کد مطلب:  49808 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
بارسلونا 0 - 0 رئال مادرید ؛ همه چیز تمام ِهیچی ندار !

بارسلونا 0 - 0 رئال مادرید ؛ همه چیز تمام ِهیچی ندار !

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار معوقه و جذاب الکلاسیکو بین دو تیم بارسلونا و رئال مادرید در هفته هجدهم...
زمان مطالعه: 4 دقیقه
بارسلونا 0 - 0 رئال مادرید ؛ همه چیز تمام ِهیچی ندار !
بارسلونا 0 - 0 رئال مادرید ؛ همه چیز تمام ِهیچی ندار !

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار معوقه و جذاب الکلاسیکو بین دو تیم بارسلونا و رئال مادرید در هفته هجدهم لالیگا در ورزشگاه خانگی تیم بارسلونا ، نیو کمپ ، برگزار شد که طی یک بازی جنجالی و بسیار تماشایی ، بازی در نهایت با نتیجه بدون گل به اتمام رسید تا دو تیم همچنان هم امتیاز و پایاپای در جدول قدم بردارند . بازی از همان دقایق ابتدایی با برتری تیم رئال مادرید آغاز شد . تیم بارسلونا در طول مسابقه بیشتر در فاز دفاعی حضور داشت و این تیم رئال مادرید بود که حملات را بر عهده داشت و شاگردان والورده طبق تاکتیک این سرمربی ، بیشتر به فکر بهره بری از ضد حملات بودند و تیم رئال مادرید نیز علاوه بر حمله در خط دفاع نیز به موقع حضور پیدا می کرد . اولین موقعیت بازی در دقیقه 10 مسابقه برای تیم رئال مادرید اتفاق افتاد . جایی که روی حرکت ایسکو ، این بازیکن حین برخورد به جرارد پیکه ، با یک پاس پشت پا ، توپ را در اختیار کریم بنزما قرار داد اما بنزما نتوانست از این موقعیت به خوبی استفاده کند و ضربه اش به راحتی در اختیار سنگربان تیم بارسلونا ، مارک آندره تراشتگن قرار گرفت . در دقیقه 16 مسابقه بود که باز هم تیم رئال مادرید جلو کشیده ، توپی را توسط دنیل کارواخال ، به روی دروازه شلوغ تیم بارسلونا روانه کرد ، توپ بعد از عبور از نیمی از بازیکنان تیم بارسلونا ، بر روی سر کاسمیرو در تیرک دوم فرود آمد و این بازیکن می رفت که با یک ضربه سر چکشی توپ را وارد دروازه کند ، اما حضور به موقع جرارد پیکه بر روی خط دروازه ، مانع از باز شدن دروازه تیم بارسلونا شد .

barcelona-vs-real-madrid-match-ends-in-draw-in-laliga-18th-week-2019-2020
barcelona-vs-real-madrid-match-ends-in-draw-in-laliga-18th-week-2019-2020

