ایبار 0 - 3 بارسلونا ؛ خط حمله آتشین بارسلونا و پیکر بی جان | آسمونی
کد مطلب: 47919 درج نظر
ایبار 0 - 3 بارسلونا ؛ خط حمله آتشین بارسلونا و پیکر بی جان ایبار

ایبار 0 - 3 بارسلونا ؛ خط حمله آتشین بارسلونا و پیکر بی جان ایبار

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم بارسلونا و ایبار در هفته نهم لالیگا اسپانیا به مصاف یکدیگر رفتند که طی آن تیم...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
ایبار 0 - 3 بارسلونا ؛ خط حمله آتشین بارسلونا و پیکر بی جان ایبار
ایبار 0 - 3 بارسلونا ؛ خط حمله آتشین بارسلونا و پیکر بی جان ایبار

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم بارسلونا و ایبار در هفته نهم لالیگا اسپانیا به مصاف یکدیگر رفتند که طی آن تیم بارسلونا با درخشش مهاجمین خود موفق شد با نتیجه قاطع سه بر صفر از سد ایبار عبور کند . بازی برخلاف انتظار با برتری تیم ایبار آغاز شد و این تیم دقایق ابتدایی بازی را بسیار عالی و تهاجمی آغاز کرد . تیم بارسلونا نیز زیر نظر سرمربی خود ارنستو والورده همچنان از تاکتیکی دفاعی در نیمه اول استفاده می کرد و این تیم ایبار بود که توپ و میدان را در اختیار داشت . رفته رفته اما تیم بارسلونا بازی را در دست گرفت و موقعیت های خوبی را به روی دروازه ایبار ترتیب داد . تیم بارسلونا علارغم بازی نیمه دفاعی در دقایق ابتدایی بازی ، در دقیقه 13 به گل رسید . روی پاس عالی و بلند کلمنت لنگله ، توپ پشت مدافعین تیم ایبار به گریزمن رسید و انتوان گریزمن موفق شد با دروازه بان تیم ایبار تک به تک شده و با یک ضربه فنی دروازه را باز کرده تا حساب کار بر خلاف برتری ایبار به نفع تیم بارسلونا شود . در ادامه تیم بارسلونا تا حدودی از زیر فشار خارج شد و حملات خود را ترتیب داد ، در ادامه مسابقه بود که این بار نوبت لیونل مسی بود تا با دروازه بان ایبار تک به تک شود اما این مهاجم به قصد عبور از دروازه بان تیم ایبار ، توپ را از دست داد تا برتری تک گله تیم بارسلونا ادامه داشته باشد و نیمه اول با تک گل گریزمن به اتمام برسد .

barcelona-wins-against-eibar-in-laliga-9th-week-2019-2020
barcelona-wins-against-eibar-in-laliga-9th-week-2019-2020

نیمه دوم مسابقه برخلاف نیمه اول با برتری مسلم تیم بارسلونا آغاز شد و این تیم موقعیت های متعددی برای گلزنی را به وجود آورد . در دقیقه 50 مسابقه بود که لوئیز سوارز روی فرارش به سمت دروازه ایبار موفق شد گلزنی کرده اما گل این بازیکن به دلیل آفساید مردود اعلام شد . برتری محسوس بارسلونا بدلیل حضور هافبک های فوق العاده ای نظیر آرتور ، دی یانگ و سرخیو بوسکتس ادامه دار بود و تیم بارسلونا به محض از دست دادن توپ ، سریع آنرا پس می گرفتند و حملات خود را آغاز می کردند . تیم ایبار نیز که کاملا از نا افتاده بود نمی توانست از پس بازیکنان بارسلونا بر بیاید و در کار دفاعی نیز پر اشتباه ظاهر می شد . روی یکی از همین موقعیت ها و پاس عالی دی یانگ در دقیقه 58 ، توپ به سوارز رسید که این بازیکن با سر توپ موفق شد گریزمن را به توپ برساند ، گریزمن نیز با یک پاس عالی ، مسی را پا به توپ کرد تا این بازیکن گل دوم تیمش را به ثمر برساند و حساب کار را دو بر صفر کند . تنها هشت دقیقه بعد و در دقیقه 66 گل سوم بارسلونا به ثمر رسید . ضد حمله بازیکنان تیم بارسلونا و پاس فوق العاده از انتوان گریزمن ، لیونل مسی فرار کرده از تله آفساید را پا به توپ کرد و مسی و سوارز با دروازه بان ایبار دو به تک شدند که مسی توپ را به سوارز رساند و این مهاجم اروگوئه ای موفق شد گل سوم تیمش را به ثمر برساند . در نهایت نیز بازی با برتری سه بر صفر تیم بارسلونا به اتمام رسید تا این تیم موقتا و با یک بازی بیشتر نسبت به رئال مادرید به صدر جدول لالیگا صعود کند .

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره ایبار 0 - 3 بارسلونا ؛ خط حمله آتشین بارسلونا و پیکر بی جان ایبار فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «ایبار 0 - 3 بارسلونا ؛ خط حمله آتشین بارسلونا و پیکر بی جان ایبار»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 2 = ?