بارسلونا 4 - 1 سلتاویگو ؛ کاشته های مسی خطرناک تر از پنالتی | آسمونی
کد مطلب: 48468 درج نظر
بارسلونا 4 - 1 سلتاویگو ؛ کاشته های مسی خطرناک تر از پنالتی هایش !

بارسلونا 4 - 1 سلتاویگو ؛ کاشته های مسی خطرناک تر از پنالتی هایش !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم بارسلونا و سلتاویگو در چارچوب رقابت های هفته سیزدهم لالیگا...
زمان مطالعه: 3 دقیقه
بارسلونا 4 - 1 سلتاویگو ؛ کاشته های مسی خطرناک تر از پنالتی هایش !
بارسلونا 4 - 1 سلتاویگو ؛ کاشته های مسی خطرناک تر از پنالتی هایش !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم بارسلونا و سلتاویگو در چارچوب رقابت های هفته سیزدهم لالیگا در ورزشگاه نیوکمپ برگزار شد که تیم بارسلونا با درخشش فوق ستاره خود موفق شد از پس تیم سلتاویگو برآمده و به پیروزی بسیار مهمی دست پیدا کند . دو تیم بازی را در دقایق ابتدایی کاملا محتاطانه آغاز کردند و حملات خاصی بر روی هیچ یک از دروازه ها صورت نگرفتن . هر یک از دو تیم بیشتر به فکر محک زدن یکدیگر بودند و خطری هیچ یک از دروازه ها را تهدید نکرد . بازی با برتری حدودی تیم بارسلونا ادامه یافت و روی اولین موقعیت جدی این تیم ، توپ در اختیار جونیور فیرپو بود که در ادامه به دست بازیکن سلتاویگو برخورد کرد تا داور مسابقه نقطه پنالتی را نشان دهد . در دقیقه 23 مسابقه بود که لیونل مسی پشت ضربه پنالتی ایستاد و موفق شد با یک ضربه دقیق و دقیقا بر خلاف جهت دروازه بان ، ضربه اش را به سمت دروازه روانه کرد و موفق شد گل اول تیم بارسلونا را وارد دروازه سلتاویگو کرده تا حساب کار یک بر صفر به سود آبی اناری پوشان شود . بعد از به ثمر رسیدن گل اول تیم بارسلونا ، این تیم پیش کشید تا اختلاف گل را با تیم سلتاویگو بیشتر کند . حملات مداوم تیم بارسلونا در ادامه نیمه اول مسابقه ، اما ، با دفاع پرتعداد بازیکنان تیم سلتاویگو همراه می شد و توپی از خط دروازه تیم سلتاویگو عبور نکرد تا اینکه تیم سلتاویگو در دقیقه 42 به گل تساوی دست یافت . روی خطای اعلام شده به روی بازیکن تیم سلتاویگو بود که لوکاس اولازا پشت ضربه آزاد برای تیمش ایستاد و موفق شد با یک ضربه تماشایی و دقیق ، گل تساوی را وارد دروازه تراشتگن کرده تا حساب کار یک بر یک مساوی شود .

barcelona-wins-against-celtavigo-in-laliga-13th-week-2019-2020
barcelona-wins-against-celtavigo-in-laliga-13th-week-2019-2020

بعد از به ثمر رسیدن گل تساوی سلتاویگو ، دوباره تیم بارسلونا جلو کشید تا برتری را بار دیگر بدست آورد . در حالی که به نظر می رسید بازی با تساوی دو تیم در نیمه اول مسابقه به اتمام خواهد رسید . لیونل مسی بار دیگر به داد تیمش رسید و برتری را در پایان نیمه اول مسابقه به تیمش هدیه داد . در دقیقه 1+45 مسابقه بود که خطایی برای تیم بارسلونا در بیرون محوطه جریمه تیم سلتاویگو بدست آمد و لیونل مسی پشت توپ ایستاد . این بازیکن موفق شد با یک ضربه فوق العاده و بسیار دقیق توپ را طوری وارد دروازه تیم سلتاویگو کرد که دروازه بان سلتاویگو ، کاری از دستانش بر نیامد و توپ به زیبایی هرچه تمام تر وارد دروازه این تیم شد تا تیم بارسلونا نیمه اول مسابقه را با برد به اتمام برساند . نیمه دوم مسابقه با برتری تیم بارسلونا آغاز شد و هنوز سه دقیقه از وقت بازی در نیمه دوم نگذشته بود که بار دیگر لیونل مسی ، استعداد بی نهایتش را به نمایش گذاشت . باز هم یک ضربه آزاد و باز هم گلی تماشایی از لیونل مسی ، روی یک ضربه آزاد بی نظیر از لیونل مسی از بالای سر مدافعین تیم سلتاویگو ، توپ وارد دروازه تیم سلتاویگو شد تا حساب کار سه بر یک به سود تیم بارسلونا شود . بعد از به ثمر رسیدن هت تریک لیونل مسی ، بازی کمی از جذابیتش کاسته شد و توپی از خط دروازه ها عبور نمی کرد . تیم بارسلونا علارغم در اختیار داشتن توپ و میدان ، موفق به خلق موقعیت مناسبی برای به ثمر رساندن گل های بیشتر نشدند و بازی گلی را در دقایق میانی نیمه اول مسابقه در بر نداشت تا اینکه در دقیقه 85 مسابقه تیم بارسلونا به گل چهارم خود دست یافت . روی حرکت و ارسال عثمان دمبله به روی دروازه ، توپ با دفع ناقص مدافع تیم سلتاویگو همراه شد تا توپ به سرخیو بوسکتس رسید . این بازیکن نیز در ادامه با یک ضربه بسیار محکم موفق شد گل چهارم تیم بارسلونا را وارد دروازه حریف کرده تا تیم بارسلونا در نهایت موفق شود با برتری 4 بر 1 از سد تیم سلتاویگو عبور کند .  

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره بارسلونا 4 - 1 سلتاویگو ؛ کاشته های مسی خطرناک تر از پنالتی هایش ! فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «بارسلونا 4 - 1 سلتاویگو ؛ کاشته های مسی خطرناک تر از پنالتی هایش !»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 2 = ?