حملات تیم رئال مادرید همچنان ادامه داشت و این تیم می توانست روی یک حمله همه جانبه به گل دست پیدا کند . در دقیقه 25 مسابقه بود که روی همکاری عالی از فدریکو والورده و کریم بنزما ، مهاجم فرانسوی تیم رئال مادرید از سمت راست وارد محوطه جریمه شد و می رفت تا با یک پاس عرضی ، توپ را به ایسکو برساند اما تراشتگن با پا توپ را دفع کرد ، اما در برگشت توپ به کاسمیرو رسید و این بازیکن با یک ضربه فنی و محکم به قصد چارچوب می رفت که دروازه را باز کند اما ضربه اش علارغم برخورد به زمین و سخت تر شدن دریافت آن ، توسط دروازه بان آلمانی تیم بارسلونا مهار شد . در نهایت در دقیقه 30 مسابقه روی اولین حمله تیم بارسلونا ، این تیم موقعیتی جدی برای گلزنی را از دست داد . روی یک ضد حمله بود که توپ از سمت چپ در اختیار یوردی آلبا بود و این بازیکن توپ را به روی دروازه ارسال کرد اما تیبو کورتوا با مشت توپ را برگشت داد و توپ در ادامه به لیونل مسی رسید و این بازیکن با یک ضربه والی می رفت که دروازه خالی تیم رئال مادرید را باز کند اما حضور به موقع سرخیو راموس ، باعث شد تا این بازیکن توپ را دفع کرده و در ادامه تیبو کورتوا توپ را در آغوش بکشد تا همچنان بازی با نتیجه مساوی دنبال شود . تنها یک دقیقه بعد از حمله تیم بارسلونا بود که باز هم تیم رئال مادرید جلو کشید و می توانست به گل اول دست پیدا کند . روی ارسال فرلاند مندی به روی دروازه بود که توپ بعد از ضربه سر جرارد پیکه در خارج از محوطه جریمه ، به فدریکو والورده رسید و این بازیکن با یک ضربه والی سرکش می رفت تا دروازه تیم بارسلونا را باز کند اما ضربه اش از کنار دروازه به بیرون رفت . اما بهترین بخت گلزنی تیم بارسلونا در دقیقه 41 مسابقه برای این تیم از دست رفت . روی دید فوق العاده لیونل مسی و هماهنگی این بازیکن با یوردی آلبا بود که دفاع راست تیم بارسلونا با فرار از تله آفساید توپ را از مسی در پشت مدافعین تیم رئال مادرید دریافت کرد و می رفت تا با یک ضربه سرضرب دروازه تیم رئال مادرید را باز کند اما ضربه اش با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت تا همچنان بازی جذاب دو تیم بدون گل ادامه پیدا کند . در دقیقه 44 مسابقه ، باز هم والورده شانس خود را این بار با دقتی بیشتر برای باز کردن دروازه تیم بارسلونا امتحان کرد . روی ارسال دوباره فرلاند مندی به روی دروازه بود که توپ توسط بازیکنان تیم بارسلونا به طور ناقص دفع شد و والورده در موقعیت مناسب شوتزنی قرار گرفت و ضربه خود را به توپ زد اما ضربه تماشایی این بازیکن با واکنش به موقع تراشتگن همراه شد و دروازه تیم بارسلونا بسته باقی ماند .

بارسلونا 0 - 0 رئال مادرید ؛ همه چیز تمام ِهیچی ندار !
بارسلونا 0 - 0 رئال مادرید ؛ همه چیز تمام ِهیچی ندار !

در نیمه دوم مسابقه ، تیم بارسلونا کمی جلو کشید و می توانست روی چندین موقعیت بر روی دروازه تیم رئال مادرید خطرساز باشد اما هیچ یک از این موقعیت ها راه به جایی نبرد . اما در دقیقه 59 مسابقه بود که روی یک ضدحمله ، لیونل مسی توپ را در اختیار انتوان گریزمن قرار داد و گریزمن با عبور از سد دنی کارواخال ، توپ را درون محوطه به لیونل مسی رساند اما ، توپ از پای مسی جدا شد و در ادامه دفع شد . گرت بیل که در طول مسابقه نتوانسته بود توانایی های خود را به نمایش بگذارد در دقیقه 67 مسابقه ، موقعیت مناسب گلزنی تیم رئال مادرید را از دست داد . روی ضد حمله بازیکنان رئال مادرید بود که توپ به فدریکو والورده رسید و این بازیکن هر طور که شده بود توپ را به گرت بیل رساند اما ضربه وینگر ولزی تیم رئال مادرید از درون محوطه جریمه ، از کنار دروازه به بیرون رفت . اما تیم رئال مادرید بالاخره در دقیقه 72 به گل رسید . روی پاس فوق العاده از کاسمیرو برای فرلاند مندی در پشت مدافعین تیم بارسلونا بود که این مدافع چپ ، توپ را به روی دروازه ارسال کرد و گرت بیل موفق شد با یک ضربه حساب شده دروازه تیم بارسلونا را باز کند اما در ادامه داور مسابقه با استفاده از VAR گل را به دلیل آفساید مندی مردود اعلام کرد تا تیم رئال مادرید نتواند برتری خود در این مسابقه را با گلزنی به اثبات برساند . در نهایت هیچ یک از دو تیم موفق نشدند دروازه یکدیگر را به طول جدی تهدید کنند و بازی بدون گل به اتمام رسید تا از سال 2002 تا اکنون ، دوباره دو تیم رئال مادرید و بارسلونا در دیدار الکلاسیکو برگزار شده به نتیجه بدون گل تساوی رضایت دهند .

: برای دریافت مشاوره درباره بارسلونا 0 - 0 رئال مادرید ؛ همه چیز تمام ِهیچی ندار ! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «بارسلونا 0 - 0 رئال مادرید ؛ همه چیز تمام ِهیچی ندار !» در کادر زیر بنویسید :

3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید