بارسلونا 5 - 0 ایبار ؛ آقایی مسی در زمین مسابقه ضامن برد پر | آسمونی
کد مطلب: 51509 درج نظر
بارسلونا 5 - 0 ایبار ؛ آقایی مسی در زمین مسابقه ضامن برد پر گل بلوگرانا

بارسلونا 5 - 0 ایبار ؛ آقایی مسی در زمین مسابقه ضامن برد پر گل بلوگرانا

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار جذاب و پر گل دو تیم بارسلونا و ایبار در هفته بیست و پنجم لالیگا برگزار شد که...
زمان مطالعه: 3 دقیقه
بارسلونا 5 - 0 ایبار ؛ آقایی مسی در زمین مسابقه ضامن برد پر گل بلوگرانا
بارسلونا 5 - 0 ایبار ؛ آقایی مسی در زمین مسابقه ضامن برد پر گل بلوگرانا

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار جذاب و پر گل دو تیم بارسلونا و ایبار در هفته بیست و پنجم لالیگا برگزار شد که طی آن تیم بارسلونا با پوکر لیونل مسی موفق شد حریف نه چندان قدرتمندش را با نتیجه پنج بر صفر شکست داده تا با یک بازی بیشتر در صدر جدول لالیگا قرار گرفته خود را برای بازی ال کلاسیکو در هفته بیست و ششم لالیگا آماده کند . تیم ایبار در ابتدای مسابقه موفق شد در دقیقه 4 مسابقه به گل دست پیدا کند اما این گل در ادامه پذیرفته نشد . روی ارسال توپ به روی دروازه توسط کوته ، انریک خود را به توپ رساند و با ضربه سر موفق شد توپ را وارد دروازه تیم بارسلونا کرده اما داور مسابقه با اعلام آفساید بازیکن ایبار ، گل را مردود اعلام کرد و بازی بدون گل دنبال شد . اما تیم بارسلونا در دقیقه 14 مسابقه به گل دست یافت . روی حرکت لیونل مسی نزدیک به محوطه جریمه بود که این بازیکن با عبور از بین چندین مدافع تیم ایبار موفق شد خود را وارد محوطه جریمه کرده و با یک ضربه نرم و دقیق موفق شد توپ را وارد دروازه کرده تا حساب کار یک بر صفر به سود تیم بارسلونا شود . در ادامه تیم بارسلونا حملات متعدد خود را ادامه داد و می توانست توسط آرتورو ویدال به گل دوم خود دست پیدا کند اما ضربه این بازیکن به گل تبدیل نشد . تیم بارسلونا که کاملا دست برتر را در این بازی در اختیار داشت در دقیقه 37 به گل دوم خود دست یافت . روی حرکت سرخیو بوسکتس و پاس این بازیکن برای آرتورو ویدال بود که در ادامه ویدال صاحب توپ شد و خیلی سریع توپ را در اختیار لیونل مسی قرار داد و این بازیکن از سمت چپ وارد محوطه جریمه شد و موفق شد با یک ضربه زمینی و دقیق دروازه تیم لوانته را برای بار دوم باز کند تا حساب کار دو بر صفر به سود شاگردان کیکه ستین شود و لیونل مسی در این بازی دو گله شود .

barcelona-wins-against-eibar-in-laliga-25th-week-2019-2020
barcelona-wins-against-eibar-in-laliga-25th-week-2019-2020

اما تنها 2 دقیقه بعد تیم بارسلونا به گل سوم خود دست یافت و لیونل مسی موفق شد هت تریک خود را تنها در 40 دقیقه کامل کند . روی اشتباه مدافع تیم ایبار در دفع توپ و اصابت توپ به ایوان راکیتیچ ، توپ به لیونل مسی رسید و این بازیکن در موقعیت تک به تک با دروازه بان ایبار قرار گرفت . در ادامه مسی می رفت تا با یک پاس توپ را به گریزمن برساند اما این بازیکن در ادامه توپ را از دست داد ، اما در ادامه توپ به خود لیونل مسی برگشت و این بازیکن موفق شد با یک ضربه تمام کننده دروازه را باز کرده تا حساب کار سه بر صفر شود . در نیمه دوم مسابقه باز هم تیم بارسلونا صاحب توپ بود و می توانست در دقیقه 49 به گل چهارم دست پیدا کند . روی حرکت لیونل مسی و پاس استثنایی این بازیکن به پشت مدافعین تیم ایبار برای انتوان گریزمن بود که توپ در ادامه به نلسون سمدو رسید اما این بازیکن نتوانست توپ را وارد دروازه تیم ایبار کند و بازی همچنان با همان برتری سه بر صفر ادامه پیدا کرد . در ادامه تیم ایبار بازی را در دست گرفت تا اختلاف را کمتر کند اما هر چه می زد به در بسته می خورد و مدافعان و دروازه بان تیم بارسلونا مارک آندره تراشتگن مانع از باز شدن دروازه می شدند . این حملات تا جایی ادامه پیدا کرد که در نهایت تیم بارسلونا موفق شد در دقیقه 75 از زیر بار فشار خلاص شود و به گل دست پیدا کند که البته داور مسابقه به دلیل آفساید این گل را نیز مردود اعلام کرد .

بارسلونا 5 - 0 ایبار ؛ آقایی مسی در زمین مسابقه ضامن برد پر گل بلوگرانا
بارسلونا 5 - 0 ایبار ؛ آقایی مسی در زمین مسابقه ضامن برد پر گل بلوگرانا

بازی کم کم به لحظات پایانی نزدیک تر می شد تا اینکه لیونل مسی موفق شد در دقیقه 87 به گل چهارم خود نیز دست پیدا کند . روی ارسال آرتورو ویدال برای برثویت بود که توپ به این بازیکن رسید و در ادامه ارسال زمینی این بازیکن برای لیونل مسی با دخالت دروازه بان تیم ایبار همراه شد اما مسی در ادامه به توپ رسید و موفق شد با از پیش رو برداشتن دروازه بان توپ را وارد دروازه ایبار کند تا حساب کار چهار بر صفر شود . تنها 2 دقیقه بعد تیم بارسلونا موفق شد گل پنجم خود را هم روی خستگی و از پا افتادن بازیکنان ایبار به ثمر برساند . روی حرکت آرتور بود که پاس این بازیکن برای برثویت با حرکت این بازیکن و شوت سنگینش همراه شد اما دروازه بان ایبار فقط توانست توپ را دفع کرده و توپ روی ریباند به خود آرتور رسید و این بازیکن موفق شد دروازه را برای بار پنجم باز کند تا حساب کار پنج بر صفر به سود بارسلونا شود . در نهایت بازی با نتیجه پنج بر صفر به سود تیم بارسلونا به اتمام رسید تا تیم کیکه ستین رفته رفته بازی سازی و برد های پر گل خود را به یاد آورد و دوران طلایی کیکه ستین با این برد پر گل در تیم بارسلونا آغاز شود .

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره بارسلونا 5 - 0 ایبار ؛ آقایی مسی در زمین مسابقه ضامن برد پر گل بلوگرانا فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «بارسلونا 5 - 0 ایبار ؛ آقایی مسی در زمین مسابقه ضامن برد پر گل بلوگرانا»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 8 = ?