بارسلونا 1 - 1 بیلبائو ؛ نیمکت نشینی مسی گران تمام شد ! | آسمونی
کد مطلب: 36760 درج نظر
بارسلونا 1 - 1 بیلبائو ؛ نیمکت نشینی مسی گران تمام شد !

بارسلونا 1 - 1 بیلبائو ؛ نیمکت نشینی مسی گران تمام شد !

بازی دو تیم بارسلونا و اتلتیکو بیلبائو روز گذشته برگزار شد که طی آن بارسلونا در برابر بیلبائو متوقف شد .به...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

بازی دو تیم بارسلونا و اتلتیکو بیلبائو روز گذشته برگزار شد که طی آن بارسلونا در برابر بیلبائو متوقف شد . به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم بارسلونا و اتلتیکو بیلبائو که روز گذشته ، ساعت 17:45 دقیقه آغاز شده بود با نتیجه مساوی یک بر یک به اتمام رسید .

نیمه اول

تیم بارسلونا در غیاب مسی ، بازی را در نیمه اول تهاجمی شروع کرد و در همان ابتدای کار در دقیقه 2 بازی میتوانست روی حرکت فیلیپه کوتینیو و پاس سوارز به گل برسد ولی صحنه خطای مشکوکی روی کوتینیو در نیمه اول رخ داد که داور اعتقادی به پنالتی نداشت . در دقیقه 6 بازی تیم بارسلونا صاحب یک ضربه آزاد شد که لوئیز سوارز پشت آن ایستاد و ضربه او با اختلاف اندکی از کنار دروازه به بیرون رفت . تیم بیلبائو که نمیخواست تحت سلطه حملات بارسلونا قرار بگیرد در دقیقه 12 روی فرار ویلیامز دست به حمله زد ولی ضربه چیپ ویلیان از کنار دروازه به بیرون رفت تا موقعیت گلزنی تیم بیلبائو از بین برود . در دقیقه 13 نیز رائول گارسیا با یک ضربه سنگین از پشت محوطه جریمه دروازه بارسلونا را تحدید کرد که تراشتگن توپ را دفع کرد . تیم اتلتیک بیلبائو دست از حملات خودش برنداشت دقیقه 16 ویلیامز روی اشتباه مدافعین بارسلونا ، با تراشتگت تک به تک شد که دروازه بان را دریبل کرد ولی بدلیل دخالت ویدال نتوانست دروازه را باز کند . تیم بارسلونا بعد از مدت ها دست به حمله زد و در دقیقه 25 پاس عالی آرتورو ویدال به سوارز رسید و سوارز با دروازه بان اتلتیک بیلبائو تک به تک شد که واکنش سیمون همراه شد و توپ برگشت داده شد .

بارسلونا 1 - 1 بیلبائو ؛ نیمکت نشینی مسی گران تمام شد !
بارسلونا 1 - 1 بیلبائو ؛ نیمکت نشینی مسی گران تمام شد !

خوشحالی بعد از گل بیلبائو توسط دی مارکوس در دقیقه 40 بازی اولین گل این دیدار زده شد . روی حرکت عالی سوسائتا و سانتر این بازیکن بر روی دروازه و اشتباه جرارد پیکه در پر کردن خط آفساید ، دی مارکوس گل تیم اتلتیک بیلبائو را به ثمر رساند . تنها دو دقیقه بعد تیم بارسلونا میتوانست بازی را به تساوی بکشاند ، دقیقا همانند گلی که تیم بیلبائو بثمر رساند این بار لوئیز سوارز توپ را بر روی دروازه سانتر کرد ولی ضربه سر کوتینیو به اندازه کافی قدرت نداشت و سیمون توپ را در اختیار گرفت .

 نیمه دوم

بازی در نیمه دوم با حملات همه جانبه تیم بارسلونا برا جبران نتیجه همراه بود . با وارد شدن مسی به زمین بازی ، حملات این تیم سازماندهی شده تر شده بود و در دقیقه 62 حتی خیلی به زدن گل مساوی نزدیک شدند . روی سانتر عثمان دمبله بر روی دروازه ، توپ از روی سر جرارد پیکه رد شد و کوتینیو با ضربه قیچی توپ را شوت کرد که توپ با برخورد به تیرک دروازه به گل تبدیل نشد و روی برگشت در پی ضربه عقربی سوارز توپ به سر خودش برخورد کرد و در اختیار دروازه بان بیلبائو قرار گرفت . در دقیقه 76 و روی پاس عالی مسی برای آلبا و نفوذ او به داخل محوطه جریمه ، بارسلونا میتوانست به گل مساوی درست پیدا کند . کات بک آلبا به مسی رسید ولی ضربه مسی به تیرک عمودی دروازه برخورد کرد و به گل تبدیل نشد .

barcelona-vs-bilbao-match-ends-in-draw-in-7th-week
barcelona-vs-bilbao-match-ends-in-draw-in-7th-week

صحنه گل بارسلونا توسط مونیر در دقیقه 83 بالاخره آبی اناری ها به گل مساوی رسیدند . بعد از فرار مسی از سمت راست ، این بازیکن اقدام به شوت زنی کرد که با واکنش سیمون همراه بود ولی توپ بازگشتی دوباره به مسی رسید و این دفعه مسی با یک پاس هوشمندانه توپ را به مونیر رساند و این بازیکن گل مساوی را وارد دروازه بیلبائو کرد . حملات بارسلونا در ادامه راه به جایی نبرد . البته در دقیقه 86 بارسلونا توسط سوارز توانست گل دوم را بزند ولی داور اعلام آفساید کرد و گل مردود اعلام شد . در نهایت بازی با نتیجه 1 بر 1 مساوی به پایان رسید .

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره بارسلونا 1 - 1 بیلبائو ؛ نیمکت نشینی مسی گران تمام شد ! فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «بارسلونا 1 - 1 بیلبائو ؛ نیمکت نشینی مسی گران تمام شد !»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 6 = ?