول بود که بازیکنان تیم ختافه در شوک فرو رفتند و تیم بارسلونا از این موقعیت نهایت استفاده را کرد و تنها 5 دقیقه بعد به گل دوم نیز دست یافت . روی حرکت جونیور فیرپو از سمت چپ بود که ارسال زمینی و محکم این بازیکن به روی دروازه با عبور از تمامی بازیکنان ، در سمت راست به سرخی روبرتو رسید و این بازیکن موفق شد با یک ضربه دقیق به توپ دروازه تیم ختافه را برای بار دوم باز کرده تا اختلاف دو برابر شود .

barcelona-wins-against-getafe-in-laliga-24th-week-2019-2020
barcelona-wins-against-getafe-in-laliga-24th-week-2019-2020

تیم ختافه اما در نیمه دوم با تعویض های هجومی خود ، نشان داد که برای بازگشت به این بازی به زمین آمده است . حملات این تیم در نیمه دوم مسابقه پر تعداد تر و خطرناک تر از حملات این تیم در نیمه اول مسابقه دنبال می شد و این تیم موفق شد در دقیقه 66 ، یکی از گل های خورده را جبران کند . روی ارسال بلند ماتا به روی دروازه بود که آنخل رودریگز با یک ضربه والی تماشایی از بیرون محوطه جریمه ، موفق شد دروازه تیم بارسلونا را باز کند تا اختلاف به حداقل برسد . اما در دقیقه 72 تیم ختافه تا زدن گل تساوی فاصله چندانی نداشت . روی ارسال توپ به روی دروازه بود که رودریگز می رفت تا با ضربه والی دروازه را باز کند ، اما سه واکنش متوالی مارک آندره تراشتگن باعث شد تا توپ دور شده و دروازه تیم بارسلونا بسته بماند تا آه از نهاد طرفداران ختافه بلند شود. تیم بارسلونا بعد از از دست رفتن موقعیت بازیکنان تیم ختافه پیش کشید و می رفت تا گل سوم را وارد دروازه تیم ختافه کند . روی همکاری جونیور فیرپو و آنسو فاتی بود که فیرپو به توپ وارد محوطه جریمه شد و می رفت تا توپ را به خود آنسو فاتی برساند اما توپ در بین راه تغییر جهت داد و به انتوان گریزمن رسید و این بازیکن می توانست از روی نقطه پنالتی دروازه تیم ختافه را باز کند اما ضربه اش از بالای دروازه با اختلافی بسیار زیاد به بیرون رفت تا جذابیت بازی هم چنان پا بر جا باقی بماند . در دقیقه 77 بار دیگر انتوان گریزمن موقعیت بسیار عالی گلزنی را از دست داد . روی توپ ربایی بازیکنان تیم بارسلونا و رسیدن توپ به لیونل مسی بود که این بازیکن توپ را به گریزمن رساند و گریزمن نیز وارد محوطه جریمه شد و می رفت تا با یک ضربه دقیق دروازه را باز کند اما ضربه اش از کنار دروازه به بیرون رفت . در نهایت بازی با همان نتیجه دو بر یک به سود شاگردان کیکه ستین به اتمام رسید تا این تیم با یک بازی بیشتر نسبت به رئال مادرید ، با این تیم هم امتیاز شود .

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره بارسلونا 2 - 1 ختافه ؛ کسب سه امتیاز با چنگ و دندان فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «بارسلونا 2 - 1 ختافه ؛ کسب سه امتیاز با چنگ و دندان»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 8 = ?