کد مطلب: 36586 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بارسلونا 1 - 2 لگانس ؛ کامبکی شیرین تنها در یک دقیقه

بارسلونا 1 - 2 لگانس ؛ کامبکی شیرین تنها در یک دقیقه

شب گذشته تیم بارسلونا در ورزشگاه بوتارک به دیدار لگانس رفت که با برد تیم لگانس همراه بود . به گزارش آسمونی ،...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]
شب گذشته تیم بارسلونا در ورزشگاه بوتارک به دیدار لگانس رفت که با برد تیم لگانس همراه بود .

به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم بارسلونا و لگانس که دیشب ساعت 21:30 شروع شده بود با برتری تیم لگانس همراه بود .

نیمه اول

بازی در نیمه ی اول با حملات همه جانبه ی تیم بارسلونا و هنرنمایی های لیونل مسی همراه بود . در دقیقه ی 11 ، لیونل مسی با به هم ریختن بازیکنان لگانس توپ را در اختیار کوتینیو قرار داد و فیلیپه کوتینیو توپ را در هنگام دریافت بالا آورد و با یک ضربه ی سر ضرب و والی ، توپ را به گوشه ی دروازه تیم لگانس فرستاد . تنها پنج دقیقه ی بعد ، و بعد از توپ ربایی سرخیو بوسکتس ، توپ به لیونل مسی رسید که این بازیکن با یک شوت فنی قصد در بازکردن دروازه ی لگانس داشت که توپ به تیرک دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت .

در دقیقه ی 38 بازی ، توپ در اختیار بازیکنان لگانس بود و با ارسال توپ از سمت راست ، یوسف النصیری با ضربه سر دروازه ی تیم بارسلونا را تهدید کرد که با واکنش تراشتگن همراه بود و توپ راهی به دروازه نداشت .

در دقیقه ی 44 نیز ضربه ی فنی بازیکن لگانس ، اسکار ، توسط تراشتگن مهار شد تا بازی با همان نتیجه ی 1 بر صفر به نفع بارسلونا به پایان برسد .

نیمه دوم

بازی در نیمه دوم با حملات تیم لگانس همراه بود . در دقیقه ی 51 روی حرکت سیلوا از سمت چپ و ارسال او بر روی دروازه ، نبیل الزهر توانست با ضربه ی سر دروازه را باز کند و بازی را به تساوی بکشد . تنها یک دقیقه ی بعد و روی یک حمله ی برق آسا از تیم لگانس ، جرارد پیکه نتوانست توپ را به خوبی دفع کند و روی اشتباه او دروازه برای بار دوم توسط اسکار رودریگز باز شد .

تیم بارسلونا که نمیخواست بازی برده را ببازد ، جلو کشید و میتوانست در دقیقه ی 79 به گل مساوی برسد . روی ارسال از سمت راست ، توپ به کوتینیو رسید . او بعد کنترل توپ ، با یک ضربه ی فنی سعی در باز کردن دروازه داشت ولی با واکنش کوئیار همراه شد و توپ برگشتی نیز به راکیتیچ رسید و این بازیکن با یک ضربه ی سرضرب دروازه ی لگانس را تهدید کرد که باز هم کوئیار این موقعیت را دفع کرد و بازی با نتیجه ی 2 بر 1 به نفع لگانس به پایان رسید .

معرفی نویسنده:

پروفایل روابط عمومی آسمونی که موضوعات و مطالب آن توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، که بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «بارسلونا 1 - 2 لگانس ؛ کامبکی شیرین تنها در یک دقیقه»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 6 = ?